Skocz do zawartości

Solitary Yeoman 2: On the enemy line


View  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy teraz view jest w porządku?

    • Tak, teraz jest OK
      3
    • Jest trochę lepiej
      2
    • Jest tak samo
      1
    • Nie, tylko go pogorszyłeś
      0
    • Jest do niczego
      1


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, przeciwnicy widzą, jak się im chodzi za plecami :|

Przez co pierwsza mija ie polega na tym, aby przejść po cichu przez "obóz" wroga, a na tym, aby nie zbliżyć się na pewien dystans do przeciwników...

 

Co do rozdzielczości: Snake ma w uploaderze jego dlla poprawiającego bug ze zmianą rozdzielczości - stosując go możesz bez problemu na starcie gry ustawić jej rozdzielczość na taką, jaką ma monitor, ew. jakąś inną wybraną z jakiejś tam listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Egzekutor: Przejdź pierwszą misję na rozdzielczości 640x480, to zobaczysz, co jest źle. I popraw te widzenie dupą bo to teraz nie jest skradanka tylko luck-based game (będzie przeciwnik czy nie)

@up lol, nie zauważyłem kolejnej strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja dema 3.0 !!!

Co zostało naprawione/zmienione ?

No jak to co :P Oczywiście nasz ukochany view xD Wrogowie nie widzą już plecami ale tylko w 1 misji w innych misjach zrezygnowałem z tego głupio to wyglądało. Zrobiłem też skręcanie karków wrogom w misji 1 w innych też sobie odpuściłem gdyż stała by się to gra typu skradanka a to TDS. Dorobiłem także opcje oraz dodałem do dema 4 misję gdyż to 3 demko to komu by się chciało grać w kółko 3 misje :P

Znane bugi:

Jeśli nie wejdziemy do opcji przed rozpoczęciem gry jest błąd.

Więc tak: Odpalamy demko, wchodzimy w opcje, dajemy TESTUJ i dostosowujemy je do swojego kompa, następnie wchodzimy w POMOC czytamy wszystko i możemy grać :) Miłej zabawy !!!

Download: >>TU<< (38Mb)

Przykro mi, że plik tyle waży :( W pełnej wersji zrobię wczytywanie zasobów muzyki to plik będzie chudszy 35 % około :P

No i najważniejsze czy nowy view dobrze się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych hostingów nie miałeś :o ?

Z tylu mi znanych wybrałeś najgorszy (bynajmniej dla mnie, na moim ip 90% czasu ktoś coś już ściąga z rapida).

Na szczęście teraz się pobrało :D

 

|Twórca i pomoc w projekcie| się sypie. Testowanie wydajności to głupie rozwiązanie. Nie lepiej zobaczyć w grze, ile się ma fpsów, i zmienić sobie wtedy w opcjach.

Co do viewa - jest 1 wersja, co już daje postęp, ale jednak, trochę głupio się gra z dwoma czarnymi paskami po bokach :o

Zmieniałeś tylko skalę obrazu :x ?

 

6+/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Dawidds, te paski to najlepsza mozliwa opcja dla panoramy. no chyba ze i view w grze mozna by przerobic cala pod panorame, ale to bez sensu bo to nie fps a tds a wiec w miare rownomierne pole widzenia sie liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowanie wydajności to głupie rozwiązanie. Nie lepiej zobaczyć w grze, ile się ma fpsów, i zmienić sobie wtedy w opcjach.

Dlaczego ? Bardzo fajne rozwiązanie gdyż działa w 100 % dobrze. Nie trzeba się wysilać i patrzyć ile się ma fps-ów w grze.

EDIT: Jakby co mam w zanadrzu wersję panoramiczną ale nie daje jej bo zaś będzie, że cuduje z 2 wersjami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzekutor, a powiedz, jesli korzystasz z blooma w xedisplay to czy po opuszczeniu rooma zwalniasz bufor? jak nie to to jest powodem sypania sie surfaces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze i view w grze mozna by przerobic cala pod panorame, ale to bez sensu bo to nie fps a tds a wiec w miare rownomierne pole widzenia sie liczy :P
Widzisz, ja jednak zamiast głupich czarnych pasków wolę ujrzeć tam kawałek gry - mi jakoś wcale to nie przeszkadza, że pionowo będę widział mniej niż poziomo. I tak bym widział pionowo tyle samo, także zawsze ekran będzie trochę większy, i będzie widać trochę więcej.

 

Najlepszym wyjściem było by zamiast tych głupich opcji regulacji grafiki, które są teraz, dać lepszą możliwość ustawiania rozdzielczości - aby można było wybrać sobie rozdzielczość - kto by wolał paski ustawił by se paski, a kto panoramę, grałby na panoramie.

I było by git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...