Skocz do zawartości

Shaman King Tourney Of Spirit


Matt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

robie gre Shaman King : Tourney of Spirit.Mam za soba jush 3 tyg. pracy i prawie cala grafike.Duzo rzeczy jest jush zrobione.Ale mysle ze sam tego nie zrobie.Wiec szukam STALYCH wspolpracownikow:

min wymagania:

-podstawy GML

kontakt:

email: wnlxmatt@o2.pl

MSN: llwTllMatt@hotmail.com

gg:8893024

 

thx , Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzaj: Platformowka

fabula: raz na 500 lat rozgrywany jest turniej Shamanow - a zwyciezca Krol Shamanow ma nie ograniczonom wladze.Shaman - czlowiek ktory moze sie laczyc z duchami.W grze jest do zdobycia duzo duchow(okolo 100) kazdy ma inna moc - tarcza , ataki , ataki lodowe , przyspieszenie ladowania Sily ataku , szybkie chodzenie , mocniejszy atak , obrona , duzo broni itp.

po wiecej informacji , i ewentualne sprawdzenie grafiki zapraszam na gg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mógłbym się pisać na to... a do czego dokładnie potrzebujesz ludzi ?? Do grafiki domyślam się że nie bo już zrobiłeś... i jak dokładnie wyglądać będzie rozgrywka ?? Widok z góry ?? Czy platformówka ?? Co się ma tam robić, zbierać duszki ?? :3 Może najlepiej połącze się z tobą na GG... masz mój nr jakby co : 6006828.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie i (w miarę) oryginalnie. Najpierw "Ed, Edd & Eddy", a teraz to. Jeśli wszystko zostanie ukończone, to bedzie w co grać...

Myślę, że w "Ed, Edd & Eddy" tak szybko sobie nie popykamy, chyba że sami sobie ją dokończymy, zaś tutaj to zobaczymy zapowiada się ciekawie. Tylko proszę nie mów, że też masz grafiki z 40mb :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt nie robi gry o atomówkach ??

A może tak odrazu zrobić cały zestaw gier na podstawie bajek z Cartoon Network :D Taki mix 100 w 1. A tak naprawdę, to z tej stronki to nic nie rozumię, chyba jestem już zmęczony :boxed:

@Matt - To może jakieś demko pokażesz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puki co niema demka...ale na stronie sa screeny :P

Tak wiem, aż dwa :D ,który jeden to z menu, a drugi to trochę mało wyraźny, no chyba że taką grafikę masz zamiar zastosować? Jeśli tak, to chyba gra będzie na Atari :D Skoro masz screeny, to i napewno masz jakiś wstępny projekt, no chyba, że nie są one z Twojej gierki. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

co do tego screena to jest z mojej gry , ale niestety w takiej jakosci zostal nagrany -.-'.W rzeczywistosci grafika jest o wiele lepsza , LionX & Moho ja widzieli , i teraz sa w mojej druzynie ;)

btw.Szukam kogos kto pomoze zrobic troche bardziej rozbudowane menu w grze.

thx , Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...