Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

ani to ani to. Motyw ciezarnej kobiety bedzie pojawiac sie tylko we wspomnieniach, i jako duchy przeszlosci :) ale fabula bedzie sie krecic wokol owej baby i jej dziecka.

Skoro to strzelanka i fabuła kręci się w okół niej i dziecka, to myśle, że raczej tak ciężarna kobieta musi być raczej właśnie zmartwiona itp.

Dlatego myślę też, że drugi art jest zdecydowanie lepszy do tej gry. ;)

Sam taki obraz wskazuje już, na charakter gry, dobrze obrazuje dramatyczne chwile. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak narazie robi sie szybko latwo i przyjemnie :) sam ciezko licze na to ze skoncze ta gierke

edit.

Kusi mnie zeby dac demo, albo przynajmniej wylozyc kawe na lawe i wypisac co takiego jest w tej grze czego nie ma w zadnej innej na swiecie.. ale wiem ze jeszcze nie pora, a nie chce spoilowac zabawy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a musi mieć nogi? Tam Wam brakuje widoku damskich nóg?

 

Skoro konewka wygląda jako koszyk lub czajnik, to skąd posądzenie że to konewka??? ;)

 

whatever.

 

Kolejny efekt wojaży z tabletem. O ile do tej pory nie byłam tego pewna, to teraz z całą stanowczością mam pierdolca. Uprzedzę Wasze komentarze. Nie dokończę tego. Nie narysuję ani jednej łuski więcej, nie będzie nóg, szyi, łapek, brzuszka, konających ludzi i płonących domów.

 

 

smok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Shil: znów świetne :)

 

 

A ja znów zjebałem, nawet nie mówcie nic o tym pancerzu, nie mam siły tego zmieniać...

vikingnp.jpg

 

 

edit: niby specjalnie, ale kto w to uwierzy ;d

Wiem, że wyglądają jakoś nie tak, ale po prostu mi to wszystko nie wychodzi. Praktycznie w ogóle postępu nie robię, a większość prac, które wykonuje jest gorsza niż poprzednie >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anty

Chewbacka w zbroi? :)

chyba najlepsza twoja praca jaka widzialem. Chociaz jak dla mnie bardziej te postacie wygladaja jak manekiny albo jakies inne G.I.Joe niz ludzie, jakies dzikie laczenia w kolanach i lokciach (szczegolnie lokciach) robisz. nie wiem czy celowe to czy nie jak nie to polecalbym nie strzelac tych poziomych krech i nie zwezac tak tych ww miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shil: znów świetne :)

 

 

A ja znów zjebałem, nawet nie mówcie nic o tym pancerzu, nie mam siły tego zmieniać...

vikingnp.jpg

 

 

edit: niby specjalnie, ale kto w to uwierzy ;d

Wiem, że wyglądają jakoś nie tak, ale po prostu mi to wszystko nie wychodzi. Praktycznie w ogóle postępu nie robię, a większość prac, które wykonuje jest gorsza niż poprzednie >.>

Moim zdaniem Twoje prace są zdecydowanie za gładkie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...