Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Platyna - Oczy trochę za jednolite... I ja takiego shadingu nie za bardzo lubię... No i spodnie są trochę za "ciasne"... Najlepsza z tego wszystkiego jest gitara, fajne szczegóły i gradient :P .4/5 Wajsza :P .

EDIT:Coś tam poedytowałem z wyglądem swojego personalnego sonicznego fan-chara - starredesingfm8.png - zmienione uszy, oczy, tyłgłowy, rękawiczki, barki i OGON, żeby był bardziej podobny do ogona Espia. A przy okazji nazwa mojego gatunku się zmieniła - z hedgechameleon na hedgeleon ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@starhedgehog: Totalny brak proporcji ciala... Poza tym skoro mieszanka z kameleonem to lepiej jakby to mialo palce u rak i stop jak kameleon, bo na razie to jest jez z dziwnym ogonem i rogiem, nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@platyna 8 godzin roboty? Strasznie dlugo ci to zajelo, a efekt nie powiem zeby byl jakis swietny :/. 4\10 jakbym mial oceniac...

 

No fakt faktem że nie jestem masterem w błyskawicznym rysowaniu :P

Wszystkie prace mi cholernie dużo czasu pochłaniają.

Nie wiem czy 8 czy mniej, czy może więcej, ale tak jakoś na oko mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie mowie o "szybkim rysowaniu" tylko o rysowaniu wogole. 15 min szkic postaci 1,5h twarz z cieniowaniem 4-5h malarstwo na A3 - tyle sie mniej wiecej powinno rysowac jak sie jest poczatkujacym i chce sie pocwiczyc (nie mowie tutaj o obrazach w stylu "bitwa pod grunwaldem" :P). 8 godzin to naprawdę jest kupa czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jest zwój... albo ewentualnie nie wiem co xD

 

(E: heheh, trochę z późno)

 

bo jak na zwój to nieciekawie wygląda, tak jakby wypókły czy co (E: nadal się zgadzam)

 

@Platyna - na pierwszy rzut oka - arcydzieło, później to tylko wyszukiwanie maaaasy błędów

 

@Daniel(...) - no nieźle to wygląda. Przydałabymisię taka grafika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...