Skocz do zawartości

Towerlands


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O matko boska, te chmury rażą bardziej niż nie wiem co.

Zrób może coś takiego, że w tle byłyby szarawe góry w 'lekkich' kolorach, które miałyby pharallax(wuj wie jak to się pisze) scrolling, bo taka płaska dupa i nad nią oczofilskie chmury w ogóle do siebie nie pasują.

O takie cuś mniej więcej, tylko bardziej pixelartowe, żeby nie mieszać stylów graficznych. Mnie to trochę nie wyszło, bo za jasne toto.

tloq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pare nowych screenów:

screenshot132.png

screenshot133.png

screenshot135.png

 

Co sądzicie?

 

Co się zmieniło? Nowa grafika koszar, troche mniejsze laboratorium, grafiki drzewek nowe tło ( te przejścia miedzy kolorami nie będą widoczne), nowa trawa. Dodaliśmy już kolejną wieże ( do budowy) oraz mamy już system obliczania ile punktów stracimy. Kolejnymi rzeczami nad jakimi poświęcimy więcej czasu to "podrasowaniu" harvesterów które zbierają drewno itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak jest w DS , tam jak drzewo zrąbią to odrasta nowe , tak samo z krzakami z żywnością .

Wiesz co ? Zachęciłeś mnie zebym zaczął robić jeszcze jakąś inną strategię platformową , może kontynuacja The Veterans ?

Zobaczymy .

 

PS.

Ciekawe jak sobie poradzisz z animacjami armii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kursor nie trzyma grafiki bo ta rękawica jest zaciśnięta w pięść. A poza tym to mi wygląda na podróbę tego czegoś z budowaniem wieży, co pewnie już się w tym temacie pojawiło ale grafika tak mnie odrzuciła, że nie miałem siły czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: A co w niej złego :huh:

@Jaklub: No wiem zobaczyłem to jak dodałem screeny xd. A co do tych surowców to sądze, że takie rozwiązanie jest lepsze bo takto nie musisz się "przemieszczać" kursorem do samego początku żeby zobaczyć ile mam kasy. A takto jak masz wszystko pod okiem.

@Kosmitak: Może dzisiaj będzie lepszy kursor nie wiem zobaczymy.

 

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Przepraszam za double posta, ale mam pare ciekawych informacji. Oto screen większości budynków (aktualnych) z gry

ekipa.png

Od lewej: dom kamienna wieża, duży dom, gospodarstwo, lśniąca wieża, ognista wieża koszary złota wieża, ratusz wieża.

 

Dalej, udało się rozwiązać pare bugów związanych z budową ( nad rozbudową prace trwają), pozbyliśmy się tych białych pól ( dzięki Markowi) oraz dodaliśmy już pierwsze grafiki otoczenia. W sumie nie wiele tego a chcę poznać waszą opinie na temat wyglądu gry itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaque ma racje , te wasze budynki są zbyt monotonne , więcej wyobraźni , jakieś detale i będzie wyglądało o wiele lepiej .

Ja na waszym miejscu dał narazie tło i podłoże sirlukiego , do podłoża płaska maska i good .

Wieże powinny być na osobnym screenie niż budynki pozostałe bo za słabo je widać .

 

Edit :

 

Nad lśniącą wieżą albo gdzieś możecie dać np takie coś :

 

el2.gif

 

albo

 

el1.gif

 

albo

 

el3.gif

 

(kolory sobie przerobcie)

 

Edit2:

 

W jakim GM robicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...