Skocz do zawartości

dawno tamu aka long time ago


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm zalezy bo misja jest długa. Jak dla mnie to taki klimat gdzie nie wiadomo co może czaić się za rogiem a dźwięki i muzyka starają się w międzyczasie ryć psychike.

Ale warto pamiętać że gra jest przedewszystkim skradanką w wesoło mrocznej konwencji, i nie będzie nigdy tak schizująca jak choćby trip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fragment jednej z cut scenek z dawno temu:

https://gmclan.org/up993_4_try1.html

będzie jakieś 2x dłuższa no i brakuje większości dźwięków i muzyki, ale nadal uważam że to najlepsza animacja jaką kiedykolwiek zrobiłem, wszystko metodą klatka po klatce w photoshopie, trwa narazie 46 sekund.

A i nie wiem czemu fraps zdziechcił wielkość

Ściągajcie i piszcie co myślicie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragment jednej z cut scenek z dawno temu:

https://gmclan.org/up993_4_try1.html

będzie jakieś 2x dłuższa no i brakuje większości dźwięków i muzyki, ale nadal uważam że to najlepsza animacja jaką kiedykolwiek zrobiłem, wszystko metodą klatka po klatce w photoshopie, trwa narazie 46 sekund.

A i nie wiem czemu fraps zdziechcił wielkość

Ściągajcie i piszcie co myślicie!!!!!!

super ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem bo fraps popsul tez dzwieki, ogolnie finalna wersja bedzie sie sporo różnić, i bede musial ja nagrac do avi jakims innym sposobem żeby zachować w miare jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i nie wiem czemu fraps zdziechcił wielkość

 

Bo GMa tak glupio nagrwa, żeby był cały ekran to wejdź w global game settings , resolution ,

set resolution of screen i ustaw jakąś np 800x600 czy cuś, wtedy fraps powinien dobrze nagrać .

No i start game in fullscreen mode ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ta menu mam szare tabliczki na niebieskim tle czyli do wymiany :D

z tym że demko dzisiaj to troche przesada myslalem bardziej w tym tygodniu 'od dzisiaj'

teoretycznie wystarczy tylko troche okroic to wszystko zeby nie pokazac za duzo + zabawa dllem żeby każdy miał dźwięki a nie jak teraz że na jednym kompie są na innych nie :mellow:

 

EDIT

Ale żeby nie było, 6 minutowy filmik:

https://gmclan.org/up993_4_kilkamisji.html

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo jakbys uplynnil troszku kamere. To skakanie nie rzucalo by sie tak w oczy.

tzn to skakanie to rozglądanie sie na wsad i raczej sie przydaje, nie wiem czy jest sens zmieniać. Chodzi o to że jak nie wciskasz zadnego z tych przyciskow to kamera jest wycentrowana na bohaterze, a rozglądanie sie uzywasz wtedy kiedy chcesz wiedzieć co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muli wcale. Zdecydowanie najmniej wymagająca sprzętowo z moich gier :)

edit.

Swoją drogą teraz zczailem ze na filmiku niektore dialogi są zcięte o pojedyncze slowa, i przypadkiem wyciałem combosy krasnoluda jak masakruje zombiaki w katakumbach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest mało typowej akcji wiecej siedzenia w cieniu, i szybkich akcji podjazdowych, wiec optymalizacja gry gdzie jedyne efekty specjalne to dynamiczne cienie zrobione 3 linijkami kodu no i motion blur i depth blur(tylko na najwyzszych detalach), zamiast dynamicznych swiatel, szumów, hektolitrów krwi i flaków, iskier smug po kulach, particli, zoomów, obrotów kamer, surfaców itp - nie było wcale takie ciężkie :P

A i tak nawet że grafika może być troche (niewiele) gorsza niż w takim tripie czy sj, to i tak jestem nakręcony, bo giery z taką grywalnością i rozbudowaną fabułą w życiu nie robiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...