Skocz do zawartości

Ed Edd i Eddy


aero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eee tam lipna gra i wogóle :/ Co to za animacje postaci mają być, beznadzieja... Nie nie żartuje :P Gra boska, tylko jedna prośba skończ ten projekt ;)

Widzę Tomalas@, że chumor Tobie dopisuje, bo mi też. Pozostał chyba jeszcze z soboty. :D Wiele się nauczyliśmy nie tylko w programowaniu. :D

 

EDIT:

Nie można narazie tego ściągnąć, spróbuję puźniej. Najlepiej jakby każdy zajął się odrębnym kodem, bo może być nie złe zamieszanie. I jeszcze jedno, chyba nie poddajesz się w dalszej projekcji gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci się roomy pomieszały bo włączyłem gre to pierwsze co mi się włączyło to creditsy ;P A dwa to nie wiem czy wydarzenie no key jest dobrym rozwiązaniem bo trzymam sobie strzałke i obojętnie jaki klawisz to i tajk jak puszcze strzałke to idzie mi dalej.

 

P.S. To jest jakiś w wspólny projekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee. Totalny shit. :( Dlaczego to wszystko robisz na klockach, a nie na scryptach. Jeśli masz zamiar wykonać bardziej rozbudowaną gierkę, to się w końcu pogubisz. Druga sprawa przy większej ilości muzyki, tła itp. całkiem ją zamulisz. Wyciągnij je na zewnątrz i podawaj w plikach. Po co tyle objektów! :crying: Jeśli chcesz umieścić domki itp. zrób to normalnie w drawie. Ogólnie szkoda, bo fajna gierka może być z niej, ale nie w takim wykonaniu. Nigdy jej nie skończysz, a jak skończysz to przy ładowaniu, będziesz mógł spokojnie dwie kawy wypić. Szkoda, bo moja córka tak czekała na nią. :(

PS:

Zastanawiam się czy wogóle zajmujesz się programowaniem jak pisałeś wcześniej. Nie chce być złośliwy, ale chyba programowałeś, ale pralkę. :D Ta wypowiedź może Ciebie zmobilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda trzeba przyznać ale w koddzie kicha.

 

Pozwoliłem sobię trochę to przerobić ^_^

https://gmclan.org/up152_11_3edy.html (Shift = bieg!).

Odciążyłem trochę grafikę ;) Jak potrzeba Ci pomocy z pisaniem gry (kod) to zgłoś się do mnie na GG =) To co zrobiłeś do tej pory bardzo mi się spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widać odrazu, że fachowiec za to się wziął. Ale jestem dalej za tym, aby tła i muzykę umieszczać w plikach na zewnątrz aplikacji (szybsze ładowanie projektu i gry). Przecież trzeba wziąć pod uwagę to, że gra będzie rozwijała się dalej. Następna rzecz nazewnictwo objektów, romów itp. Odrazu to należy wykonać, bo później zrobi się kaszana. No i ostatnia rzecz, na którą zwróciłem uwagę, to że za dużo objektów jak na sam początek (co będzie póżniej). :(

PS:

Moja propozycja:

Myślę, że @Tymon trochę pokazał autorowi w jaki sposób się to robi. Dalej niech pociągnie sam, bo w inny sposób to się nie nauczy. Niestety, trzeba trochę posiedzieć nad GM, aby coś wykonać, no i czytaj helpa. Przecież umiesz angielski skoro robisz grę w tym języku. Och znowu mnie trochę poniosło, no ale jak sobie wspomnę, żę gra może być super, to aż mnie dreszcze biorą. Nie zchrzań tego, bo początek miałeś dobry. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze wszystkich plikow mam ok. 40MB wiec nawet nie widze mozliwosci zeby to wszystko umiescic w GMD :P chyba nie chcielibyscie takiego pliku sciagac?? :)

Do Voldemora: ty se tylko objerzales plik i nic nie zrobiles :P trzeba bylo poprawic jesli cos nie pasowalo.

 

THX dla Tymona za skrypt.... mi juz wczoraj zabraklo czasu do przerobienia na GML. Wielkie dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze wszystkich plikow mam ok. 40MB wiec nawet nie widze mozliwosci zeby to wszystko umiescic w GMD :P chyba nie chcielibyscie takiego pliku sciagac?? :)

Do Voldemora: ty se tylko objerzales plik i nic nie zrobiles :P trzeba bylo poprawic jesli cos nie pasowalo.

To po co zaczynasz umieszczać je w exe-ku. Plik owszem obejrzałem, ale i coś zrobiłem. Dałem Tobie poradę. No niestety, nikt gierki za Ciebie nie napisze. :D Podałeś projekt i czekasz, aby za Ciebie skończyli. I tak masz luksus, że Tymon poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo jestem za open source. OS rządzi panie i panowie

Ciekawe od kiedy Oo . 10 minut temu na GG mi mówiłeś, że nie lubisz Firefox bo jest opensource Oo. Nie rozumiem cię kompletnie.

 

Ja sądzę tak. Lepiej niech Aero się zajmie tym w całości sam. Będzie najlepiej.

 

Tymon: Aero dostał ode mnie wiadomość. Odpowie to się dowiecie czy będzie open czy nie. Więc proszę nie nabijać postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Open Source jest dobre dla programów, a nie dla gier. Jak sobie wyobrażacie akcję gry. Jeden zrobi coś tam, zaś drugi wymyśli coś tam innego odbiegającego od tematu tego pierwszego, trzeci zrobi jeszcze coś innego itd. Na końcu wyjdzie, że w chodzisz do sklepu z zabawkami, a wśrodku lalki dmuchane, wychodzisz przez okno a tam autostrada. W chodzisz do samochodu włączasz jedynkę i odlatujesz na księżyc. :D Nie, no oczywiście troche przesadzam, ale daje tylko taki przykład. Najpierw należałoby napisać scenariusz gry, później zwołać chłopaków, a wykonanie tego wszystkiego to już sobie nie wyobrażam. Ale tak sobie myślę, że chyba jest to jedyna możliwość, aby gra zaistniała, no chyba że znajdzie się ktoś, kto czuje się na siłach pociągnąć to dalej bez żadnej ściemy. Chyba to wszystko. I co wy na to drodzy koledzy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...