Skocz do zawartości

Podboje Cesarzowej Plewki


OsamodasxD

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Podboje Cesarzowej Plewki

 

Gatunek: Platformowka, akcja

 

Opis: Na poczatku nic nie bylo, potem stala sie Ziemia, a po Ziemi slowo. A ze slowo magiczne bylo utworzylo ludzi. Potem stworzono pokarm, pieniadze, hipermarkety, dzwiek i Tokio Hotel (Fuuuu). Nastepnie ludzie zyli dlugo i szczesliwie do czasu, az nie wiadomo z kad powstala kreatura zwana Swinksem. Swinks uwielbial pytac przechodzacych ludzi - jezeli ktos odpowiezdial dobrze przechodzil wolno, lecz kiedy zle - umieral. Wszystko tak sie toczylo dopoki nie przyszedl taki sobie Edyp i odpowiedzial na pytanie Swinksa. Wtedy to wsciekla kreatura wykrzykujac slowa: "TAK NIE BEDZIE!!" wysadzila sie i przmienila w ludzka istote. Jej doskonalosci nie bylo konca, wygladala jak Kleopatra, lecz z blad wlosami i bez makijazu. Potem nazywajac siebie Cesarzowa Plewka zalozyla siedzibe w Bizancjum (wyganiajac Turkow) i postanowila pytac wszystkie narody z historii. W trakcie gry organizacja "ACP" (Anty Cesarzowa Plewka) pod dowodztwem Ivana Agnoskaja postanawia zlikwidowac obiekt koszmarow.

 

To byla taka wstepna fabula do gry ;D

 

A teraz tak:

-mialem robic Xmas Armando 2, ale niestety sie nie wyrobie wiec przekladam premiere gry na nastepny rok

-gra bedzie oparta na silniku Xmas Armando 2, podbita do rozdzielczosci 1024*768 i poprawionymi efektami

-moze po wakacjach ja wydam ;D

 

 

Autorzy:OsamodasxD

Programowanie:
OsamodasxD

Fabuła:
OsamodasxD

Grafika:
OsamodasxD

Muzyka:
Tradycyjnie: skad tylko sie da

Screeny:

 

http://www.youtube.com/watch?v=h5KtULwx5us

 

i pare screenow ktore warto zobaczyc:

 

8aad0e31b8fe937bm.jpg 457c76d9af75217bm.jpg 8bf08f594990d667m.jpg 6cc0944215151a60m.jpg f0df8ccd04f2a438m.jpg

 

Oczywiscie co raz bede tutaj zamieszczal informacje o wszelkich nowosciach zmianach itd. :sp_ike:

 

To tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@PsychiX

 

Wiem ze "Sfinks" tylko ze to jest specjalnie tak napisane, poniewaz nie ma takiej litery jak "w" z dwoma kropeczkami (umlaut).

 

@Lechu444

 

Niet nie wyjdzie, demo to nie bylo nawet 30% gry, za duzo mi zostalo do zrobienia wiec nie chce odstawic kiczu i zrobic tego na szybko. A co do ciekawostek to ich bedzie okolo 20-30 wiec sie troche bedziesz mogl naczytac ;]

 

@lenin

 

Jak to bedzie wygladalo? Juz mowie (skoro takis ciekawy ;] ) ---> To nie bedzie platformowka typu zbieraj przedmioty dla punktow czy tez dojdz do konca mapy... Bedzie wiele roznych miejsc (duzo tilesetsow mnie czeka) ktore podbija Cesarzowa (bedzie taka mapka podbojow). Plewka jak narazie ma okreslone 4 dodatkowe moce ktore pomagaja jej sie przebic przez stada przeciwnikow - narazie tyle Ci powiem bo nie bede mial pozniej o czym pisac i temat stanie sie martwy XD

 

Staram sie zeby to wygladalo dosyc ladnie jezeli chodzi o grafike :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plewka jak narazie ma okreslone 4 dodatkowe moce ktore pomagaja jej sie przebic przez stada przeciwnikow

Te 'stada przeciwników' oznacza, że na ekranie będzie rzeźnia w stylu alien shooter, czy standardowo jak na platformówki czyli paru przeciwników raz na jakiś czas?

narazie tyle Ci powiem bo nie bede mial pozniej o czym pisac i temat stanie sie martwy

Ale jestem ciekaw, jak to będzie i co to będzie. W końcu jakieś umiejętności masz. Pomysłów też Ci nie brakuje, więc nie pozostaje nic innego, jak czekać co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodaje kolejne zdjeci ( TESTY GRAFIK PAŁACU I 2 WCZYTYWANIA):

0e5d9fdccd6bad2am.jpg ab19fe3e991d696fm.jpg 728a8269bccb6fd5m.jpg 127e4755e5a8aad1m.jpg

 

grafika terenu sie troche zmieni przez silnik gry - efekty swiatla i takie tam... wiec bedzie jeszcze ladniej

 

A teraz odpowiedzi na pytania:

 

@tomekk1410

 

wiem ze jest plaska ;D taka wlasnie ma byc, ta jej przesadna "pieknosc" jest tylko po to zeby jej nie obrazic - wszystkie narody musza, w przeciwnym wypadku zostana przepytani co konczy sie smiercia ;] - nie moge powiedziec kiedy bedzie demko, chcialbym zrobic jak najszybciej, ale to zalezy od tego na ktora zmiane do pracy ma brat - jak tylko mam wolnego kompa to siedze i robie co moge....

