Skocz do zawartości

Blood-Strike


TERROR DRONE

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Blood-Strike

 

Gatunek: Strzelanka

 

Opis:

Anty-terroryści kontra Terroryści. Gra podobna do Counter Strike 2D.

Ale bedziemy mieli niektóre inne bronie ponieważ jest rok 2037.

Resztę zobaczycie sami. :wink:

 

Autorzy:

Programowanie: TERROR DRONE

Fabuła: TERROR DRONE

Grafika: TERROR DRONE

Muzyka: Counter-Strike

Screeny:

Pokaz Miotacza Ogni (do dopracowania)

https://gmclan.org/uploader/5355/F.png

Test broni AK-47

https://gmclan.org/uploader/5355/AK_47.png

 

PS:Jest to pierwsza gra zrobiona GM. (bo bardzo dawno temu robiłem gry w Game Editorze ale żadna nie odniosła sukcesu)

 

E:

Zmieniłem miotacz ognia i AK-47.

E2:

Niedługo dam filmik prezentujący miotacz ognia.

E3:

Mam filmik można go pobrać z tąd:

http://rapidshare.com/files/216142953/B-S.rar.html

E4:

Lista Broni:

1. Pistolet Energetyczny

2. Śrutówka Energetyczna

3. Pompowy Miotacz Ognia

4. AK-57

5. Maverick II

6. Lasergun

7. Bazooka

8. AHLG (Advanced High Laser Gun)

9. Broń Radioaktywna

0. Moździerz pompowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że ten miotacz ognia do poprawy. :jezor:

Jeżeli chodzi o pociski to one są bardzo szybkie i tego prawie nie widać...

A z tym pilotem to muszę przemalować...

 

E:

Trochę mnie źle zrozumiałeś. :jezor:

Bo jest też program do tworzenia gier Game Editor ale ja się przerzuciłem z niego na Game Makera. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - i wlasnie takie osoby jak ty psuja i zamieniaja GMC na armie noobow. Myslenie "Brzydkie screeny brzydka gra" jest do niczego. Duzo jest gier z grafika do dupy, a jakos sa jednymi z najlepszach. Np Soldat, lol tam jest taka gowniana grafika berz modow, ze po screenach az sie grac nie chce, a tu, super giera.

 

Zrob jakis filmik pokazujacy jak dziala ten Flame thrower, wydaje mi sie jednak ze idzie on za daleko, ogien nie wytrzyma dobrch 2 metrow normalnie, zalezy rowniez od cisnienia i roznych innych dupereli. III wojna swiatowa nie stanie sie tak szybko. A nawet jesli bedzie to wszystko bedzie zmiecione z tej planet po okolo 3 dniach, wszystko dzieki broni wielkiego razenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym jeszcze troche sie przyczepic do fabuly. Rosja jest ok, ale niemcy jednym z najwiekszych miast? O Polsce juz nie wspomne. Czech om sie znudzilo i oddali ziemie dla polski? Hitler 2 Zabral ziemie Francji i hiszpani? Troche realistyki. Do tego w wojne na pewno by weszla Ameryka, Wiekszosc azji zostalaby wykupina przez Rosje, Japonia by sie bala pewno od bomb w hiroshimie i tam sogocostam. Obmysl troche ta fabule. Tutaj zapisze moja propozycje bo mam duzo czasu.

Rok 3549, na ziemi skonczyla sie ropa, wszystkie zloza oleju zostaly wyczerpane. Biedniejsze Panstwa zostaly zapomniane. Holandia zostala zatopiona przez globalne ocieplenie. Kontynenty jak obie Afryki, Australia sa teraz Bezludnymi wyspami. Ludzie probowali sie osiedlic na innych planetachm, ale okazalo sie to niemozliwe. W 29 wieku swiat zostal podzielony na 3 czesci, kazda byla dla siebie wrogiem. 1 czescia byla wiekszosc Azji, 2 Europa, a 3 Ameryka i imigranci z zapomnianych panstw. Na Granicy Niemcow i Polski zostal odkryty niesamowicie energetyczny mineral. Sojusznicy postanowili podzielic sie mineralem pokojowo. Niestety wiadomosc o nowym odkryciu rozeszla sie i doszla az do Rosji. Kiedy odkryty mineral postawil Europe na wyzsza polke, Ameryka i Azja polaczyly sie razem. Tak rozpetala sie III wojna swiatowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1. Eh, fabuła kuleje. Rosyjskie siły dotarły do granicy Polsko- Niemieckiej? Jak i po co?

