Skocz do zawartości

Reklamator


Rekomendowane odpowiedzi

Spółka Gadu Gadu tak ma i ma jeden formularz. Google też tak ma i jeden formularz. Yahoo i też nikt nie protestuje, więc dlaczego ja mam tracić czas na powielanie podstron? Jeśli ktoś odczuwa potrzebę kontaktu ze mną, to użyje tego formularza. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spółka Gadu Gadu tak ma i ma jeden formularz. Google też tak ma i jeden formularz. Yahoo i też nikt nie protestuje, więc dlaczego ja mam tracić czas na powielanie podstron? Jeśli ktoś odczuwa potrzebę kontaktu ze mną, to użyje tego formularza. ;p

 

Nie prawda tam wszystko jest na stronie o tej samej nazwie. A tu wchodzę na http://www.reklama-za-darmo.pl/ klikam kontakt i już jestem na innej stronie http://www.krolnet.pl/kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A po co mi moja reklama na mojej własnej stronie? To Ty nie rozumiesz.

 

A ja gdzie będę miał reklamę? Przecież nikt nie wstawi reklam na swoją stronę tylko po to, żeby się wyświetlały. Za darmo? To tylko marnowanie miejsca na stronie. A skoro nikt sobie reklam nie wstawi, to i moja reklama nigdzie się nie wyświetli.

Może jeszcze miejsce na serwerze Ci dać za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O boże, ty gnysek na prawdę jesteś upośledzony, albo coś w tym stylu, bo programy wymiany reklam/bannerów mają bardzo dużą ilość użytkowników, w zamian za wyświetlanie u siebie reklamy, twoja jest wyświetlana u innych. Takie to skomplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi dziadkukleofasie.. po jaką cholere przylazłeś tu spamić? (ofc także temat "Hasła" mam na myśli) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu temat leży nie gdzie trzeba.

dla ciebie istnieje przycisk "raport", dla nas dobra wola.

 

I czemu jakiś dziadekkleofas, a nie akurat bigshark czy firemark?

bo dziadek jest z bakusiowej doliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...