Skocz do zawartości

Kreski


Rekomendowane odpowiedzi

Nobody nie chcę na wielu graczy chcę na dwóch - po to aby właśnie zamiast na kartce zagrać sobie z kimś na komputerze. A po za tym nie chcę tylko multiplayera mówię że dobrze by było gdybym mógł pograć z komputerem i z kolegą.

 

A później wada wzroku -6D... Osobiście wolałbym pograć z kimś na kartce niż na komputerze o.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze :)

 

50/63 :P Komputer, gdy musi dać już zdobyć punkt powinien sprawdzać gdzie najmniej straci i tam postawić kreskę. Inaczej, gdy zbudujemy wielki tunel i komputer nie będzie miał ruchu zamiast walnąć kreskę tam, gdzie straci 2 pkt to postawi w tym tunelu i straci 20 pkt. Rozumiesz o co mi chodzi? :P

Wiedziałem o tym, ale już mi się nie chciało tego ulepszać bo i tak dla niektórych gra jest za trudna.

 

Poza tym ta gra była stworzona w czasie tworzenia większego projektu i nie wiem, czy będę ją rozbudowywał. To zależy od mojego widzimisie i jakości Waszych sugestii ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później wada wzroku -6D... Osobiście wolałbym pograć z kimś na kartce niż na komputerze o.o

 

Nie mozna sobie zniszczyc wzroku od siedzenia przed kompem , albo ogladania telewizoro zbyt blisko..co najwyzej mozesz oczy przemeczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...