Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanie !


Younz

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem Wam historie Tibii z roku 1955:

Był sobie Adolf Hitler.Chciał popatrzyć na nowe wynalazki i znalazł 5-tonowego kompa.Tak mu się spodobał, że postanowił napisać w BrainFucku gre MMORPG.I tak powstała Tibia.

Kilka lat później szatan zapił/zabił Adolfa, bo szatan chciał być wladcą.Szatan patrzył które rzeczy ukraść Hitlerowi i znalazł kod żródłowy Tibii.Szatan przepisał Tibię na język C--0xBrainfuck2000.

Sprzedwał w piekle Tibie za 66,6 złota szatańskiego.Siedem lat później(był rok 1955) sprzedał już 666666666 egzemplarzy.Chciał zarobić więcej to przeleciał (się) do Mgławicy Andromedy, z której nie wrócił, a w domu została kopia Tibii.Ktoś(Ktoś to jego imię) zauważył, że dom szatana jest pusty, więc ukradł kod źródłowy i sprzedawał open-source Tibie.Sytuacja się powtarzała bardzo dużo razy, tylko z innymi osobami, i ciągneła się do teraz.

KONIEC

, a teraz dzieci idźcie spać.

Hm... yyy... eee... ...co ;p ? Artykułu z Nonsensopedii to tym nie pobijesz :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fallord, to, że gram w to, to nei znaczy, że jestem jakimś fanbojem czy innym fallordem -.- Ty się po prostu mnie czepiasz, setki tysięcy ludzi w to gra i nie narzeka. Tylko jeden ty musisz. I to akurat na mnie... Bronię Tibii? Raczej nie. Więcej jest innych i TAKICH SAMYCH postów w tym temacie. A t ysię akurat mnie uczepiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten up-date zmienił że się mało traci przy dedzie, tanie są już aole dla mniejszego lvlu więc się eq nie traci, a PK RZĄDZI(jak się ma kumpli)

 

Ranmus może napisał tu jeden mądry post (nie licząc moich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kasa: Co z tego, że gra w to setki tysięcy ludzi ? Nie oceniam ich, bo nie piszą na tym forum postów. Przyczepiłem się ciebie, bo jakoś najwięcej postów masz o tibii, grasz w to długo, bronisz jej i jej społeczeństwa.

 

Spójrz w lustro i odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kasa: Co z tego, że gra w to setki tysięcy ludzi ? Nie oceniam ich, bo nie piszą na tym forum postów. Przyczepiłem się ciebie, bo jakoś najwięcej postów masz o tibii, grasz w to długo, bronisz jej i jej społeczeństwa.

 

Spójrz w lustro i odpowiedz.

Skąd wiesz, że gram w to długo? Idź i się przyczep do TuxMana, nie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów kasy w to grałeś(czyt -> dawno -> do dziś), więc daj na luz i sprawdź swoje posty.

 

 

btw -> https://forum.gmclan.org/index.php?showuser=3078 jesteś żałosny.

 

edit1: Nie zaszkodzi także zapoznać się z definicją noob.

No akurat tu się mylisz, bo parę znanych gmclanowiczów gra w Tibię lub jest z nią związanych, m.in. ja.

A teraz wyp######## z tego forum. =)

Edytowane przez Mimek
Wulgaryzm. Warn +1. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wam coś pokażę:

Zarejestrowałem się, zagrałem, przeszedłem trening, kupiłem sobie broń i poszedłem na szczury. Spotkałem gościa. Głupiego gościa. Oto 13minut rozmowy z kolesiem który wyraźnie mnie z kimś mylił:

http://wklej.org/id/122834/

WCHODZIĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Chyba się połapiecie kto jest kim.

Lub też ja nie zakumałem :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wam coś pokażę:

Zarejestrowałem się, zagrałem, przeszedłem trening, kupiłem sobie broń i poszedłem na szczury. Spotkałem gościa. Głupiego gościa. Oto 13minut rozmowy z kolesiem który wyraźnie mnie z kimś mylił:

http://wklej.org/id/122834/

WCHODZIĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Chyba się połapiecie kto jest kim.

Lub też ja nie zakumałem :[

Jest coś takiego jak "Ignore" o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia bylaby gra wspaniala gdyby wprowadzic potrzebe weryfikacji konta , np. wysylajac jakies CV czy cos ^^ i na biezaca monitorowac graczy . Bo Tibia sux tylko przez to jakich ma graczy i jaka opinie sobie wyrobila ..tak samo jak w Anglii , w Tibii mozna sie tylko wstydzic bedac polakiem ^ ^ amen.

 

Tibia ma jakis tam klimat i ciekawy system walki ^^

 

GML
Tibia SuX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie teksty i pomyślę, że ktoś siedzi tam po drugiej stronie i to pisze .... zastanawiam się jaki jest w realu :P A potem jakich ma kolegów, jak się odnosi do nowo spotkanych ludzi itd.

To zazwyczaj są nołlajfy, dresy, albo fani Hemp Gru :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym noobem świata jesteś ty Ghost

Makary, to jest tylko taki "bajer", każdy widzi siebie jak na to kliknie( chyba, że o tym wiesz i ironizujesz :P ale kilka osób już się nabrało ).

 

Grałem trochę w tibie kilka lat temu i w sumie tak dużo denerwujących ludzi nie spotkałem. Przestałem grać, bo mnie zwykle znudziła ( jak większość gier tego typu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce grać w Tibię niech gra... jak ktoś chce pisać an gmclanie niech pisze, a jak nie chce niech nie pisze, tylko nie rozumiem czemu tu się śmiejecie z tej gry, zobaczcie grafikę csa i na bugi...(jak ktoś nie grał to przez niektóre ściany możne strzelać :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, dobrze o tym wiem, umiem linki czytać.

 

To że mnie grafa nie podoba to nie znaczy że patrzę tylko na nią. Szukałem też innych aspektów gry, które mogły by mnie przyciągnąć do tej gry...i jedyne co znalazłem to to że jest za darmo, śmiga na każdym złomie i istnieje wersja komórkowa. Więc drogi Younzie proszę nie nazywaj mnie noobem jeśli nie wiesz co to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...