Skocz do zawartości

;-/ Nasza Klasa ;-/


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

I tu mój kolejny problem... Nasza-Klasa.pl otóż siadłęm na nią jakieś pół roku temu ostatni raz i dzis mało że nie pamiętam loginu to jeszcze hasła nie pamiętam... Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak odyskać te dane lub co zrobić bo na pewno nie chcę zakładać nowego konta na N-K. A na dodatek powpisywałem byle co na dacie urodzenia ;-/ jak odzyskać login narazie by mi wystarczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka siemka!

Już śpieszę z pomocą, bo widzę że jej potrzebujesz, ziooooooom! :)

Na początek, coś co mnie zauroczyło!

W dzisiejszych czasach nastolatki wpisują byle co w datę urodzenia bo to jest modne! :thumbsup:

Dobra, przejdę do rzeczy!

Otóż wystarczy kliknąć "zapomniałem hasła" lub podobne (niestety, jest to już strasznie nie modne)

Ale co ja mogę poradzić?

Cała nasza-klasa jest nie modna :(

Pozdro, Nik_As

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, niemożliwe! Niewiarygodne! Wręcz sensacja roku, każdy gubi hasła do profili na Naszej Klasie! Policja już wszczyna śledztwa w tej sprawie, a samą sprawą zaczął się interesować Trybunał Praw Człowieka.

A Wy forumowicze, nie wstydźcie się swego losu. To się mogło zdarzyć każdemu! Tylko tutaj możesz się zwierzyć z tego nurtującego problemu całkowicie za darmo! Każdy wie jakim bólem jest zgubienie hasła na NK i jak złe są tego konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy forumowicze, nie wstydźcie się swego losu. To się mogło zdarzyć każdemu! Tylko tutaj możesz się zwierzyć z tego nurtującego problemu całkowicie za darmo!

 

To może ja zacznę. Urodziłem się 30 lutego 1990 roku we Wsi Małej jako syn rolnika i urzędniczki. Swoją przygodę z NK rozpocząłem w 2009 roku ( czyli właściwie dziś ). Zachęciła mnie to tego moja siostra, która może się pochwalić astronomiczną ilością znajomych - 122 ( to dużo jak na realia mojej miejscowości). Na wielu uroczystościach rodzinnych wszyscy patrzyli z dumą na moją siostrę. Często, nawet moja mama się ze mnie naśmiewała, gloryfikując moją siostrę.

Z ust mamy najbardziej bolały mnie żarty typu:

---Twoja stara nie ma znajomych na naszej klasie. Ty nie masz nawet konta.

Moje życie straciło sens, nie miałem kolegów, opuściłem się w nauce, pociąłem sobie rękę kawałkiem nici dentystycznej.

Ale wtedy dostrzegłem znak. Pobiegłem do najbliższej księgarni, wziąłem do ręki kilka podręczników i poszedłem do kasy. Słyszałem drwiny sprzedawczyń (patrz, to ten co nie ma konta na NK). Ale to nic. Zapłaciłem 124 zł. To dużo, ale warto.

Pobiegłem do domu i natychmiast rozpocząłem lekturę:

---Jak założyć konto na NK?

---Jak być popularnym?

---Słownik Polsko-Pokemoniasty, P0k3m0n!4$t0 - P0l$k!

---Jak uruchomić system Windows?

---Jak się prawidłowo wylogować?

---Dobór hasła, czyli nie pozwól, żeby brat obraził twoją k0l3ż4nk3

 

Natychmiast przystąpiłem do akcji. Założyłem konto, zapisałem się do 120 szkół, zaprosiłem mnóstwo ludzi do grona osób, które znam. Wysłałem także łańcuszek o treści: Cześć, jestem Tomek. Już mnie poznałeś. Zaproś mnie.

 

Chadzałem po mieście zapraszając przypadkowe osoby. Ogłosiłem się w gazecie lokalnej: Szukam znajomych!

Zapraszałem także osoby ze świata show-businessu takie jak Kubuś Puchatek, Lola wolna szUkAm, Gargamel...

Moje życie nabrało sensu. Dzięki NK :thumbsup:

 

P.S. Podczas mojej odysei stwierdziłem pewien paradoks. Jeśli nie mam znajomych to ludzie się ze mnie śmieją, ja ich poznaje i tym samym zyskuje znajomych, z czego się nie śmieją więc tracę znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może napisze też coś związnego z NK, co mnie kompletnie rozwaliło. Taka dziewczyna co ją niby znam, dała sobie do galerii taki postulat : " nasza klasa już nie jest tym co dawniej, pierwotnie miało to być miejsce aby spotkać swoich starych znajomych, a zrobiła się z tego druga fotka.pl, odmieńmy to ! popieram tą akcję !" No to ok. Wchodzę na jej profil, 1000 znajomych, 300 zdjęć z "dede dla kogośtam BóZi0000lee3e1!" albo coś jeszcze gorszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, niemożliwe! Niewiarygodne! Wręcz sensacja roku, każdy gubi hasła do profili na Naszej Klasie! Policja już wszczyna śledztwa w tej sprawie, a samą sprawą zaczął się interesować Trybunał Praw Człowieka.

A Wy forumowicze, nie wstydźcie się swego losu. To się mogło zdarzyć każdemu! Tylko tutaj możesz się zwierzyć z tego nurtującego problemu całkowicie za darmo! Każdy wie jakim bólem jest zgubienie hasła na NK i jak złe są tego konsekwencje.

 

+1 =p

 

Warn.

Marek

 

Post nie był za krótki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za ładne zdjęcia, ludzie boją się je komentować. Ot po prostu czasem lubię zrobić zdjęcie swojej gęby, dać jakiś efekt i wrzucić na NK

 

Ja naszą-klasę uważam za platformę reklamową. Mam praktycznie same screeny i loga. =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...