Skocz do zawartości

LEFT4LUDZIX


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

A tam, nic nie robisz pewnie na lutem. Jak znam życie to nawet te najnowsze projekty już zostały zapomniane. Ale swoją drogą mam zamiar zacząć coś takiego jak left4loot, ale inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
o stary, wszedles na wyzszy poziom tym screenem

Poczekaj aż zobaczysz wioskę z wypatroszonymi aligatorami, zardzewiałą barkę o zmroku i wielgachnego bossa.

 

I w sumie wszystko, co nie jest zrobione z metalu będzie można podziurawić, zniszczyć lub użyć jako tymczasowej osłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie fabuła jest, jak mokradła w tej lokacji, płynna i naprawdę wiele można zmienić. Jeśli czegoś oczekujecie, piszcie.

 

E: W sumie, jeśli ktoś ma w głowie pomysł na fabułę to też będzie super:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jestem jedną z tych osób które wierzą że jest na GMClanie chociaż kilka osób które nie piszą tempych postów gdy ktoś zapyta o ich produkcję.

No ale dzięki Tobie zmieniam wiarę... xDD

 

Czemu miałaby nazywać się inaczej ?

A no np. temu że Ludzix zapytał Ciebie czy to nadal nazywa się LEFT4LOOT, Ty jednak zaprzeczyłeś.

Więc co mam wnioskować z Twojej przeczącej odpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jestem jedną z tych osób które wierzą że jest na GMClanie chociaż kilka osób które nie piszą tempych postów gdy ktoś zapyta o ich produkcję.

Widzisz a nie grzmisz.

 

A no np. temu że Ludzix zapytał Ciebie czy to nadal nazywa się LEFT4LOOT, Ty jednak zaprzeczyłeś.

Więc co mam wnioskować z Twojej przeczącej odpowiedzi ?

Należy wnioskować, że projekt nie nazywa się już left4loot. W takich przypadkach, z dziada pradziada tradycji płynącej, przyjęło się, że obecną nazwę projektu znajdziesz w tytule tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a nie grzmisz.

 

 

Należy wnioskować, że projekt nie nazywa się już left4loot. W takich przypadkach, z dziada pradziada tradycji płynącej, przyjęło się, że obecną nazwę projektu znajdziesz w tytule tematu.

No akurat jak napisałeś ten post to u mnie zagrzmiało. :)

 

 

 

 

 

Należy wnioskować, że projekt nie nazywa się już left4loot. W takich przypadkach, z dziada pradziada tradycji płynącej, przyjęło się, że obecną nazwę projektu znajdziesz w tytule tematu.

 

 

 

 

A skoro dziad i pradziad taką tradycję ustanowili to ok, szanuję to.

 

Tylko odpowiedz mi na pytanie o co chodziło w tej krótkiej "rozmowie" z Ludzix, gdzie  napisałeś że tak się nie nazywa... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...