Skocz do zawartości

Hidden & Hidden


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

A co do pro składziku, to ja w nim jestem ;o Chyba, że o czymś nie wiem.

 

Dobra walić pro składzik, gra się naprawdę fajnie, mimo, ze było kilka misji prostych. AI przeciwników jest niepoważne, nawet jak są odwróceni do Ciebie plecami to i tak strzelają. Jedno przesunięcie pixela nie tak i już można nieźle oberwać/paść. Liczy się bardzo co-op bo na przykład z takim dawką nie ma co grać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam jesteś w składzie z farkrajem. Weźcie sobie kogoś jeszcze do składu i jak będziecie mieli pełną czwórkę to zaczniecie przechodzić razem kampanie i wszyscy będą zadowoleni :)

 

@up: Jeżeli chodzi o zabawę jadę na kamerze tej bliższej tpp. Dalsze tpp wtedy, kiedy gdzieś biegniemy i jesteśmy pewni, że nic nam nie grozi. FPP podczas strzelania. W sumie to prawie non-stop jestem na widoku FPP. Jeszcze jest jeden wyjątek - kiedy noszę snajperę jakoś staram się zmieniać pomiędzy bliższym tpp a widokiem fpp - bo w pierwszej osobie widać zasłaniający wszystko celownik. Bo zdjęcie broni i jej ponowne założenie nie byłoby dobrym pomysłem podczas jakiejś akcji. Więc tylko robie se scrollkiem w górę i wuala ;)

 

EDIT: p_reported.gif ftw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Klej mnie zabił, bo dobrze siedziałem, a według niego nie

Otoz siedziec to nie stac, i siedziec da sie tylk za pomoca naciskania u pod drzwiami, co oznacza wejscie na dzialko, albo nacisniecie u na rogach lodki. A TY STALES : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaczku nie zresetował mamy i go ciągle wywalało, nikas się obraził więc razem z klejem sami przeszliśmy ostatnią misję drugiej kampanii bez strat. :)

Ja siedzę na dupie samolotu, kleju gdzieś tam z przodu lol.

alfons.jpg

 

A flak wpadł w szał :)

Stara fota pokazująca kleja uczącego się siadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...