Skocz do zawartości

dawno tamu aka long time ago


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie średnio mi sie widzi takie zapisywanie quick save nieograniczony, za bardzo ułatwia i tak nietrudną grę, ale wpakuje pare opcji zobacze co sie sprawdzi najlepiej i pomyśle. Ja osobiście byłbym za tym żeby były specjalne kapliczki w których można zapisywać stan gry, mógłbym wtedy bardziej sterować grywalnością określając miejsca w których zapisać sie nie da. narazie tą kwestię pozostawiam otwartą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jeśli będę robił ograniczenie ilości sejwów to będzie to zależeć od poziomu trudności. Ogólnie mam już 3 poziomy, od tego wybranego zależy jak narazie ilość energii, many i ekwipunku, wzrok i słuch przeciwników i ich zawziętość, pewnie też do każdego poziomu trudnośći będą inne objectivsy, albo choćby ilość minimalna kasy którą trzeba ukraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli będę robił ograniczenie ilości sejwów to będzie to zależeć od poziomu trudności. Ogólnie mam już 3 poziomy, od tego wybranego zależy jak narazie ilość energii, many i ekwipunku, wzrok i słuch przeciwników i ich zawziętość, pewnie też do każdego poziomu trudnośći będą inne objectivsy, albo choćby ilość minimalna kasy którą trzeba ukraść.
No i dobrze. Gry z poziomami trudności rox.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarodziejka rzuca czary bardziej gestami dzwiekow zadnych nagranych dla niej nie mam ale może coś zapodam, ale nie będzie to żadne darcie się na pół miasta tylko jakiś cichy szept co najwyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga wersja czarodziejki:

screenshot222d.png

to jedna klatka z gifa tylko wiec mam nadzieje ze nic poprawiac nie trzeba bo calego gifa bym musial przegrzebać :D

(w takiej niezręcznej sytuacji, ale co tam , na potrzeby komiksu i męskiej częsci graczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak narazie najbardziej mocarny przeciwnik w grze, w walce 1 vs 1 z tym bydlakiem tylko krasnolud ma jakiekolwiek szanse na zobaczenie kolejnego wschodu słońca, ale i też nie wielkie :D ale że potworas bardziej lubi padline niż żywe mięcho to można go też wykorzystać do wykańczania zombiaków w terenie (coś w stylu przywalić i biec w strone najbliższego zombiaka i w ostatniej chwili wskoczyć na budynek, co nie jest takie łatwe bo to bardzo szybka bestia ):)

 

A tak poza tematem to myśle nad dodaniem miast i misji pobocznych, tzn w kazdym rozdziale byłoby jedno miasto po którym można swobodnie chodzić, odwiedzać sklep, nauczycieli (jakis mini rpg system), okradać przypadkowych mieszkańców, przyjmować króciutkie misje poboczne itp. Roboty wbrew pozorom nie tak dużo a zawsze jakiś umilacz od trudnych niekiedy misji (szczególnie od rozdziału trzeciego w góre), co o tym myślicie? jest sens rbic taki motyw czy wolicie typowo historyjke którą rozkminiami w kolejnych misjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej misji którą akurat robie nie bo nie ma w niej doppelangera, ale nie wykluczone ze w którejś misji zrobie żeby sie dało, a raczej napewno bo fajnie pobiegać sobie troche takim cudakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca :D

Najpierw wkradamy sie do 'tajemniczej wieży' szukamy wskazówki o co chodzi z tym całym nekromantom, unikamy zombiaków, słuchamy 'notatek' nekromanty, otwieramy i wbijamy w portal który przenosi nas do średniowiecznej wersji silent hill, a tu chodzimy po lasach i wiosce zamieszkanej przez samych dziwnych i niebezpiecznych osobników, i bande duchów które myślą że nadal żyją. Sierocińca w planach nie mam, chociaż warto by walnąć kiedyś wersje 2d shelbridge cradle z thiefa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...