Skocz do zawartości

Toplista anime


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

O, Beczo :D

 

- Digimon Adventure

- Digimon Adventure 02

- Digimon Tamers

- Digimon Frontier

- Digimon Savers

Tak, jestem fanem Digimonów - najlepsze anime jakie dotąd przyszło mi oglądać. Niektórzy mówią, że to klon Pokemonów - jednak sądzą tak po nazwie, a tak naprawdę to są kompletnie dwa różne światy.

- Zero no Tsukaima - skrzyżowanie Winx i Harry'ego Pottera

- Tsubasa Chronicle - Kuroppo :D

- Slayers: Magiczni Wojownicy - dobre XD

- Pokemon - długie, monotonne, większość odcinków po prostu nudna, dlatego lubię tylko 1 i 2 generację (do serii "Master Quest").

- Full Metal Alchemist - openingi są po prostu zajedwabiste, jak fabuła :D

- Bleach - kumpel mi pokazał na YT, ale nie przypadło mi do gustu

- DragonBall - nie lubię, może dlatego, że oglądałem tylko ze 3 odcinki :3

- Megaman NT Warrior - świetne :D Szczególnie seria Axess.

 

@YXE: Nikt nie jest za stary na anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra w takim razie ja też się wpierdzielę.

 

No tak, ze względu na ciekawą fabułę i bohaterów polecam Berserka. Jeżeli Wam spodobała się w nim kreska, polecam zajrzeć Afro Samuraia które jest wykonane w podobnym dosyć stylu o ile pamiętam. Generalnie Afro jest krótki i zwięzłym anime w z mnóstwem akcji. Jeżeli dalej Wam bijatyki w głowie, to możecie obejrzeć Devil May Cry który [uWAGA SPOILER] Zaskakuje debilnym i banalnym zakończeniem ;)[KONIEC SPOILERU]. Jeżeli natomiast gustujecie w anime na podstawie gier jRPG to KONIECZNIE obejrzyjcie genialne World Destruction i Tales of the Abbys. Żaden fan jRPG nie powinien przejść obojętnie obok tych tytułów ;). Ecchi ? Hmm -> He is my Master było fajneeee, ale w pewnym momencie spostrzegłem, ze jest coś nie tak z tym anime - do dzisiaj nie wiem co. Romans -> KONIECZNIE obejrzyjcie Bokura ga Ita <3. Dobra koniec, nie chce mi się więcej pisać. Aha ps. bardzo fajne i trochę rozczarowujące anime to Kaze no Stigma. Ps2. Nagle ocknęło mnie jeszcze Vampire Knight o którym zapomniałem, fajne ale główna bohaterka trochę denerwuje ;) Romans + Wampiry i macie przepis na fajne anime.

 

A moje typy to : Bokura ga Ita, World Destruction, Tales of the Abbys, Death Note, GTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizm rofl. 99.9% anime jest nierealne. Nawet te z twojego top.

 

School Days, Sword of the Stranger, GTO i Detroit Metal City i chociażby 80% echii ( chociażby jak Love China ) raczej bym zaliczał do anime typu "realne" ( czyt. Twoje 0.01% ) :3

 

Wracamy do topicu ^.^

Ktoś jeszcze pisał o Bokura ga Ita, ściągnąłem to na dysk niesprawdzając co to jest, i powiem szczerze że bardzo kiepsko mi sie to oglądało :P Takiego romansidła jak to jeszcze nigdy nie widziałem, i nie chce znowu :P

Z ciekawszych tytułów moge podać np. sola, ChäoS;HEAd, FLCL czy Genshiken (aka Otaku rule by Lucky star :P)

 

Z ostatnich oglądań polecę "Isshoni Training" 1 odcinkowe "anime". Pierwszy raz coś takiego widziałem ale czego sie nie robi dla fanów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

School Days, Sword of the Stranger, GTO i Detroit Metal City i chociażby 80% echii ( chociażby jak Love China ) raczej bym zaliczał do anime typu "realne" ( czyt. Twoje 0.01% ) :3

:D

Wyjdź na zewnątrz. Świat ecchi [tak to się pisze] NIE jest realny. School Days? ROTFL LAST EPISODE PLAX. "Realność" to NIE TYLKO anime bez mechów/szprytnych bohaterów. 

 

 

BTW Love Hina, nie Love China.

 

W Chaos;Head lepiej zagrać, niż oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź na zewnątrz. Świat ecchi [tak to się pisze] NIE jest realny. School Days? ROTFL LAST EPISODE PLAX. "Realność" to NIE TYLKO anime bez mechów/szprytnych bohaterów.

 

To że ty nie możesz zbudować relacji mężczyzna-kobieta to nie znaczy że żadne takie relacje w dowolnej formie nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź na zewnątrz. Świat ecchi [tak to się pisze] NIE jest realny. School Days? ROTFL LAST EPISODE PLAX. "Realność" to NIE TYLKO anime bez mechów/szprytnych bohaterów. 

 

BTW Love Hina, nie Love China.

 

Spoko, jak niema sie czego czepic to sie czepia literówek :3

Jakbym chcial sie tak bawić to pewnie znalazł bym jakąś alternatywną (By taiwan np) nazwe Love Hina w wersji Love China.

Anyway pisanie na kacu FTW :D

 

Co do school daysa to tam az wali realizmem, myślisz ze takich chorych akcji niema na świecie? GL HF i żyj dalej w błogiej nieświadomości :D

Krajowa Rada Stolarzy - Dobrze powiedziane.

Ja powiem tak, tego anime nieda sie oglądać więcej niż 1 raz. Kilkanaście razy zaczynałem oglądać i kończyłem na 6-7 epie ale ostatnio sie przemogłem i skończyłem. Fatk faktem to anime jest takie że sie patrzysz na bohatera i mówisz sam do siebie : "WTF? Co od odwala?!" Ale ja bym powiedział że to anime jest najlepszym dramatem przynajmniej jaki widziałem.

 

Ogólnie co do anime, wczoraj postanowiłem ruszyć Bebop'a i po 3 epach rewelacji nie widze poza tym ze kreska paskudna ><

 

P.S. jestem 90% No-lifa wiec "czasem" wychodze z domu :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Honey and Clover ( Płakałem co odcinek xD . Super Klimat )

2. Naruto ( Banalne, choć.. nie umiem tego opisać, jest świetne )

3. Wolf's Rain ( Super Klimat. )

4. Hellsing ( Mega klimat ;D )

5. Death Note ( Też klimat, super zakończenie.. )

6. Clannad ( Klimat jakiś jest, ogólnie jest takich anime dużo ale te pozostalo mi w pamięci )

7. Lain ( Psychodela ;DD )

8. Dragon Ball ( No wiadomo ;) )

 

Jak dla mnie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho Berserk i Gantz best ,ale tylko z manga..

 

najbardziej glupkowate anime - excel saga

 

najlepsze sportowki - slam dunk,eyeshield 21

 

najwiekszy wrog death note - code geass

 

najbasniowszeow - kigeki

 

i moglbym tak dlugo ale to juz nie dzis ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

1. Pokemon (forever ^^) - 3 i 4 generacja - poprzednie były zbyt monotonne.

2. Bakugan (tak każdy może lubić coś innego) - tak dla odmiany wszystkie serie

3. Megaman NT Warrior - z tego lubię także wszystkie serie.

4. Medabots (stare trochę) - no cóż, dzieciństwo czasem ma wpływ na to co się lubi

5. Shaman King - na pewno lepsze od Naruto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...