Skocz do zawartości

Lego - Życie w bloku 13


LolikZabijaka

Lego - Życie w bloku 13  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się serial ?

    • Tak
      12
    • Nie
      17
    • Nie mam zdania
      6
  2. 2. Co najbardziej podoba Ci się w serialu?

    • Teksty
      2
    • Postacie
      3
    • Klimat
      2
    • Sceneria
      6
    • Wszystko jest super
      5
    • Wszystko jest słabe
      16
    • Muzyka
      1
  3. 3. Który z bohaterów najbardziej przypadł Ci do gustu?

    • Kurowski
      5
    • Marian
      3
    • Rychu
      2
    • Maciek
      1
    • Pan Żyleta
      12
    • Romek
      2
    • Horacy
      5
    • Sawczuk(Krawczuk)
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze możesz wstawić drugi film, a na starym walnąć adnotację na cały ekran z linkiem do nowego filmika. Widziałem jak ludzie wrzucali tak alternatywne wersje rzeczy wyciszonych przez WMG, i zazwyczaj ludzie wchodzili, bo ilość obejrzeń się mniej więcej by zgadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Lolik, ty serio hipokrytą jesteś.

 

Oglądam filmiki Flaka, Nirvany, wszelkie przeróbki popularnych filmów animowanych itp. Wielu ludzi one wcale nie bawią, a ja oglądając je nie mogę się powstrzymać od śmiechu :P . Twoje filmiki mają, moim zdaniem, podobne poczucie humoru i, w porównaniu do większości tych filmików, bardzo dobre wykonanie. Mnie niestety ani jedna część nie rozśmieszyła. Świadczy to więc o tym, że brak muzyki i standardowa Ivona spisały tą serię na straty. Możesz uznać moje porównanie za głupie, chociażby ze względu na to, że w twoim serialu postawiłeś nacisk na fabułę, jednak sądząc po prędkości 50 przekleństw/1min, miał on być raczej śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, dawno nie publikowałem na GMC Bloku 13. Z racji tego, że od czasu 15 części pojawiły się 3 odcinki, podaję linki.

 

Część XVI

 

Część XVII

 

Część XVII - zakończenie (scenariusz za długi był)

 

Część XVIII

 

Prośba. Zamieściłem to głownie dla tych, którzy lubią ten serial. OD RAZU MÓWIĘ ŻE IVONY NIE ZMIENIE. Więc nawet mnie nie proście.

 

Pozdro

 

P.S. Ograniczyłem przekleństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Oglądałem tylko 1 odcinek. Więcej nie oglądałem- ivona. Nie lubie ivony bo dziwnie tonuje i słowa często nachodzą na siebie. Fabuła jest gites, jak i reszta. Tylko ta ivona jest do dupy. Posłuchaj rady marmota z odnosnikiem. Jak zmienisz ivonę (chociarz przerobisz w audacity) ilośc widzów wzrośnie o 75%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Do wszystkich zainteresowanych serialem. Wszelkie prace nad serialem zostają ostatecznie wstrzymane. Czyli mówiąc prościej koniec bloku 13. Dałem troche ciała(właściwie nie ja, tylko mój scenarzysta, który pisał przesadnie długie dialogi i przez to scenariusze były na kilka "partów") że nie dokończyłem odcinka XIX, ale z różnych przyczyn nie mogę się już tym zająć, szkoła, znajomi itp. Poza tym owe robienie filmów nie sprawia mi już żadnej radości, a wręcz na odwrót, więc po co mam robić cokolwiek na siłe, nie? Dziękuję wszystkim którzy zainteresowali się moim serialem. Sądzę że całkiem ładnie się przyjął. (prawie 500 widzów na chwilę obecną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...