Skocz do zawartości

New game Rudy vs Placek


Grygorz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że gra skończona skoro w tym dziale? No to muszę przyznać, że robota na 30 minut: goście chodzą i strzlają. Nic specjalnego. Gdyby jeszcze były jakieś inne bronie... Nie postarałeś się.

nad gierka dosc długo siedziałem moje pierwszy experyment z codem w gm a w kodzie ciezko radej z broniami kombinowac moze cos wklece ale watpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad gierka dosc długo siedziałem moje pierwszy experyment z codem w gm a w kodzie ciezko radej z boniami kombinowac moze cos wklece ale watpie

 

No ale liczy się efekt końcowy. Popracuj troszkę, bo pomysł na grę fajny, tylko żeby troszke ciekawsze było :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma duży minus ---------------------------- , jest dla dwóch graczy :/ .

A po pierwsze to zmień sprite tych kolesi . Tak aby trzymalki jakiś kałasznikow czy co innego w dwóch rękach . Bo tak to wygląda jakby pluli , a pistolety są aby były .

zobacze co da sie zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z broniami kombinowac wcale nie trudno. Jak nie wiesz jak to zrobic, to bedziesz mial dlugi kod, ale da sie.

 

(ja kiedys zmiane miedzy siedmioma broniami napisalem na jakies 100 linijek kodu, nie wiedzialem wtedy o switchach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa wersja ten sam link

- boty dodane

- placek ma czarne włsy by sie lepiej wyrózniał

- jest koniec gry po 30 fragach

- mozna w sumie grac samemu po trafieniu przez bota tracimy 1 frag wiec mozna sie bawic troche

- muze zostawiam jest klimatyczna jak poznacie fabułe zgodzicie sie ze mna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie już można powiedzieć tradycyjnie gra się nie odpala ... Grygorz sprawdź czy nie dałeś gdzieś jakiegoś nieskończonego loopa bo wydaje mi się że każda z twoich gier się na początku zapętla i nie chce iść dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...