Skocz do zawartości

Piotr Surmacz - muzyka na zamówienie :)


topti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was!

 

Trafiłem tutaj, ponieważ jestem kompozytorem muzyki i chciałbym zgłosić swą gotowość do współpracy z ochotnikami szukającymi takiego twórcy

 

Próbki mojej twórczości możecie znaleźć tutaj:

http://www.soundclick.com/bands/default...tent=music

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany moim dotychczasowym doświadczeniem:

- konkursowy jingiel dla Allegro Windsurfing Cup 2008 (nie zająłem miejsca na podium)

- dwa jingle dla TVP Historia (program "Bez komentarza", drugi program jeszcze w produkcji)

- kilka dokumentów m. in. dla Telewizji Polskiej, zespołu ML Produkcja oraz grupy Yo! Production (część znajdziecie tutaj: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/4130926,2)

- odbyłem też krótki staż w Telewizji Katowice, gdzie chcąc zapoznać się z elementami pracy nad materiałem filmowym uczestniczyłem przy montażu kilkunastu reportaży

 

Póki nie dorobię się własnej strony możecie mnie śmiało molestować pod numerem 609 271 984 bądź mailowo piotr.pawel.surmacz@gmail.com.

 

AKTUALIZACJA

Zapraszam wszystkich na mój kanał, gdzie możecie sprawdzić jak piszę muzykę pod konkretny obraz! :thumbsup:

http://www.youtube.com/user/PiotrSurmacz?feature=mhsn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Brakuje nam kilku ścieżek do Almory. Miał je robić Peter Szwach, ale na razie nie zrobił nic, więc pewnie będziemy musieli poszukać jednak innej osoby. Jeżeli jesteś chętny, to daj znać, ale ostrzegam - to jest gra non-profit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Póki nie dorobię się własnej strony możecie mnie śmiało molestować pod numerem 609 271 984 bądź mailowo piotr.pawel.surmacz@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie!

Jak będziesz potrzebował jakiegoś sponsorowanego hostingu na stronę, składowanie swojej twórczości, to wal do mnie śmiało (tylko kup sobie domenkę na podpięcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam kilku ścieżek do Almory. Miał je robić Peter Szwach, ale na razie nie zrobił nic, więc pewnie będziemy musieli poszukać jednak innej osoby. Jeżeli jesteś chętny, to daj znać, ale ostrzegam - to jest gra non-profit :)

Gnysek przecież mówiłem jak to wygląda z terminami. Prawdopodobnie jutro zaczyna produkcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona sie kompletnie rozwalila, nie moge zadnego utworu odpalic. moglby ktos je umiescic w poscie (perm linki)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gnysek przecież mówiłem jak to wygląda z terminami. Prawdopodobnie jutro zaczyna produkcję...

 

Dobra ja i tak się z nim osobiście nie kontaktowałem, więc jak nie ma czasu, niech sobie odpuści, nie będe mu się w napięty grafik na siłę wciskał, bo na koniec nic z tego nie będzie. Wolę mieć soundtrack średniej jakości na czas, niż brak soundtracku najwyżej półki. Boję się, że nigdy się nie doczekam, a z robieniem za free to też jest tak, że im lepsze nazwisko, tym mniejsze szanse :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

http://www.myspace.com/topti - nr 1

 

Pierwszy numer napisany dla właścicieli portalu Fantazjada.pl na potrzeby realizowanego przez nich filmu - polecam zajawki! :D

 

Co do głosów/zapytań wyżej - większość utworów jest do nabycia, mogę też coś napisać ale wszystko to ODPŁATNIE - charytatywnie to ja mam pracę na etat a za dwa miesiące wesele to każdy grosz się przyda. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...