Skocz do zawartości

Ready to Attack


pawelpc

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Ready To Attack

 

Gatunek: zabijana

 

Opis: w tej grze strzelasz do innych nic więcej xD

 

Download: Kliknij tutaj

Rozmiar pliku: 2 114 KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Paweł Ciota , użytkownicy gmclan.org

Fabuła:
raczej nie ma ;)

Grafika:
Paweł Ciota , użytkownicy gmclan.org

Muzyka:
?

Screeny:

https://gmclan.org/up4425_6_rtas1.html

https://gmclan.org/up4425_6_rtas2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Brakuje grywalności.

Chwile pograłem i:

1. w sumie rozbudowane menu, jednak skoro w grze steruje się także myszką, to dodaj także sterowanie myszą po menu.

2. Grafika całkiem niezła tylko czemu ten czerwony laser wystaje mu z głowy, a przeciwnicy schowani są pod skrzyniami :o

Zabrakło mi grywalności, to jest po prostu kolejna gierka Top down nie wyróżniająca się w żaden sposób od innych. Czyli głównym celem pozostaje chodzenie i strzelanie. Za mało oryginalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gatunek: zabijana

O, coś nowego...

Opis: w tej grze strzelasz do innych

Dobrze, że nie do siebie.

 

- Wymyśliłeś nową rozdzielczość: 1028x768.

- Sama koncepcja jest durna. Czy dobrze rozumiem: świat pełen skrzynek, terroryści/antyterroryści są uwięzieni w skrzynkach (nie wewnątrz nich, ale szczepieni w jedno ze skrzynkami), które mogą niszczyć jedynie kulami pistoletowymi?

- Tak w ogóle to fajnie się gra - przeciwnik zwykle jest schowany za ścianą i strzela w mur jak idiota, a gdy wychodzisz, żeby go zastrzelić, nieodmiennie zostajesz zastrzelony pierwszy. A co dopiero, gdy natrafisz na dwóch na raz wrogów! Wtedy to można cię szufelką zbierać.

- Ludzikiem nie da się normalnie chodzić, blokuje się na wszystkim, także na powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie gra z map ale jak dam kampanie będzie wiele różnych elementów do manipulacji, myszka jest tylko do obracania gościem i jakoś nie paliło mi się jej współgrać z menu :), laser wystaje z głowy bo jeszcze go nie dopracowałem, a tak po prostu chciałem zobaczyć czy mam to dalej ciągnąć :D.

 

po pierwsze przy sprawdzaniu pisowni przekręciło mi wyraz

po drugie strzelać do siebie w tej grze to jest nie możliwe

po trzecie 1024 a 1028 można się pomylić

po czwarte chciałem aby wrogowie byli nie widoczni od razu

po piąte w grze jakoś źle wykrywa kolizje

 

a tak w ogóle to jak sobie nie radzisz to wciśnij "`" a potem wpisz god :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku myślałem że będzie fajna, ale potem patrze: pojawiam sie w skrzyniach i nie moge chodzic, jezeli to chodzeniem mozna nazwac - mogles dac na wsada normalne a nie jakies dziwne względem kierunku i strzałkami, no i w ogóle dziwnie sie gra. dam 3/5 bo menu, mapy itd to wykonanie dobre, ale gra słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dowodem tego mój tata Dariusz Ciota był w rozmowach w toku

no shit, jaja sobie robisz i tyle, wcześniej miałeś napisane 'brat' a nie 'tata' :P

