Skocz do zawartości

Zablokowane Diabełek


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła gra jak na DEMO. :thumbsup: Trochę mało ciekawa. <_< Dobre jest wtedy gdy pierdnie. :lol2: :lol2: :lol2: Kiedy będzie następne zwierzątko?

PS:

Myślę, że można dodać więcej opcji tak jak sport. ;) Nawet ja lepiej nie potrafię pierdnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nie zły pomysł i wykonanie. Pomyśl nad zapisywaniem głodu, potrzeb i sennosci, aby przy następnym uruchomieniu pamietał je. Byłaby w tedy całkiem nie zła zabawa. No i oczywiscie po zagłodzeniu diabełka powinien zrobić się aniołkiem. :D Fajnie byłoby, jakby gra (nie wiem, czy to dobre określenie) była na dłuższą metę, np. jakby sprawdzał datę systemową i godzinę, to przy każdym uruchomieniu można byłoby podejrzeć, czy diabełek śpi, czy może chce jeść, albo do kibelka wyjść. :D Pomyśl nad tym, póki to jeszcze jest demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo robię to w paincie. A i tak przy okazji jak zrobić żeby losowało i jak wylosuje to coś zrobi mają być 4 opcje.

 

Żeby to zrobić musisz pomyśleć ... jak wykorzystać funkcje "random()", "round()", i jakiś warunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj "Tralalala", możesz to wykonać tak jak pisał BP Ultimate w plikach ini, lub zrób to na wpisach do rejestru, ale oczywiscie w obu przypadkach zapis z jakimś algorytmem. W tedy należałoby także pomyśleć nad zabezpieczeniem zmiany daty systemowej, o czym wspomniał wcześniej Tomalas. Możesz, to zrobić w różny sposób, np: przy wyłączaniu aplikacji zapisywała ostatnią datę uruchomienia. Po jej zmianie, program powinien sobie ją porównać i albo uruchomić się, lub zrobić coś tam. Ale pole manewru pozostawiam Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...