Skocz do zawartości

Solitary Yeoman 2: On the enemy line


View  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy teraz view jest w porządku?

    • Tak, teraz jest OK
      3
    • Jest trochę lepiej
      2
    • Jest tak samo
      1
    • Nie, tylko go pogorszyłeś
      0
    • Jest do niczego
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmmmm...gra nie jest zła....tylko wszystko na ekranie strasznie sie zlewa i czasami nie wiem co jest co. gra chodzi mi płynnie (chyba) a i właśnie...finalna wersja nie będzie chyba w jednym pliku *.exe? wciskanie wszystkich zasobów naraz do RAMu sprawia że gra strasznie długo sie ładuje....postawiłem ocene ale nie powiem jaką :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, nic się nie psuje. To chyba ty masz zepsuty monitor <_< . Wszystko jest OK tak jak napisałem wcześniej.

 

Taaaa,mam zepsuty monitor,za małe masz doświadczenie,żeby to zrozumieć,że jest źle,to co robisz jest nieprawidłowe,lepiej to zmień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Ty za to masz lepsze bo siedzisz na GM o 1,5 roku mniej. Zastanów się co piszesz Gibon. Wszystko jest dobrze sprawdzałem na każdym monitorze :)

 

Co za różnica ile siedzie,po prostu gadałem też z psichixem na gg i sam powiedział,że to jest złe,tak się nie robi.A tak swoją drogą to w gm mam bogatsze doświadczenie,wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa. Jasne Gibon. Chciałbyś aby tak było. Ty jeszcze nie zrobiłeś żadnej gry a o takiej jak ta możesz tylko śnić :) Uważajcie sobie z PsichiXem jak chcecie mnie to nie interesuje.

 

Tak mogę śnić,bo nigdy bym nie skopał tak viewa.

 

edit:

ogólnie żal,bo nigdy się nie spotkałem z czymś takim,żeby ktoś wydawał gre na 2 viewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, chodziło mi o cale w monitorach :) To jest w grze nie tak :unsure: ? Pragnącego już bardziej zachwalałeś co był 3 razy gorszy ;/

 

Pragnący był lepszy. To jest... dziwne. Nie fajnie mi się grało w Yeomana. A w Pragnącego nawet, nawet. Spróbuj zrobić coś innego niż TDS, a może będzie lepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi po prostu źle chodzi. I naboje nie trafiają w przeciwników. To znaczy nawet jeśli trafiają to nie zabijają, to może świadczyć, że "zabity" nie staje się "zabitym" tylko pozostaje "żywy". To na pewno do poprawy. Już mi się w jednej misji tak zdarzyło, że przez takiego "żywego trupa" mnie zabili :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASUS P5VD2-MX | 1 GB RAM DDR2 KINGSTONE | INTEL CORE 2 DUO E6300 | NVIDIA GF 7300 GS To słaby komp nie jest :) Możliwe, że to jest tylko złudzenie, ale wydaje się, że oni nie umierają.

 

EDIT: Jednak to złudzenie, bo nie strzelają :) No to jest najlepsza wersja Yeomana, ale mogło być lepiej zoptymalizowane. Surface się sypie i ta gra zżera kupę pamięci :/ Mam propozycję. Ładuj grafikę, muzykę zewnętrznie - zyskasz na szybkości gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooo , exek 30+ mb, słyszałeś kiedyś o wczytywaniu zasobów z zewnątrz? Ocene dam w edicie jeśli w ogóle sie odpali, bo narazie wczytuje sie 5 minut i zero znaków życia, zdecydowanie musisz to zmienić! tak sobie myśle że ładnie masz przesrane z testowaniem tej gry jak sie tak długo odpala.

 

Dobra, odpaliło, długo nie pograłem, mam pare uwag:

 

1-Zdecydowanie walnij wczytywanie zasobów przed misją, koniecznie i w ogóle wywal przynajmniej muzyke z exeka i te sprity na caly ekran bo to co sie dzieje przy loadingu to koszmar z ulice wiązów, wiem co jest grane bo sam lubie robić obszerne gry, ale exek nie powinien zajmować więcej niż 10mb!!!! zreszta i 10mb na exeka to sporo.

2-Jakieś detale niskie-srednie-wysokie? Bo scina sie okrótnie a słabego kompa raczej nie mam (duo core 2gb, 2gb rmau, grafika gforce4 256mb, w porywach 15 fpsów)

3-Przeciwnicy widzą dupą, 1 misja nie można dac sie zauważyć, ale jak sie nie dać zauważyć jak przeciwnicy mają jakies alternatywne sposoby zauważania? zadne skradankowe techniki sie tu nie sprawdzają i po prostu nie wiem jakim sposobem mam nie dac sie zauważyć

4-Za dużo jak na mnie dymu w tej 1 misji praktycznie nic nie widać, ale może mi sie wydaje

5-masakra jakaś z tym viewem, sciagnalem ta wersje panoramiczną może dlatego.

 

Chciałbym pograć w tą gre i zobaczyc co jest dalej ale wyżej wymienione problemy mi to uniemożliwiają, moze kiedyś sciagne nowa wersje jak to popoprawiaasz.

 

acha i jak juz kiedys pisalem nie podoba mi sie nazwa, ale tego juz pewnie nie zmienisz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się posłuchać ciebie i wszystko naprawić :) Zrobię wczytywanie muzyki z zasobów to exe będzie miał ze 15 Mb :). Postaram się aby nie widzieli dupą xD Nazwy raczej nie zmienie bo ta gra ma historię. Ilość dymu też się zmniejszy. Wiesz to jest demko w pełnej postaram się aby gra Cię bardziej zadowoliła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no powiem Ci ze graficznie mi sie podoba, muzyka pasuje ogolnie klimat trzyma, ale te błędy naprawde denerwują, trzymam kciuki żeby wyszedł z tego porządny kawał dobrej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...