Skocz do zawartości

Alien vs Predator-Odrodzenie


HrabiaDrako

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Alien vs Predator-Odrodzenie

 

Gatunek: Shooter

 

Opis: Więc tak,to jest mój pierwszy top down ale myślę że się nie zawiedziecie:P Tamten projekt musiałem zawiesić ze względu na to że za słaby jeszcze jestem w GM..ale ta wiedza wystarczy do tego projektu i na 100% go ukończe,

 

Fabuła:Grupka żołnierzy zostaje wysłana na tajemniczą stację badawczą która od jakiegoś czasu nie daje znaków życia,nikt z oddziału nie wie czym się zajmowała owa organizacja,mieli tylko sprawdzić co się dzieje,kiedy przybywają wszystko wydaje się normalne poza tym że na stacji nikogo nie ma.!Główny bohater John Black po przebudzeniu zauważa że nie ma żadnego ze swoich kompanów...tak rozpoczynać się będzie cała rozgrywka.

 

Nad fabułą jeszcze pracuje pewnie będzie lekko zmieniona jeszcze.

 

Niebawem demko:P

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja(poza efektem mgły który został zaporzyczony z przykładu gry Aliens)

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja

Muzyka:
Tu nie ja:D muzyki jeszcze nie ma:P

Screeny:

 

dd6bcd7d31660ea0med.png

ca363ca1b14f48f3med.png

I coś z nowszej wersji lekko poprawionej graficznie.

ebbbfad4fe86c90emed.png

bdc29c8935aa24c7med.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego po co zgapiac nazwe jak to nie bedzie mialo prawie zadnego zwiazku z filmem? Bezsensu

Filmy: Alien vs. Predator · Aliens vs. Predator: Requiem

Komiksy: Aliens versus Predator · Aliens versus Predator versus The Terminator · Aliens/Predator: Deadliest of the Species

Nowele: Aliens vs. Predator

Gry: dwie części AvP i trzecia w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy: Alien vs. Predator · Aliens vs. Predator: Requiem

Komiksy: Aliens versus Predator · Aliens versus Predator versus The Terminator · Aliens/Predator: Deadliest of the Species

Nowele: Aliens vs. Predator

Gry: dwie części AvP i trzecia w drodze

jeśli mamy się wymądrzać, bądźmy precyzyjni.

jest jeszcze jedna gra na Jaguara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel rzeczywiście nie pasuje, powinien być bardziej mroczny, może stylizowany na metalowy, ew. lekko przerdzewiały. Broni jest tam za dużo ja bym wyczyścił to w cholerę i wrzucił jakiś lifebar a jedyny symbol broni (aktualnej) dał w lewym dolnym rogu. Ta zielona maź ni w ząb nie przypomina mi krwi, nawet krwi kosmitów. Żeby było śmieszniej dorzucę jeszcze że za mało widać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to się nie przyczepiam bo wiem, że podmiana grafiki jest jednym z ostatnich etapów.

Najciekawsze jest to, że nie martwi mnie sama gra (grafika, fabuła czy grywalność) lecz "ogólny zarys silnika".

Gra typu: chodzenie w ciemności i wyskakiwanie zombie/obcych, do których bije się całym magazynkiem jest bardzo oklepane na tym forum.

Co do screenów: tak jak zostało już powiedziane, zmień gui/hud. Wygląda to tak jakby był wklejony screen z gry, a nad tym osobny obrazek na forum. Wepchnij to na obszar gry, ustaw przeźroczystość i postaraj się zbudować tym odpowiedni klimat.

Za mało widać, żebym mógł ocenić. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pracuje nad podmianą grafiki z testowej,jak większą partie grafiki zrobie dodam nowe screeny.

EDIT:

b61604e95252ae30med.png

Nowy screen ze zmienionej oprawy graficznej,kilka żeczy jeszcze ulegnie zmianie,ale większość zostaje,Ważną zmianą jest zmiana tytułu na samo: Alien Odrodzenie

Predatorzy nie odegrają w tej historii roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...