Skocz do zawartości

[Alpha] BC hack


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: bcHACK

Gatunek: Via www, strategia.

 

Opis: Gracz wciela się w hakera który jak chyba każdy chce być najlepszym w swej dziedzinie. I tutaj pojawia się forum hakerów które prowadzi swoisty ranking.

Na samym początku jesteśmy zwykłym żółtodziobem, nie potrafimy żadnego języka programowania.

Pierwsze co musimy zdobyć, prócz umiejętności rzecz jasna to numer ip ofiary i tutaj są 3 ścieżki, strona w pehapie, skaner w cplusplusie lub informacja innego hakera :).

Głównie gra polega na zdobywaniu adresów ip włamywaniu się do komputerów, zdobywaniu cennych danych i sprzedawanie ich na czarnym rynku:)

Jest to jeszcze wczesna wersja alpha więc opcji nie jest sporo za to więcej bugów :)

 

Adres: http://bcdev.pl/hack/

 

Autorzy:

Programowanie: Boro Casso

Fabuła: Boro Casso

Grafika: Boro Casso

 

Ekrany

ss1.png

ss2.png

ss3.png

 

Wszelkie pomysły, sugestie wskazane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia I- jakiś background by się przydał. Strasznie to wszystko czarne.

E:

Jak się uczy to nie można robić nic innego. Zamiast tego lepiej zrobić, żeby w czasie nauki było coś dostępne. Przykładowo takie www.menelgame.pl - możesz jednocześnie się uczyć i zbierać puszki/okradać automat z gumami balonowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem kilka błędów związanych z nauką umiejętności oraz zmieniłem startową liczbę pkt wszystkich umiejętności z 0 na 1, aby było sprawiedliwie zwiększyłem wszystkim dotychczasowym userowm pkt umiejętnosci o 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydana została nowa wersja gry a w niej

>> Dodane zostały karty użytkowników, dostęp do nich jest przez topliste hakerów!

>> Dodana została możliwość wstawiania opisów

>> Każdy gracz ma możliwość ulepszania swojego komputera kupując nowe podzespoły

>> Dodane zostały awatary

>> Co 3 dni pobierana jest opłata za internet

>> Kilka drobnych zmian w interfejsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można to jakoś sprawdzić? jeśli nie może dodasz możliwość napisania programu do sprawdzania poziomu zabezpieczeń?

 

EDIT: No jakoś mi się udało 3 ip rozwalić, i tylko w jednym był jeden plik... no cóż pierwsze euro już na koncie jest :D

nie wiem co to jest te SSH ale jak awansowałem w tym to łatwiej te adresy ip się rozwala XD

 

aa i znalazłem buga - gdy się już połączy z jakimś ip i da się wyloguj - wylogowuje cię z gry. Chyba miało ty wylogowywać do menu "połącz z"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...