Skocz do zawartości

Motyw Game Maker do Sony Ericsson


Ch3mical

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stworzyłem z nudów motyw działający na Sony Ericssonach o tematyce Game Makera :D

 

Link do pobrania: Pobierz

 

 

Motyw będzie ciągle edytowany i ulepszany. Nowej wersji można się spodziewać jutro :P

 

 

Instrukcja:

1. Pobieramy motyw z linku tutaj lub na górze strony

2. Rozpakowywujemy go za pomocą programu WinRar lub 7Zip

3. Podłączamy nasz Sony Ericsson do gniazda USB i wybieramy opcję Transmisja Plików

4. Kopiujemy motyw i wklejamy go do folderu: Themes

5. Po odpięciu telefonu z USB wchodzimy w folder Themes na telefonie, zaznaczamy Game Maker Theme a następnie wciskamy Ustaw

 

 

:D

 

Testowane na Se K800i (240x320) ale na innych rozdzielczościach powinien też dobrze chodzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz programik do zrzutów ekranu na SE to zapodaj screeny :P chciałbym zobaczyć ja kto wygląda bo mi się ściągać i szukać soniacza nie chce xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko zmodyfikowana wersja: Pobierz

 

 

:D

 

@up:

Niestety nie mam takiego programu, ale dzisiaj cały dzień nie mam co robić, więc zrobię ulepszoną wersję tego motywu (po obiadku :P) i postaram się "zdobyć" :P ten program, a więc bardzo prawdopodobne że dzisiaj wieczorem będzie lepszy motywek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, tutaj mamy porcyjkę screenów :)

 

Pulpit, menu główne oraz pisanie sms'ów :D

Pulpit.pngMenu.pngPisanie.png

 

 

Na screenach wszystko jest po angielsku, ale gdy macie telefon z polskim menu to nie martwcie się, też będzie po polsku :D

A tutaj wklejam jeszcze raz link do pobrania:

Pobierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, to mi narysuj kilka gm'owych grafik 240x320 to będzie lepiej wyglądało... bo na necie trudno znaleźć coś takiego...

 

 

EDIT:

 

A tak btw. to czy gdybym stworzył motyw za pomocą programu Sony Ericsson Theme Maker (program jest freeware) to czy mógłbym go sprzedać legalnie? Czy też muszę wykupić licencję od programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo oczywiście chcieli przyszpanować swoją angielszczyzną...

Jutro pojawi się nowa wersja, zupełnie zmodernizowana na Sony Eri 240x320, 176x220 oraz dla P990i - 640x320

Ryj. Przyjedz do anglii i nie gadaj po polsku przez 2 miechy, jak juz to od czasu do czasu porozmawiasz z rodzicami.

+ mam dla ciebie zla wiadomosc, nie wydaje mi sie aby przynajmniej 60, jak nei 80% ludu tutaj bylo takimi nolifami, aby miec motyw GMa, zamiast golych babek, albo innych duperelil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, motywek był zrobiony z nudów razem z egzekutorem ^^ ale szczerze mówiąc sam nie mam go ustawionego :P

A ty poxipol tak się nie wynoś, spokojnie już, przyznaję ci rację... chociaż nie wiem jak to jest, bo ostatni raz za granicą byłem w tamte wakacje... ^_^

I sam przyznaję że motyw najładniejszy nie jest, bo niestety, moje umiejętności plastyczne nie są za dobre... grafiki były ściągnięte z neta, tylko kilka pasków i suwaki były moje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie. Kłócicie się o to, czy można mówić na Valhalli walpapper, czy trzeba tapeta. Naprawdę, odpuśćcie .

A co do tego motywu, to nie będzie on dużo lepszy, bez pomocy jakiegoś fajnego grafika :]

Bo na necie dużo takich fajnych nie ma , a sam nie umiem rysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...