Skocz do zawartości

Zablokowane PARANOIA STREET


Rekomendowane odpowiedzi

Z dupki. Straciłem dysk w wyniku awarii zasilacza i od Niedzieli nie miałem dostępu do kompa. Przesuwa to premierę drugiego odcinka w niedaleką przyszłość. Za to dostaniecie później naprawdę odpicowaną wersję z mini gierkami i inną kupą. Bo teraz mimo, że większość rzeczy jest gotowa, ciągle trza nad dialogami popracować i bugami się zająć. A teraz parę obrazkoli i muzyczka.

 

Staś próbuje animować postacie.

MIRER ADGE STYLE

 

Kawałek z soundtracku, robiony przez, zgadnijcie, Ludzixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Stan prac jest wewnętrznym problemem Studia Odpowiednia Ameba. Gry komputerowe są tworem na tyle skomplikowanym, że autor zastrzega sobie prawo do nieprzestrzegania dat wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Wojzax wspomniał, mamy problem z nagraniem jingla promującego serial, gdyż nie możemy się zgrać z panią Beatą Kozidrak, cóż, życie gwiazd. Artystka takiego formatu nie może pracować w byle studiu nagraniowym. Wciąż czekamy na odpowiedź ze strony Warner Bros. Records.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spraw takich jak ta się nie żartuje. Nie mamy sponsorów, konta PayPal i fundacji jeszcze nie założyliśmy i każda decyzja, która nie zwróci wpompowanych w nią pieniędzy (vide wynajem artysty) może zmusić mnie do sprzedaży nerki by wyjść z długów. Poza tym sprawa z lokalizacją zespołu. Odpowiednia Ameba Studio jest tworem międzynarodowym i szczerze mówiąc nie mam pojęcia co zrobić z podatkami.

 

Pozdrawiam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety... nie. Od tajnego czlowieka z tajnego miejsca, Janka Troch z Cebulki, otrzymalem informacje

ze Stasiu zrobi mase i wypusci powoli. Przynajmniej tak zrozumialem. Po prostu on nie chce was klamac co do dat.

 

E- : (((((((

 

PS. Shit, that looks like a sad dickhead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...