Skocz do zawartości

Sims emotikon DEMO


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Sims emotikon DEMO

 

Gatunek: Sim

 

Opis: Gra przedstawia grę Simsy, tyle że w 2D, widok z boku. Chodzi w niej o to aby po prostu żyć. Można w niej np. jeść, itp. To moje pierwsza gra, i bardzo się staram.

Sterowanie: Strzałki w boki-chodzenie, enter-jeśli jest się wystarczająco blisko jakiegoś przedmiotu naciśnij aby użyć, ESC-wyjście, zapis będzie w pełnej wersji.

 

Autorzy:

 

Programowanie:
Ja
 
Fabuła:
Ja
 
Grafika:
4tk,Jypy(pomoc z łóżkiem i tapetą)47xxxxxxxx(pomógł z białymi otoczkami)
 
Muzyka:
Dwa dźwięki z GM5
 

Link do gry: https://gmclan.org/up5695_4_Sims_emotikon_demo.html

Rozmiar: 1 mb 400 kb przed rozpakowaniem.

Link do ver. 0.78: https://gmclan.org/up5695_4_Sims_emotikon_DEMO_ver__0_78.html

Rozmiar: 1 mb 550 kb przed rozpakowaniem.

Screeny:

Menu:

http://img2.vpx.pl/up/20090625/mlmenu.png

Gra:

http://img2.vpx.pl/up/20090626/mlgra5.png http://img2.vpx.pl/up/20090626/mlgra6.png

Ps.Aby otworzyć screena w pełnym wymiarze, kliknij.

Są drzwi, ale nie można przez nie przejść...

Na początku do: "Game's 1St Corporation" to tak dla jaj xD.

Moje plany są takie:

Tak wiem że DEMO jest baaaardzo nudne, ale to demo, bez połowy możliwości...

Zrobię możliwość poznawania kumpli, dziewczyn xD,zrobię sklepy, kasę, parki, restauracje itp.

Muzyka będzie w pełnej wersji, na razie nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad nazwą, "Sims" trochę nie pasuje.Usuń skalowanie, bo trochę dziwne że coś co ma metr wchodzi do tak małego łóżka. :P .Jesteś początkujący, ale w przyszłości może zrób gre online. ;) Bardziej się postaraj, bo zrobiłeś tą gre w dwa dni.Chyba nie dasz zapowiedzi i kwadrans później wydajesz już pełną wersje. :P

A i dodaj muzyke.;)

 

Dałbym 2, ale że to Twoja pierwsza gra daję 3/5. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ci radę! ^^ Zwolnij tych grafików! xd Naprawdę dziwnie ci wyszły te te. xd Gdy zobaczyłem toaletę to przez chwilę myślałem że ta (jak na początku pomyślałem) lodówka po pójściu do kuchni okazała się wanną :o jak chcesz ja ci zrobię sprity. -.^ Jak chcesz to ci dam chodziarz tą wannę! xd

PS. zrób helpa! Bo nie wiem jak się je jedzenie czy śpi czy co innego. ;<

 

Edit: aha :| Nie zauważyłem sterowania w opisie xd

Edit2: aha to prysznic xD

 

Te entery naprawdę nie były konieczne.

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnij tych grafików! xd

 

Po pierwsze nie jesteśmy zatrudnieni tylko wrzuciliśmy kilka obrazków dla pomocy. Po drugie jakoś dziwnie to wygląda w grze :boxed: Zupełnie inaczej niż w oryginale. Nie wiem czy to kwestia przybliżenia w grze czy przerobienia, ale wygląda jakby ktoś to wrzucił w PS i zrobił rozmycie z zamkniętymi oczami <_<

 

O grze wypowiem się jutro bo mam jakiś problem z pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWS!

Mam już gotowy system podatków(słaby ale podatki są), Urząd pracy zostanie ukończony jutro rano.

Oprócz tego prawie całe miasto, lecz został jeszcze park i restauracja.

Mam jeszcze do zrobienia poznawanie innych emotikonów, grafika jest gotowa(prawie), proszę o dalsze komentarze!

Pełna wersja, niestety, nie powstanie bez muzyki, jeśli ktoś chce pomóc przy dźwiękach i muzyce, zapraszam do mojego zamówienie w dziale o muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sims emotikon. Nie jestem zwolennikiem tego typu gier bo jak myślę o simsach to wyobrażam sobie biedne dziecko bez własnego życia które zastępuje je sobie grą. Cóż, to moja opinia.

 

Nie wiem czy autor ma 10 lat, ale zaskoczyło mnie, że:

 

1. Wszystko działa :boxed: Może troszkę koślawo i trzeba odpowiednio podejść do kibla, żeby emotikon zaczął siu-siu, ale działa. Działa lodówka, prysznic... Nie spodziewałem się.

