Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #57 - Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Gra Stasia ( jeżeli to można nazwać grą ) mi się nie podoba. Reszta jest anty-vistowska, a ja mam już dość konwertowania, więc nie głosuję.

 

Niech to szlag. Miałem przekonwertować. Zapomniałem. Gonił mnie termin i zapomniałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak mało gier. Sam bym coś zrobił, ale nie miałem zbyt dobrego pomysłu, nawet tak banalnbego i oczywistego jak Platyna i copo... :P

 

Gra Stasia - Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego

Platyna - Takie to trochę, eee, za proste, i głupie. Zwykłe nawalanie myszką jest niezbyt "fajne''... ;/

copo - Nie dość, że najlepsza grafika, to na dodatek i tak trochę lepsza od gry Platyny.

 

Choć temat i tak chyba najlepszy, jaki widziałem w Lidze24... :P

 

Kurde, zorganizujcie jakiś fajny konkurs, z fajnym tematem, i na cały tydzień - a, i jakoś zmotywujcie useów, żeby trochę zgłoszonych prac było :P

Bo mam ochotę zrobić jakąś prostą gierkę, ale, kurde, co jest tura ligi24, to nie mam pomysłu... ;[

A gdyby to było na dłużej, to coś by się wykombinowało... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale ta liga jest niesprawiedliwa. Dałem grę o godz. 20.58 (robiłem przez cały dzień) i mi się net zawiesił i wybiła godzina 21.00 i wyskoczyło mi okienko: czas się skończył. No i cały dzień pracy poszedł na marne... I jeszcze w ten dzień miałem URODZINY!

Pomysł miałem fajny. Kobieta miała urodzić bombę i musisz dokonać antykoncepcji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale ta liga jest niesprawiedliwa. Dałem grę o godz. 20.58 (robiłem przez cały dzień) i mi się net zawiesił i wybiła godzina 21.00 i wyskoczyło mi okienko: czas się skończył. No i cały dzień pracy poszedł na marne... I jeszcze w ten dzień miałem URODZINY!

Pomysł miałem fajny. Kobieta miała urodzić bombę i musisz dokonać antykoncepcji....

 

Tekst leci do GMClanowych cytatów. :D

Nie pomyliła ci się antykoncepcja z aborcją? xD

 

W sumie Stasiowi chyba też się pomyliła :D

 

A poza tym Stasio też się spóźnił z dodaniem gry. Poprosił Darka i mu Dark dodał po czasie kilka minut. Trza było zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na grę Stasia, bo inne mi nie działają. Nie doczekam się dnia, kiedy korzystanie z GM7 albo konwertowanie exeków na działające pod Vistą, będzie na porządku dziennym na tym wortalu -_- . Ale cóż, to wy za kilka lat nie będziecie mogli odpalić swoich starszych gier :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...