Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Coś tym razem zepsułeś z twarzą tego gościa po lewej, ale klimacik nadal zajefajny, sam ten komiks robisz?

 

Popatrz sobie na zdjęcia jak z profilu japa zbudowana jest, sporo by mogło poprawić jakbyś znał budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wysokie czoła , Kanciaste twarze ( Aż za bardzo) , U stojącego gościa po prawej ręce za krótkie (Ale poza fajna) , Stojący gość po prawej chyba nas Z Rick Roll'ował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totoro, totoro! Uwielbiam to anime, ale pewnie też dlatego, że jest podobny do szynszyla. Bardzo fajnie. Bardzo ładna kreska.

 

Wrzucam dokończoną babkę (przydałyby się detale, ale na razie nie chce mi się, może wrócę do tego)

Z góry wyjaśniam, że ma mieć takie długie palce.

Nie mogę się zdecydować na wersję, ogółem wolę z mniejszą saturacją, daję ciemną wersję, choć mi się nie podoba, ale niby w tunelach powinno być ciemno...

 

niunia3c1bb.jpg

niunia3.jpg

niunia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIDek: Fajne to. Ładnie kolory dobrane.

Shil: Zawsze mi się podobały twoje prace ale ta mi się wybitnie podoba. Ona jest taka żywa... Tylko jej lewa kostka u stopy jakaś taka jak skręcona bo wystaje za bardzo z jednej strony, z drugiej w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi sie tylko wydaje, ale albo całe jej ciało jest z plastiku i w taki sposób odbija światło, albo zwyczajnie jej cycki i brzuch się świecą.

 

Brzuch muszę poprawić, to fakt. Kwestia kolorystyki - w ciemnym tunelu oświetlenie mocnym pomarańczowawym i niebieskawym światłem...

 

Poprawiłam stopę całkowicie, bo powinna być na palcach, a nie płaska, nie wiem co mi przyszło do głowy. Jestem zadowolona z jej anatomii, tam trzeba by skórę na nodze połatać i ubranko poprawić, ale zostawiam to na później.

Teraz mam na warstzatcie panią rosario:

http://www.tapeciarnia.one.pl/data/media/3...o_Dawson_07.jpg

 

wcale jej niedobrze w takich włosach, w Facetach w Czerni miała super włosy jak dla siebie. I tu właśnie tkwi mój chwilowy problem. Które włosy? Te złote coś na włosach to będzie jakaś tam ozdoba. (praca niedokończona, wiem że rzęsy są ohydne)

 

rosario5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten facet ma bardzo fajną pozę i twarz. A co ma w kroku, nie będzie tam ciemniej? (to odwieczny problem co z takimi zakamarkami zrobić)

 

Jeszcze nie skończyłam, ale chciałam zapytać jakie kolory widzicie. Kupiłam dziś nowy sprzęt i nie mogę się przyzwyczaić do monitora. Wszsytko wydaje mi sie wyblakłe, przejaśnione, mimo ustawień własnych... Nie wiem jak tu teraz kolory dobierać. Tam gdzie do tej pory wydawało mi się jednolicie ciemno, pojawiają się jasniejsze plamy itp.

 

Większość osób mówiła żeby zrobić włosy opcja 2, zaczęłam tak rysować, ułożyłam ze dwa loki... i się namyśliłam, przepraszam Was, po prostu czułam że muszę narysować to inaczej.

 

Jeszcze korona do poprawki i jak widać kilka innych szczegółów, ale powiedzcie jaki to ma kolor? (bo na początku wydawało mi się, że starsznie żółty, kanarkowy, ale teraz to widzę głównie beże, brzoskwiniowy, bursztyn, ale nie żółty):/

 

rosario9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srsly tam coś widać? Mam 2 monitory podłączone do kompa, jeden CRT a drugi LCD i na żadnym nic tam nie widać.

 

hm, ja widze jasno szarą powierzchnie... już nienawidze tego monitora. po prostu nienaturalnie rozjaśnia i wydaje się, ze jest zupełnie płasko i blisko, jakby nie było cienia tam głębiej, tylko było połączone z kolanami... ale jak mówię, to wina tego sprzętu,. muszę go wyczuć:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...