Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

robiłem to z rok lub dwa lata temu.

@Chell no i? Bo nie wiem co chcesz przekazać, zebym animacji nie robil? bede robil najlepsze animacje jakie jestem w stanie tak jak robilem do tej pory. :D A o jakiej fizyce nie wspominasz to ja już nie wiem :) No i ogólnie filmik pokazywałem wielu ludziom i w wielu miejscach nikt mi nie mówił że jest brzydkie, jesteś pierwszy. Możesz czuć się "normalnym" człowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To my nie jesteśmy normalnymi ludźmi ? Nie wiedziałem. :huh: Zresztą guzik mnie obchodzi ile czasu propa robi to wszystko . Liczy się efekt , który moim zdaniem jest kozacki . Krótka piłka ^.-

Pomijając całą waszą dyskusję i żeby było jasno, że nie odnoszę się nijak do jakości pracy propy to chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że inaczej ocenia się wytwory osób, które znamy z małej społeczności jaką jest gmclan, a inaczej jakiegoś random człowieka w Internecie. Możesz sobie mówić, że oceniasz wyłącznie efekt i to do tego obiektywnie, ale jakbyś ten link znalazł na forum z duużo większą ilością aktywnych użytkowników, gdzie co któryś wrzuca swoją animację to wysoko prawdopodobne jest, że nawet byś tego nie obejrzał. I jak w takiej sytuacji oceniać? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie powiedzialem zebys nie robil animacji, stwierdzilem natomiast, ze nie prezentuja one zbyt wysokiego poziomu. Wierze, ze dajesz z siebie wszystko, ale mimo to widac spooora skocznosc i takie sobie rysunki. O fizyce myslalem np. przy okazji wyskoku Souljaha z lodzi na lad. A to, ze wielu ludzi mowilo Ci ze ladne to wlasnie to co mowil Antek - jak ktos cie zna to mimo wszystko inaczej patrzy na to dzielo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nawiązując do animacji, obczajcie to:

http://vimeo.com/11569788

http://vimeo.com/4566083

 

mistrzowstwo wrzechświata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoulJah jest zbyt ######sty zeby trzymac sie praw fizyki. W grze skacze na piec metrow a jak wykupisz skilla to nawet lata. W koncu gra o superbohaterze wiec nie wiem po co sie czepiac. No i jaka znowu skocznosc? Chodzi o niska ilosc klatek na sekunde? pff malo kto na to marudzi, co do suabej jakosci filmikow znajdz mi gre indie w ktorej animacje 2d sa na podobnym poziomie. Nie mówie że takich nie ma, ale znaleźć jednak ciężko. Jesli ktos bedzie oczekiwal inter jak w wielomilionowych produkcjach to jasne - takich nie bedzie, ale kto normalny oczekuje takich rzeczy w grze ktora zrobil jeden czlowiek i ktora bedzie mozna kupic za grosze?

A ogladajac filmiki z SJ wiekszosc osob sie usmiecha - i o to chodzi w nich przedewszystkim. JAsne że można malkotencić na jakoś poszczególnych rysunków, ale mało kto to robi, bo mało kto oczekuje w takiej gierce animacji na miare blizzarda.

No i "jak ktos mnei zna inaczej patrzy na dzielo" ale ja nie mowie tylko o ludziach ktorzy mnie znają.

@Anty

Fajne, ale mistrzostwo świata należy do looking glass studio, jeśli chodzi o tworzenie animacji 2d do gier :)

 

druga sprawa a propo "skoczności", wersja poprzednia filmiku, ze starą muzyką nie posiada tego motion blura który dodał codec przy kompresji, więc obraz mniej pływa, no i tak to wygląda w grze:

http://www.youtube.com/watch?v=PYv9FRZrRzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Propa: on tego nie robi do gier, no i druga sprawa, że studio, a pojedynczy amator to dwie różne rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też prawda (chociaż podejżewam że w czasach pierwszego thiefa nad animacjami też pracował tylko jeden człowiek ) :) Animacja nie powiem świetna, obraca postacią w ruchu jakgdyby nigdy nic, przy sporej ilości klatek na sekunde, nawet jeśli te postacie składają się z kilku kolorów szacunek :) Ciekawi mnie czy robi to poklatkowo czy wektor.

Inna sprawa że mistrzostwo wrzechświata jeśli chodzi o studio to jest król lew :P nie widziałem lepiej animowanego filmu nigdy chyba. Może jeszcze któryś ghost in the shell ale to już inna bajka, z wtrąconymi elementami 3d :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goblinfinal.jpg

Oceniając pod kątem Twoich możliwości to to nawet średnie nie jest :P .

robiłem to z rok lub dwa lata temu.

@Chell no i? Bo nie wiem co chcesz przekazać, zebym animacji nie robil? bede robil najlepsze animacje jakie jestem w stanie tak jak robilem do tej pory. :D A o jakiej fizyce nie wspominasz to ja już nie wiem :) No i ogólnie filmik pokazywałem wielu ludziom i w wielu miejscach nikt mi nie mówił że jest brzydkie, jesteś pierwszy. Możesz czuć się "normalnym" człowiekiem :)

Teoretycznie rozumiem Chella, jednak nie wiem po co z tym tu wjeżdża :P . Na YouTubie niektóre remixy internetowych trendów mają po kilka milionów wyświetleń, a większość z nich wykonałbym w FLu w mniej niż godzinę, są gówniane, słabe i w ogóle. Ludzie oceniają to obiektywnie. To taki szybki kontr-przykładzik. Popadasz ze skrajności w skrajność - owszem, tutaj ludzie mogą być mało obiektywni, ale na forach o rysowaniu "obiektywizmu zwykłego człowieka" też może zabraknąć, gdyż tutaj mamy do czynienia z twórcami amatorami, a tam wręcz przeciwnie - z profesjonalistami. Te słowa są do Chella jak coś.

 

Daj wiarę, że ten filmik prezentuje wysoki poziom pod wieloma względami, ba, niewiele mu brakuje do przerywnika w jakieś profesjonalnej grze. Oceniam starą wersję, tej nowej jeszcze nie miałem okazji sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...