 

gra jakoś mnie nie zachęciła screenami do zagrania, szkoda bo pierwsze wrażenie przesądza w większości o reszcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wreszcie ludzie na GMClanie nauczą się dopasowywać menu do gier. na tej stronie najczęściej w platformówkach widzę myszkowe menu, a tutaj, w "zabijanej" (jak to nazywa autor) - klawiaturowe. twoja gra się wyróźnia jeszcze tym, że terroryści chowają się w skrzynkach, a gracz zaczyna wtopiony w 4 skrzynki. no bez jaj. to, że mapa jest robiona na szybko, cię nie usprawiedliwia. demo ma być ZACHĘTĄ do pobrania/kupienia pełnej wersji. a tu - mapa na odwal się, dodany edytor (beznadziejna obsługa - nie każdy ma rolkę na myszce, a i możnaby dodać jakieś scrollowanie strzałkami - o ile umiesz, bo mam wrażenie, że połowa, jeśli nie więcej, tej gry jest zlepkiem przykładów. ten beznadziejny ekhm. artwork w pomocy edytora mnie w tym utwierdza), i co? ma być nowe LBP? tam przynajmniej autorzy choć odrobinę posiedzieli nad planszami i nie odwalili takiego knota. sterowanie w samej grze paskudne, przynajmniej dla mnie, innym może pasować, więc czepiać się tego nie będę. pochwalam to, że można je zmienić, ale nie lubię takiego strafe'owania w strzelance od góry. w tej grze brakuje grywalności. parę skrzynek, ścianek, terrorystów, apteczek i nic.

btw. kiedy wybiorę anuluj podczas wyboru levelu, jest loading i nic się nie dzieje.

wymyśl, co ma ludzi przyciągnąć do twojej gry i poćwicz swoje umiejętności w GMie.

4/10, siadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spróbuje coś poprawić i jakiś sens tej gry nadać ale nie wiem w którą stronę mam się kierować robiąc "fabułę"

EDIT: A nie ma?

obiekty można zmieniać strzałkami, ale nie zmienia to pozycji planszy. edytuję posta. w ogóle testowałeś ten edytor, skoro mówisz, że jest scrollowanie strzałkami, czy po prostu z jakiegoś przykładu zerżnąłeś wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gra byłaby spoko gdyby nie:

1.Zrypane sterowanie(dałbyś bez obliczania direction po prostu x+4;y+4;itp byłobuy intuicyjniej(jak dla mnie))

2.Skrzynki na każdym polu mapy

3. Brak skrzynek z amunicją(a może tylko coś przeoczyłem bo skończyła mi się amunicja zanim wyszedłem)

4.Widzenie przez ściany (moje i wroga) np wychodzę zza ściany nagle rozwala się jakaś skrzynka wyskakuje wróg ja chowam się z powrotem za ścianę i nie dość że wciąż widzę przeciwnika o ten cały czas nawala w ścianę dokładnie na linii on-ja

5.Grywalność leży. Absolutne zero klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem, to pewnie teraz powiesz że nie każdy ma myszkę podpiętą pod komputer?

naucz się brać wnioski z krytyki. INTUICYJNY edytor pomoże także TOBIE. pamiętaj też, że nie każdy ma takiego kompa jak ty i musisz jednak starać się, by wymagania były jak najmniejsze.

przecież nie krytykuję po to, by cię wkur...rzyć, ale po to, by twoje gry były lepsze, grywalniejsze i miały szansę być znane poza tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pomysł na fabułę do mojej gry.

 

Terroryści ukradli Amerykański pakt pokoju, w trakcie zamieszania terroryści porwali geniusza pracującego nad maszyną czasu. Gracz zdobywa pakt pokoju i przez przypadek trafia do maszyny czasu która była ustawiona na 1 Września 1939r. Opanuj terrorystów chcących zmienić wynik wojny.

 

I jak podoba się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pomysł na fabułę do mojej gry.

 

Terroryści ukradli Amerykański pakt pokoju, w trakcie zamieszania terroryści porwali geniusza pracującego nad maszyną czasu. Gracz zdobywa pakt pokoju i przez przypadek trafia do maszyny czasu która była ustawiona na 1 Września 1939r. Opanuj terrorystów chcących zmienić wynik wojny.

 

I jak podoba się?

-_-

próbuj dalej. a najlepiej jak masz takie kwiatki odwalać, zrezygnuj z fabuły i zajmij się grywalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...