Skocz do zawartości

Zablokowane Distorted


XxMichałxX

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie. mówie wam że skończe tą grę.

menu już naprawiłem żeby jako tako wyglądało - są fajniejsze efekty i nie dostaje sie oczopląsu od migania.

 

mam tutaj "fundament" strzału: http://limpidcode.c0.pl/forum/viewthread.p...1&getfile=4

mówcie co naprawic itp, tylko nie mówcie o grafice grafike ja zrobilem tak na szybko zeby zaprezentowac.

zwróćcie też uwagę na smugę od pocisku.

 

 

quanaroo: u ciebie styranie widac bo masz inną rozdzielczosc, widocznie bede musial dac wybor rozdzielczosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

O w buzię, piękne menu. Po obu stronach obrazki namalowane w Paincie przez szympansa, przyciski migają jak na wiejskim disko, a do tego - cóż za oryginalna koncepcja! - nie włącza się przycisków przez klikanie na nie, tylko trzeba klikać obok nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocisk za duży i przesadziłeś z tą smugą (pociski smugowe?)

Znów problem z rozdziałką.

tak na szybko zeby zaprezentowac.

Nikt nie każe ci prezentować wszystkiego co tylko zrobisz. Bierz przykład z Gnyska i TeeGee, nic nie prezentuj, bo jeszcze ktoś to oceni nieprzychylnie dla autora i katastrofa i frustracja gwarantowana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Jezu Chryste. kiedy patrzę na TO menu, mam ochotę strzelić temu klockowi z twojego ava w mordę. mam nadzieję, że to żart? mój pies lepiej by narysował te artworki. te migające napisy - do dupy. ogólny design menu dobry, wykonanie... ekhm.

gówno, nie fundament. smuga BEZNADZIEJNA (ze zwykłych efektów zrozumiem, ale elipsa? do gry z widokiem od góry?!) toż to wszystko można sklecić w 5 minut. trzęsienie się ekranu będzie wkurzać na dłuższą metę. zrób coś więcej, tu nie ma nawet ścian.

 

już nawet ja chwalę się większymi konkretami. życzę powodzenia (bo przynajmniej grafik porządny i koncepcja w miarę znośna) i nie wagaruj już na lekcjach plastyki, k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę wy krytykujecie a nie przeczytacie lenie jedne mówie że pomachałem łapą tylko w tych obrazkach po bokach menu a grafik potem mi je zrobi jakieś gitesowe, a te migane przyciski i reszte to juz zmienilem zeby dobrze bylo

 

e: musze jeszcze dac wybor rozdzielczosci bo niektorzy inną mają

 

qanaroo podaj jaką masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XxMichałxX nie sądzisz, że właśnie po to jest to forum aby krytykować?? Jak nie chcesz mieć czegoś krytykowanego to tego czegoś po prostu nie wysyłaj w neta, ale zostaw to sobie na dysku i niemów o tym innym. Nikt nie będzie Ciebie a tym bardziej samego siebie okłamywał, że jeżeli coś jest kicz i jadło dla pospólstwa to nie powie że to piękne, sztuka itd.

Jak chcesz być okłamywany to znaczy że z tobą jest chyba coś nie tak.

lenie jedne mówie że pomachałem łapą tylko w tych obrazkach po bokach menu

przez to wyrażasz, że masz wszystkich użytkowników GMCLAN w dupie, bo wiesz że dajesz gówno i jeszcze na dodatek chcesz abyśmy zachwycali się tym gównem i je wszyscy razem smacznie spożyli. Powodzenia wszyscy lubią gówno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...