 

2. Urzekło mnie w tym coś :jezor: Wiem, że to nie najlepsza gra i w fazie narodzin, ale jest zabawna :lol:

Najlepsze było jak Emot się rozciągnął na łóżku.

 

3. Autor zastosował się do tego co zawsze mówię i bardzo dobrze! Poprosił o pomoc z grafiką! To +

 

4. Kiepskie menu. Tylko dwa przyciski, zero tła. Mogłyby być chociaż wyśrodkowane.

 

5. Muzyki brak.

 

Chociaż nie lubię takich gier, ta nie jest najlepsza to jednak

Oceniam na: 3! Między innymi dlatego, że autor nie wygłupiał się z grafiką i poprosił o pomoc jak inteligenty człowiek. Ponadto u mnie wszystko działało. Te dwie rzeczy wystarczą, żebym życzył projektowi Wesołych Świąt :santa: i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zagrałem i również zdziwiło mnie, że wszystko działa. Tylko to trochę za mało to co tam jest, więc 3-/5 (te 3 to za to jak wygląda przy spaniu - owned) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghot, nigdy. BOOM w pierwszym poście masz opisane sterowanie.

NEWS!

Mam już pracę(jedną, druga będzie w wersji 0.9. Bo wersja full jest wersją 0.6). Teraz zaczynam pracę nad rozmową, zabawą, z innymi simami, niedługo skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeśli garfika nie jest za dobra to chyba nie 4/5. Fabuły nie ma w tej grze, a gameplay ogranicza się do 4 czynności powtarzających się w kółko, gdzie wejście pod prysznic nie jest zbyt łatwe, a 17:4 to nie zaokrągla się do 5 tylko do 4, ciekawe skąd chcesz mieć średnią 5 z 4,4,4,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słaba ta gra myślałem, że coś z tego będzie więcej :(

Ocena:

Grafika: 2/5

Gameplay: 2/5 (powtarzające się w kółko 4 czynności)

Muzyka: Brak :(

Fabuła: Brak :(

Ogółem: 2/5 Mogłeś się bardziej postarać, chociażby dodać muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę simsów. Dla mnie jest to coś okropnego. Wolę żyć na przykład w Wowie :P Życie mamy na co dzień a spędzać czas na kolejnym życiu to już przesada :P Wolę gry akcji, RPG itd.. Sorry trochę zszedłem z tematu :D

 

Edit: Zmieniam zdanie co do gry, jednak nie do simsów :D

 

Możesz zrobić edytor własnych mebli i dekoracji mieszkania. Kto wie, może uda ci się zrobić grę online, że się zaprasza graczy do własnego domu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słaba ta gra myślałem, że coś z tego będzie więcej :(

Ocena:

Grafika: 2/5

Gameplay: 2/5 (powtarzające się w kółko 4 czynności)

Muzyka: Brak :(

Fabuła: Brak :(

Ogółem: 2/5 Mogłeś się bardziej postarać, chociażby dodać muzykę.

 

Wiesz, co to demo? :)

 

Demo, to prezentacja malutkiej części gry. Tak więc nie ma nawet po co oceniać w demie Gameplay za to, że są tylko 4 czynności. Jeśli w pełnej wersji byłoby ich z 20, to chyba nie byłby to minus, co? :)

Fabuły nie ma, bo jest to gatunek sim, tak więc jeśli chcesz coś oceniać, to dowiedz się najpierw, z jakiego gatunku pochodzi (bo na przykład w takich h'n's, czy simsach, to fabuły za bardzo nie ma, co? W szczególności, że jest to demo, więc tym bardziej...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pouczaj mnie bo siedzę na gmc o rok dłużej od ciebie to bardziej się znam na ocenianiu gier <_< . To nie jest żaden gatunek gry <_< Chyba shit a nie sim.

Ps. O doradzę Crytekowi żeby nie dodawali muzyki do demo Crysisa 2 hmm... Dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

HnS mogą mieć fabułę, raczej nikt by ich nie kupował, gdyby nie miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje ze emotikony sa to kółka a nie sześciany? :P

 

miałem się już nie udzielać w tym temacie ale ten post prawie zwalił mnie z krzesła, chyba nikomu nie wydaje się że ta emotikona to sześcian. Ten graniastosłup ja sama nazwa wskazuje ma sześć ścian, a ja widzę w tej postaci tylko jedną ścianę. Jeśli ktoś widzi w tym sześciany to jest skończonym kretynem(przepraszam za wyrażenie ale ludzie o niskim ilorazie inteligencji mnie denerwują).

 

Co do gry ogranicza się ona do 4 czynności i jest nudna, dorób możliwość przestawiania mebli i kupowania nowych, ale widzę też że rozwijasz projekt i śmiało 3 mogę dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...