Skocz do zawartości

Nadwaga


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zrzucaniu wagi kluczowa jest dieta. Najlepiej obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie i uciąć z tego trochę. Jedz 6 posiłków dziennie, każdy ma zawierać pełnowartościowe białko. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, więc nażryj się rano. Po 18:00 spokojnie możesz jeść, przed snem również, ale najlepiej posiłek zawierający białko, bez węglowodanów i tłuszczy. Tłuszcze możesz żreć, węglowodany przyczyniają się w głównej mierze do tycia, więc je ogranicz, szczególnie te w postaci cukrów prostych - takie tylko w godzinach około treningowych. Ustal godziny posiłków i nie dojadaj między nimi.

Ja bym bardziej od aerobów polecał trening interwałowy.

 

Akurat bieganie na dłuższe dystanse w tym wieku podobno nie jest zdrowe

Bieganie obciąża stawy, dlatego nie należy przesadzać. Najlepiej biegać po miękkiej nawierzchni np. trawie. Chociaż mam znajomych, którzy maniakalnie biegają gdzie popadnie i nic im nie jest, więc nie ma co się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surki za offtop, ale nawet pani kontekstowa dorzuciła swoje 3 grosze do wypowiedzi:

Schudnij - Pij Wodę

Zrzuć Kilogramy. Koniec Diety! Wejdź i zamów wodę do domu.

www.eden.pl

Dieta Oczyszczająca

Zmień swe życie na Lepsze. Oczyść Jelita ze zbędnych Toksyn!

www.Colonix.pl/Odtruwanie

 

Hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lolik, wg. mnie nie wydajesz się być znadwagowany... (w00t). Na avatarze widzę Maks Pejna. A on był chudy.

Btw. jak chcesz schudnąć, to polecam wysysanie tłuszczu. =[ pssss. i po bólu. K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj... ja przeczytałem, że trzeba bez przerwy. W sumie, i tak robiłem przerwy ok. 10 minutowe między seriami :D

No ale jakaś mała przerwa pomiędzy seriami powinna być, no bo po co miałyby być te serie skoro niemożna by było zrobić sobie przerwy? Ważne, że robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Sam mam drobną nadwagę i proponuje ;d

- Nie jeść jak świnia (tzn. np. w Japonii oni nie jedzą wszystkiego na obiad, tylko np. ryż, za godzinę rybę itp.)

- Dużo chodzić ;p Bieganie i brzuszki męczą, a jak chodzisz to jest nawet good ;d

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie jeść jak świnia (tzn. np. w Japonii oni nie jedzą wszystkiego na obiad, tylko np. ryż, za godzinę rybę itp.)

Zdrowsze jest nażreć się, a potem przez kilka godzin nic nie jeść, niż jeść z przerwami, bo wtedy pracuje żołądek cały czas a tak to strawi duży obiad i ma spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...