Skocz do zawartości

Nowy rok szkolny!


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Są dzieci są :P Heh jutro z rana 3 lekcje oprogramowania biurowego pod rząd... Masakra, pewnie word i excel :/

EDIT: Uff, poj... pomyliły mi się dni :P Na szczęście te 3 lekcje dopiero za tydzień ^^

 

Btw. dużo ludzi z forum chodzi/ma zamiar iść do TI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 klaso, witaj z powrotem. ;c

 

Mam najgorszą klasę jaką mogłabym sobie wymyślić. W sumie nikogo tam prawie nie znam, ale już wiem, że jej nienawidzę. 6 dziewczyn jest oprócz mnie, jedna jakaś malutka, o kuli chodzi, coś nie teges chyba z nią, reszta to zwykłe praskie dziwki, solary. Chłopcy na tyle ile się przyjrzałam, to coś a'la te blachary, tylko w wersji męskiej, w sensie, para idealna.

 

arrrrgh, muszę zmienić szkołę. Koniecznie i natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o takie lapsy, które się bujają i są takimi ziomami i w ogóle ^^

Takie "JP 100%"?

otaktaktak.

 

To bardziej dzieci ulicy i dresy. Mi chodzi o nażelowanych typków w okularkach, markowych ciuchach, butach i c*** wie czym jeszcze bujających się gdzie popadnie i myślących, że dzięki temu są fajni.

źle się wysłowiłam w takim razie. Mea culpa. :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-C-C-COMBO BREAKER!

 

btw. dzisiaj pierwszy dzień w szkole, ugh, pani matematyczka już straszy kartkówką >:O

a od jutra normalne lekcje -.-

fajnie że nie mam jeszcze książek bo się kurier spóźnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kur, ale mam zmulonego kolesia od fizyki, myślałem, że zasnę,a to była pierwsza lekcja.

jego najlepszy tekst:

"Szóstka? Przez dwadzieścia lat postawiłem... 3 szóstki."

"I niewiele więcej piątek."

 

Pani od biologii:

"A przy tych ławkach z przodu siadają liliputy."

"Dziewczyny wyprostujcie się, żeby było widać, że macie czym oddychać."

 

Pani od religii kazała nam malować nasze relacje z Bogiem, prawie każdy oddał pustą kartke :D

 

Ogólnie są tak ciasne korytarze, że jak się idzie to cały czas jakieś cycki na ciebie wpadają i dupy same naokoło, ogólnie fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko można poprawić ;P W mojej klasie jest 10 chłopaków i 6 dziewczyn i dobrze ;P Ide do I gim i codziennie 7 lekcji:

4 matmy, 4 polskie, 1 fiza, 1 chemia, gzw, 1 inforamtyka (tylko w pon. hamstwo :[ ), 2 geografie, 2 historie, 1 filozofia, 1 wos, 5 anglików, 2 niemieckie i 3 lekcje w-f. Coś jeszcze? (może frytki do tego? XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w klasie jest 11 osób :o. Miało być 15, ale się poprzenosili. 4 baby i 7 chłopaków. Wszystkie nauczycielki fajne oprócz tej od polskiego. Jak można zadawać do domu 2-gimnazjaliście co robiłem na wakacjach, i to w 15 zdaniach? Jeszcze kiedy ja nigdzie nie wyjeżdżałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...