Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
"szpecić" dla jednego to "ozdabiać" dla drugiego :)

No teoretycznie tak, ale wiesz jak jest z gustami, zmieniają się błyskawicznie. Kiedyś chciałem sobie koniecznie zrobić krzyż na przedramieniu. Teraz bym na 98,9% żałował.

Albo to że się lubi laski wytatuowane, no to ok, ale to nie jest kolor włosów, tego już nie zmienisz. A potem weźmie cię obrzydzenie do wytatuowanego ciała, i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest osobista kwestia czym dla kogoś jest tatuaż. jeśli ktoś go robi w pełni świadomie to nie będzie żałował, z każdą dziarką wiąże sie jakieś wspomnienie jakieś przemyślenie czy jakaś iskierka która była motywatorem do wydziarania sobie akurat tego, taki pamiętnik na ciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace tego kolesia to akurat nie ale ciekawe kogo byłoby na taką dziarkę stać. Chyba żebyś zrezygnował z kupna nowego samochodu to by ci starczyło. Ale w Polsce takiego tatuażysty chyba nie spotkasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
baca i wojo powiedzcie mi że prace tego kolesia to jest szpecenie ciała:

http://www.anabi-tattoo.com/gallery.php

ja powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym szpeceniem to nie generalizujmy, jeśli tatuaż jest na wysokim poziomie, to bez względu na gust, będzie czymś wartościowym, tak jak dzieła sztuki - zmienia się moda, styl, zmieniają się ludzie, a wciąż Mona Lisa zachwyca i już. A ciało szpecimy tak czy siak codzień, niech się odezwie ten kto codziennie zjada zdrową żywność, ćwiczy, nie pije, nie pali, nie siedzi przy kompie (i to w większości dla przyjemności) kilka godzin załatwaiając swój układ kostno-mięśniowy), unika rzeczy które go uczulają, zbyt obciążających sportów, nie ma tu kobiet za bardzo, więc odpada Wam farba do włosów (która jest jedną z bardziej rakotwórczych substancji w naszym otoczeniu), kosmetyki, buty na obcasie - za 20 lat spojrzę na tatuaż i powiem, kurde to był kawał dobrej roboty, mimo ze mi już przeszło, a spojrzę się na nogi i będę zadowolona jak nie będzie tam żylaków, pajączków, deformacji kości stępu, obrzęków, początków haluxów itd i przecież zrobię to sobie na własne życzenie, dlatego że tak chciałam teraz postępować. Więc to takie tam chrzanienie, zmieni się gust, nie zmieni, w sumie akurat gust jest dosyć stałą, immanentną cechą u osobnika dojrzałego, wyniesioną po części z domu, ze szkoły, moda się zmienia bardziej, a moda na tatuaże zawsze będzie, tylko zmieniać kręgi może co najwyżej.

 

 

Z prac tego gościa, co dałeś link Propa, to podoba mi się Faun i ta sowa pierwsza, a cała reszta, to nie to co bym szukała w tatuażach, wolę Twój statek.

 

A co do pozbywania się tatuaży, prawda to, czy nie, że jak jest słabej jakości tatuaż z domieszką metali to w rezonansie magnetycznym wyrywa ze skórą??? Taką plotkę słyszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka, obalona nawet w "Pogromcach Mitów". :)

 

To dobrze, nie chciałabym mieć takiego pacjenta, kto by taką skórę połatał. Jeszcze słyszałam plotkę, że po zapaleniu opon mózgowych nie można do roku robić MRI, ale nie widzę w ogóle w tym sensu i nikt nie może mi tego potwierdzić albo obalić...

 

 

edit: ups, offtop, dobra wrzucę WIPa, jeszcze mocno rozbrzebany, ale trudno:

 

wqampir1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się odezwie ten kto codziennie zjada zdrową żywność, ćwiczy, nie pije, nie pali, nie siedzi przy kompie (i to w większości dla przyjemności) kilka godzin załatwaiając swój układ kostno-mięśniowy), unika rzeczy które go uczulają, zbyt obciążających sportów

 

Oto jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Shil, czy on ma powłokę, czy to sobie skórę zdziera, bo tatuaże mu się znudziły? Ale bardzo fajny :D

 

A ciało szpecimy tak czy siak codzień, niech się odezwie ten kto codziennie zjada zdrową żywność, ćwiczy, nie pije, nie pali, nie siedzi przy kompie

Wiesz, wystarczy spełniać chociaż 4/5 z tych warunków i już człowiekowi jest o wiele lepiej na duszy. Naprawdę polecam jako piewca samorozwoju. A myślenie że 'ciało szpecimy tak czy siak', jest strasznie destrukcyjne, trzeba myśleć odwrotnie, że "każdy najmniejszy sukces zbliża nas do szczęścia".

 

W ogóle:

hdwf1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pozbywania się tatuaży, prawda to, czy nie, że jak jest słabej jakości tatuaż z domieszką metali to w rezonansie magnetycznym wyrywa ze skórą??? Taką plotkę słyszałam.

 

Był chyba taki odcinek House'a, że koleś zrobił sobie tatuaż w więzieniu, a tam używali tuszu z większą ilością metali, czy jakoś tak.

 

Shil@

Ten potworek przypomina mi fledera z Wiedźmina. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet, kartkę mogę wyrzucić lub z niej zetrzeć. Tu by było trudniej. ;)

Rozumiem, że w dobie "cywilizowanego" świata trochę to nie na miejscu, ale ja tam nie widzę żadnych przeszkód, by "kartkę" zamienić na "człowieka" :D .

 

Zdecydujcie się ludziska, czy mówimy o szpeceniu, czy o trudnościach w odwróceniu procesu, bo tak pieprzycie, że aż niemiło czytać ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...