Skocz do zawartości

The 3d gamemaker


bayer

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim, chciałbym spróbować sił w robieniu gier jestem początkującym w tym dziale ale probowałem sił w game makerze i gierki wychodziły nawet niezłe tylko że nie 3d a ostatnio od kumpla dowiedziałem się o programie o nazwie 3d gamemaker który tworszy gry 3d lecz kumpel niema tego programu a ja chce tylko spróbować się w tworzeniu gier w tym programie i dlatego niechce wydawać 30 euro za program tylko mieć go za darmo może być też demo jak ktoś ma proszę o kontakt na maila lejztekena@o2.pl lub odpis na tej stronie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak naprawdę zastanowiłeś sie nad tym, co napisałeś? Wiele jest nieścisłości w Twojej wypowiedzi, jak np.

który tworszy gry 3d lecz kumpel niema tego programu

tzn. że kumpel robi gierki 3d, tylko nie ma na czym, no chyba że chodzi do koleżanki, która ma ten program :D .

Druga sprawa:

probowałem sił w game makerze i gierki wychodziły nawet niezłe tylko że nie 3d

Jeśli jesteś taki dobry w robieniu gierek w 2d, to dlaczego żadnej nie znam. Może najpierw pochwaliłbyś się co potrafisz. No chyba że jesteś osobą skromną. :)

Trzecia sprawa:

ostatnio od kumpla dowiedziałem się o programie o nazwie 3d gamemaker

Jesteś zaawansowanym użytkownikiem GM, a nie wiedziałeś, że wyszła nowa wersja GM, która obsługuje 3d (i to nawet nie jedna, a dwie wersje). Jak dobrze pamiętam, to wyszła przeszło pół roku temu, a nawet i wcześniej.

A dlaczego się czepiam, bo nie lubię jak ktoś ściemnia. Dema, nikt Ci nie poda, bo nie ma, a seriala tym bardziej (nie na tym forum). Także musisz poradzić sobie sam. Jak już będziesz miał problem z jakimś skryptem, to w tedy napisz, a napewno otrzymasz pomoc. Ale taki znawca GM, jak Ty, to chyba problemu nie będziesz miał. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D GameMaker? Chodzi o ten shit? Odradzam.

Chwila, chwila, bo teraz to już totalnie jestem zakręcony. Chodzi mu o GM v6.1, czy o to, co podałeś mu w linku podobnego do programu :D . Bo jeśli tak, to już wszystko jest dobrze :boxed: . Jeszcze trochę, jak poczytam postów bayera, to uwieże, że w zime to się w trampkach chodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...