Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W photoshopie też można, pixelować można gdzie bądź, ale GMowy edytor wlasciwie nie operuje na warstwach, jak paint, wiec jak sie pomyli czy chce coś przekleić to mozna zjeść zęby. Dlatego statycznej grafy nigdy nie robilam e tym edytorze, ale za to ładnie animacje idą bo od razu efekt mozna ocenić...

 

 

ja się ostatnio zarajałam grafiką do takich gier typu tiny tower, nie wiem jak się nazywa taki rodzaj gry... w sensie ze się ma tilesy pokojów, dostawia je, buduje wieze i tam sie schadzaja ludki i rozkreacaja jakis biznes, a my jako zarządcy dokładamy tilesy... no i że jestem na etapie marzenia o urlopie to sobie pomyslalam o tilesach tiny tower wymarzone spa... i zaczęłam narazie tak, nie mając pojęcia jakie powinny być wymiary i perspektywa :D

 

Pierwsze trzy baseny to będzie jakby jeden room z upgradem:

 

spa1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shil, będę szczery i mam nadzieję, że jako grafik z wieloletnim doświadczeniem przyjmiesz to bez negatywnych emocji. W Twoich pracach od bardzo długiego czasu nie widzę żadnego progressu, weź się w garść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shil, będę szczery i mam nadzieję, że jako grafik z wieloletnim doświadczeniem przyjmiesz to bez negatywnych emocji. W Twoich pracach od bardzo długiego czasu nie widzę żadnego progressu, weź się w garść!

 

Zgadzam się, nie ma, nie szukam go bowiem, od długiego czasu jakoś nie mam weny by szukać nowych stylów czy sie dokształcać, wręcz przeciwnie, wracam do starych form, których rysowanie sprawia mi przyjemność... czy to starość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
spa1.png

Super pomysł, ja bym proponował zrobić te pokoje w różnych stylach w różnej kolorystyce to da sto razy więcej fajności z grania. Co do jakości grafiki to moim zdaniem jest wspaniale.

No i może jakieś lekkie animacje tych świateł byłyby spoczko bo nie byłoby to wszystko takie statyczne jak pokój będzie pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a dla mnie jednak wygląda to zbyt "mdło". poza tym, kojarzy mi się ze starymi flaszówkami

to

 

raczej nie wygląda zachęcająco na tę chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Woda to tak na razie tylko kolorystyczny placeholder. Nie ogarnąłem jeszcze podnoszenia, ale jutro się w końcu wyśpię to może mi się uda.

 

@EDIT:

Ogarnąłem, wystarczyło zrobić tak jak wymyśliłeś, przy podnoszeniu obiektów typu podłoga, sprawdzają one najpierw czy nie kolidują przypadkiem z którymkolwiek itemem lub ścianą :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się skupić na jednym obrazku, to zly znak. Chciałam zapytac czy bez świateł lepiej czy z lampką?

1.png

 

edit: dziwne, gmclan rozciąga obrazki i rozmazuje u mnie... wcześniej tego nie było...

 

A spa tower robię dalej, ale ciągle się rozpraszam inną robotą, trochę zmieniam, by nie bylo mdlo, basen u gory i dolu to ten sam pokoj tylko upgrade:

 

spa1fb5b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Fajne, gościu wygląda jak boxer (☞゚ヮ゚)☞ ☜(゚ヮ゚☜)

Ocena: [̲̅$̲̅(̲̅5̲̅)̲̅$̲̅]

Boxer xD (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

 

─────────▄──────────────▄

────────▌▒█───────────▄▀▒▌

────────▌▒▒▀▄───────▄▀▒▒▒▐

───────▐▄▀▒▒▀▀▀▀▄▄▄▀▒▒▒▒▒▐

─────▄▄▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▄█▒▐

───▄▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀██▀▒▌

──▐▒▒▒▄▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▄▒▒▌

──▌▒▒▐▄█▀▒▒▒▒▄▀█▄▒▒▒▒▒▒▒█▒▐

─▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌██▀▒▒▒▒▒▒▒▒▀▄▌

─▌▒▀▄██▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▌

─▌▀▐▄█▄█▌▄▒▀▒▒▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▐

▐▒▀▐▀▐▀▒▒▄▄▒▄▒▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒▌

▐▒▒▒▀▀▄▄▒▒▒▄▒▒▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▐

─▌▒▒▒▒▒▒▀▀▀▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▌

─▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐

──▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▒▒▒▒▌

────▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▄▀▒▒▒▒▄▀

───▐▀▒▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▒▒▒▒▒▄▄▀

──▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób bardziej dynamiczną kamerkę która nie podąża tak bezpośrednio za graczem co do pixela, tylko trochę się ślizga, czy jak to ująć i będzie megaśnie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...