Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie, czy wy naprawde tego nie rozumiecie?! Boze... ja już nie wiem, was śmieszą chyba tylko żule którzy się przerwacają na łąwkach i głupie obrazki z podpisem "lol" albo teksty o twojej strej. Załamałem się waszym poczuciem humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy wy naprawde tego nie rozumiecie?! Boze... ja już nie wiem, was śmieszą chyba tylko żule którzy się przerwacają na łąwkach i głupie obrazki z podpisem "lol" albo teksty o twojej strej. Załamałem się waszym poczuciem humoru...
Rzeczywiście, zdjęcie usera z dorysowaną w Paincie chmurką z napisem "WTF?" to świetny przykład inteligentnego humoru. Takiego dla wyższych sfer, którego niewtajemniczeni zrozumieć nie mogą. Przepraszamy Cię, że jesteśmy na tyle głupi i ciemni, żeby nie załapać tego subtelnego dowcipu i się z niego nie śmiać do rozpuku. Naprawdę, przykro mam.

 

A teraz wracamy do tematu i przestajemy spamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było co robić.. postanowiłem zacząć robić gierkę mniej więcej na temat "tank wars" ale z lufą którą można kręcić... zrobiłem takie działko plazmowe ale nastał problem... <_< moje skille związane z game maker'em są zbyt małe. :crying: .. więc co z tym zrobić?, dodać do użytku publicznego B) ... może ktoś by chciał zrobić ze mną gierkę? :P....

plazmowa_lufffka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...