Skocz do zawartości

Nintendo DS


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy Nintendo DS. W tym temacie możecie podyskutować o tej wspaniałej konsoli, polecać gry, chwalić się grami jakie przeszliście i komentować wypowiedzi innych. Można także dodawać tu romy które sami zrobiliście, bądź znacie i je lubicie. Ja może zacznę:

 

Przeszedłem gry:

Ninjatown

Henry Hatsworth in the puzzling adventure

The legend of zelda: Phantom hourglass

 

PS: 60 tura ligi 24 zainspirowała mnie do tworzenia gry na DS. Będzie się nazywała paper world! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo fajnie ale mamy to w dupie i to nie jest strona od tego :)

(wiem, poniosło mnie ale przecież widać że ten temat ma na celu tylko zaszpanowanie tym że kargul kupił sobie dsa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The World Ends With You rox. Mam już 280h gry i dalej nie mam 100% :P. A oprócz tego dobre są obie części Trauma Center: Under the Knife i GTA Chinatown Wars.

 

@Bass: Lepsze według mnie Elite Beat Agents, przynajmniej znane piosenki, a nie jakieś japońskie jak w Osu! Tatakae! Ouendan!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osu! > EBA > Osu! 2

 

Jak już mam słuchać gównianych piosenek to wolę japońskie gówniane piosenki, poza tym EBA spieprzyło kawałek, który akurat bardzo lubię (cośtam Jamiroquaja) bo rytm do wybijania nijak się miał do tego z piosenki O_o

 

TWEWY było genialne, ale jak ukończyłem to już mi się nie chciało więcej grać, nawet nie mogłem się przełamać i odblokować Another Day =O

 

Trauma Center obie części były w porządku na początku, ale jak potem pojawił się OMG OMG SUPER WIRUS to się zrobiło masakrujące ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie powiem że we wszystkich piosenkach w EBA jest dobry rytm, ale na wyższych poziomach trudności jest już lepiej, a pierwsze 2 poziomy trudności da się przejść spokojnie bez głosu. Skończyłem wszystkie piosenki na każdym poziomie trudności :P

 

A co do Trauma Centerów - gdyby nie tyle operacji na tych wirusach, które się prawie niczym nie różniły, to by było lepiej, ale i tak fajnie było (rozbrajanie bomby w jedynce było fajne :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja sprzedałem Dsa zeby kupic PSP i się opłacało, bo nie ma porównania, chyba, że ktoś chce się bawic w hodowlę kotów na konsoli ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...