Skocz do zawartości

Zablokowane Najlepszy dotykowy fonik


Axel_CC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie polecacie dotykowe telefony , cena nie większa niż 1000 zł. Interesuje mnie:

-Aparat dobrej jakości (5mp albo 8 )

-Dobrej jakości odtwarzanie filmów i muzyki

-Żeby się nie ciął, tylko płynnie chodził i wg.

-Granie w gry, czytanie e-booków, słuchanie radia...

-Dobra jakość rozmów oraz wygodne pisanie esów

 

Poszukuję telefonu raczej multimedialnego : )

Proszę o pomoc ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem iPhone się tnie i są z nim problemy, ale możesz to rozważyć

 

mam HTC Touch Pro. są problemy z baterią (cholernie szybko się rozładowywuje) i lubi się przyciąć, ale poza tym ok. klawiaturę ma fizyczną (;p), więc pisanie esemesów jest w miarę wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam iphona i się nie tnie (orgianalne, zaktualizowane oprogramowanie) , kiedyś miałem oprogramowanie z redsnow i wtedy czasami się coś psuło :), jednakże gdybym miał dzisiaj wybierać to bym nie wziął iphona 3G po 1 oprogramowanie tylko z itunes, (chyba ze będziesz miał inne oprogramowanie .np, redsnow) po 2 to jest cegła, wstyd z nią chodzić i za każdym razem boisz się że albo ktoś ją tobie ukradnie albo Cię potrąci i spadnie (więc nasze ciągle w kieszeni) po 3 wifi nie spisuje się dobrze (mały zasięg) komunikacja tylko z urządzeniami iphone (chodzi mi o o bluetooth) po 4 zdarza się że nie mogę odebrać bo trzeba przejechać paluchem po ekranie (albo mam mokry albo coś nie styka) no i ogólnie to tylko szpan, jako posiadacz tego "telefonu" odnoszę wrażenie że apple jest strasznym monopolistą i ograniczana mi dostępność oprogramowania i komunikacji (np z bluetooth mogę połączyć się tylko z słuchawkami apple :( ), dlatego powtarzam gdybym miał dziś jeszcze raz wybierać to wziąłbym zwykłą komórkę, albo taką żeby wyglądała jak zwykła ( a w środku pełno bajerów: wifi itd..), no i żebym mógł sobie wgrywać aplikacje java, dzwonki i tapety jakie chce, a nie że jest mi to utrudniane, albo żeby to zrobić muszę kupić aplikacje z itunes za parę dolarów...

Ekran dotykowy to tylko bajer (który w iphonie jest rozwiązany tak że tylko paluch działa, a nie wskaźnik). Taka jest moja opinia, wiem że teraz fani jabłuszka zaczną mnie jechać :P

Tak jeszcze na marginesie proponuje Tobie iść do salonu z komórkami i wypróbować dany model, żebyś się nie obudził z ręką w nocniku jak ja się obudziłem, ale było już za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o telefon multimedialny. Który służy zarówno do dzwonienia, a tak samo mogę na nim posłuchać muzy, cyknąć fotkę i pooglądać film. Jeśli chodzi o iPhone, to ja sam jakoś mam wewnętrzne obrzydzenie do niego : P

Z tego co na razie myślę, to :

-LG KC 910 Renoir

-Samsung M8800 Pixon

-Samsung Ultra Touch

-LG Viewty

-HTC G1

-Samsung F480

 

Ale dawajcie propozycje, może jest jakiś fajny fonik który cieszy się u was szacunkiem ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm raczej jestem nastawiony na LG Renoira , który ma niezły aparat, odtwarza divixy i stoi w przyzwoitych cenach. Za jego zakupem przemawia też funkcja WiFi. Jedynymi telefonami które mogłyby konkurować z KC910 są:

-Samsung M8800 Pixon

-Samsung Ultra Touch

 

Na razie raczej to biorę pod uwagę, ale czy moglibyście mi naświetlić bardziej te telefony? Czy ktoś z was ma może któryś z nich i chciałby się pochwalić wrażeniami... ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Avilą se głowy nie zawracaj, mi się tnie po 2 miesiącach, nie nadaje się do odtwarzania muzyki bez przycisków zmiany utworu i w ogóle trochę taka nie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak liczysz, że przetwornik który ma w telefonie 0,5cm będzie robił zdjęcia 8mpx to się chyba z deczka pomyliłeś. Będzie straszne ziarno i przekłamane kolory w niesłoneczne dni. Aparatów i telefonów nie wsadzamy w jeden worek, dobry aparat nie musi mieć dobrej rozdzielczości, a dobry przetwornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG Viewty - mam i jest spoko, tylko trochę ścina, ale możesz się pobawić i powgrywać różne "dopalacze" (nyx menu, modyfikacje softów itp.). Działają na nim filmy w DivX, ma aparat 5 Mpx i xenonową lampę błyskową (czy jakoś tak xD). Nagrywa filmy z prędkością 120 fps i odtwarza je w 15 fps, co daje świetne efekty (oczywiście można też nagrywać normalnie w 30 fps). Niestety Java nie ma dostępu do Bluetooth, ale można to zmienić wgrywając soft OPEN. Muzykę odtwarza dość głośno, ale najlepiej jest pobawić się ustawianiem głośności w menu serwisowym :) . Ewentualnie fajny też jest LG Cookie (bawiłem się nim u kumpla), ale dużo ci o nim nie powiem, miałem go w rękach tylko chwilę.

Chyba wystarczająca odpowiedź.

 

EDIT: Pogrubiłem najważniejsze (chyba) informacje, nie musisz czytać całego xD

Pozdro, Xedom :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ok, a jeszcze małe pytanko do Xedoma:

Czy ten twój Viewty ma takie coś jak widgety ? To co pakują teraz w każdego dotykowego fona...

 

 

A moglibyście mi coś powiedzieć o Samsungu M8800 Pixon'ie ? On jest dość grubszy od Renoira, aparat też 8, ale ponoć lepszy, większy wyświetlacz ma i lepiej filmy ponoć na nim chodzą... miał go ktoś kiedyś choć w rękach? : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie telefon służy do dzwonienia i pisania smsów a cała reszta bajerów jest tylko dla ściemy i pakowana na siłę(mp3 rozładowywuje w mig baterię, aparata X megapikseli w malutkim obiektywie, do tego flesz zbudowany z jednej diody led). Dotykowy ekran też nie jest taki super, podatny na uszkodzenia. Ale jeśli już to poleciłbym HTC Diamond, moja bratowa ma go od dawna i jest zadowolona. Tel jest bardziej biznesowy niż multimedialny. Do minusów można zaliczyć windę mobile oraz słaby (wg ciebie) aparat 3mpix. Dla mnie bardziej podoba się w nim obsługa maili i w miarę długo działająca bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...