 

@Grabarz

 

teraz troche wiecej Ci pokazalem ;D - a tak btw. - w grze bedzie 10 misji, nie bedzie tj w platformowkach ze mozna skakac w gore, na dol itd- bedzie 1 poziom y, jedynie os X bedzie sie zmieniala (tj w Mario). Poza tym krew, przeciwnicy, wybuchy, magia i takie tam... - poczekaj do nast. screenow a moze zobaczysz juz przeciwnikow

 

@lenin

 

co z tego bedzie?? - mniam mniam ;D

 

 

EDIT: ekrany wczytywania w rzeczywistosci nie maja bledow ortograficznych, to sa stare zdjecia probne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba mam downa, bo też nie zauważyłem, że bohaterka została stworzona na podstawie uczącej autora nauczycielki historii, niedoczytałem tego w opisie. Jeśli percepcja to dla ciebie trudne słowo to gratulacje.

 

Czy flakoniki nie powinny przypadkiem mieć więcej niż 15 minilitrów?

nie ma czegoś takiego jak minilitry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post wyżej:

CYTAT

Jestem bardzo mądry i by to udowodnić używam słów takich jak percepcja a mimo to nie potrafię dostrzec tego, że bohaterka gry stworzona została na podstawie uczącej autora nauczycielki historii

 

Czy to, że bohaterka została stworzona na podstawie nauczycielki sprawia iż jest to mniej beznadziejne?

 

Sama nauczycielka nie jest przecież cesarzową... to wyobraźnia autora gry to wykreowała [jestem mądry, bo to chyba jest mądre słowo na niektórych]...

 

Jedyne co może jegomościa [i znowu popis kunsztu (a to nawet combo już jest, jedno w drugim) polonistycznego] OsamodasaxD usprawiedliwiać to żółte papiery, albo trudne dzieciństwo z PS3 w wersji FAT... zaiste [hattrick nie licząc kombosa] smutne... :twisted:

 

A żeby dodać sobie IQ w waszych oczach napisze jeszcze: egzemplifikować, personalia, altruizm i nawet coś po japońsku itadakimasu

PS. Wie ktoś może jak się do Mensy zapisać... :blink:

PPS. Skoro autor ma taką wyobraźnię to liczę na zróżnicowane zadania i plansze... good luck [ah, człowiek się nieświadomie wiedzą rozległą popisuje]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daje wam filmik z gotowego najmocniejszego spela:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zbnLzcyrU8Q

 

i do tego fotka bo jakosc taka o, sorka ze pod koniec dzwiek sie spoznia (jej smiech) ;D

 

8b07d5a6a6b03b69m.jpg

 

EDIT

http://www.youtube.com/watch?v=sjyEJjxNMr0

 

ten dziala, wczesniej po zapisaniu zmian przestalo dzialac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Xmas Armando SEZON 2 wydasz dopiero za rok, bardzo czekałem na tą gierkę, demo ukończyłem kilka razy i nadal trzymam je na dysku ;p. A co do Podbojów Cesarzowej Plewki to również zapowiada się ciekawie i liczę że zrekompensuje nam trochę brak Armada :). Czar na filmiku wygląda imponująco, chociaż ja uważam, że takie rzeczy powinno się zostawić nieujawnione dla graczy, tym bardziej, że to jest najsilniejszy czar w grze. Już nie będzie tej radochy z jego zdobycia i wypróbowania bo wiemy teraz jak on wygląda. Dźwięk i muzyka odtwarzane podczas jego rzucania są chyba trochę za głośne. Gra wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Powodzenia przy projekcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, troche tu wszystko ucichlo - wiec daje kolejne newsy...

 

 

BASE ataki Cesarzowej:

http://www.youtube.com/watch?v=oDG6dbqvjCk

 

jest to jeszcze wersja bez paru animacji Cesarzowej i losowych dodatkowych pomocnych mocy (czyli beda wylatywac czasami wiecej niz 1 moc). Ataki dziela sie na 3: powietrzne, od dolu, i na normalnej wysokosci.

 

 

zamierzony efekt na przeciwnikach: (stare testowe zdjecie)

d701ccf398492b59m.jpg

 

screen z silnika:

19e331cd773ce3c9m.jpg

 

A teraz czekac na dalsze info :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...