2. Grafika moim zdaniem zbyt jaskrawa.

3. Flame thrower do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zrób animacje szkieletową jak w zarazie 'COPONACO'
  • bo tak robicie jak zawsze postać chodzi nie ma rąk łapy ma z metalu , które się wogóle nie ruszają
  • a poza tym jak napój z lufy wylatuje to z lufy idzie ogień,
  • dorób pięknego HUDA,
  • zmień kolorystykę postaci i będie gicior
  • najlepiej zatrudnij jakiegoś grafika
  • nie kradnij muzyki z CS'A
  • cieniuj postać którą zrobiłeś
  • pierwszy raz idze żeby chaingun miał taki rozrzut
  • zmień celownik jest odrażający
  • oceny ci jeszcze nie dam
  • PS: Daj filmik miotacza ognia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achhh kleju ta fabuła też nie trzyma się kupy. Ropa skończy się za 1000 coś lat? Lol, ona może się max za 200 lat skończyć. Co to tych pańtw to czemu nie zmienić nazw niż tylko wałkować Niemcy-Rosja-USA-Japonia dla odmiany dałbyś np. Bargland, Steyvaroza, Medlimoth i np. Tyreka-Napale, o. Tak samo o co by miała być ta cała wojna. Polanowie (Polacy) odkryli bardzo żadki surowiec, który umożliwia neutralizację uranu, a co za tym idzie neutralizację bomb atomowych. Wtedy Bargland dowiaduje się o tym i próbuje zdobyć ten surowiec, Bargland najeżdza na Polanów, a USA, które jest sojusznikiem Polanów rusza z pomocą. Po miesiącu Rosja odkrywa rudy tego surowca (tego co neutralizuje uran) i postanawia zabezpieczyć swój kraj i zrzucić bomby na USA.( jednak ta ruda okazuje się, że przestała działać jak należy) Wtedy USA upada Polanie zostają podzieleni na dwie części Niemiecką i Rosyjską. Jednakże to nie koniec wojen gdyż kolejne państwa wykorzystują swoje atomówki. Po 2 latach budzisz się Ty, młody i samotny. Nie pamiętasz co się stało ani gdzie jesteś. Wychodzisz ze zniszczonego bunkra i odkrywasz straszliwą prawdę. Prawdę o tym co się wydarzyło 2 lata temu. Od tego czasu dołączasz się do grupki ocalałych. Wtedy dowiadujesz sie, że można cofnąć się do przeszłości dzięki niewykorzystanej maszynie "czasowładczej". Musisz wiec pieszo lub wozem dostać się do Rosji gdzie powstał taki prototyp. Przenosisz się w czasie by odwrócić wydarzenie, które miały miejsce 2 lata temu. Musisz dowiedzieć się co było przyczyną i co zapoczątkowało tą tragedie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achhh kleju ta fabuła też nie trzyma się kupy. Ropa skończy się za 1000 coś lat? Lol, ona może się max za 200 lat skończyć. Co to tych pańtw to czemu nie zmienić nazw niż tylko wałkować Niemcy-Rosja-USA-Japonia dla odmiany dałbyś np. Bargland, Steyvaroza, Medlimoth i np. Tyreka-Napale, o. Tak samo o co by miała być ta cała wojna. Polanowie (Polacy) odkryli bardzo żadki surowiec, który umożliwia neutralizację uranu, a co za tym idzie neutralizację bomb atomowych. Wtedy Bargland dowiaduje się o tym i próbuje zdobyć ten surowiec, Bargland najeżdza na Polanów, a USA, które jest sojusznikiem Polanów rusza z pomocą. Po miesiącu Rosja odkrywa rudy tego surowca (tego co neutralizuje uran) i postanawia zabezpieczyć swój kraj i zrzucić bomby na USA.( jednak ta ruda okazuje się, że przestała działać jak należy) Wtedy USA upada Polanie zostają podzieleni na dwie części Niemiecką i Rosyjską. Jednakże to nie koniec wojen gdyż kolejne państwa wykorzystują swoje atomówki. Po 2 latach budzisz się Ty, młody i samotny. Nie pamiętasz co się stało ani gdzie jesteś. Wychodzisz ze zniszczonego bunkra i odkrywasz straszliwą prawdę. Prawdę o tym co się wydarzyło 2 lata temu. Od tego czasu dołączasz się do grupki ocalałych. Wtedy dowiadujesz sie, że można cofnąć się do przeszłości dzięki niewykorzystanej maszynie "czasowładczej". Musisz wiec pieszo lub wozem dostać się do Rosji gdzie powstał taki prototyp. Przenosisz się w czasie by odwrócić wydarzenie, które miały miejsce 2 lata temu. Musisz dowiedzieć się co było przyczyną i co zapoczątkowało tą tragedie.

 

Pogubiłem się :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziło by o to że Rosja odkryła ten surowiec i wykorzystała go do ochrony kraju, a polska tylko prowadziła badania zamiast go wykorzystać, a że Niemcy chcą zdobyć taki surowiec więc postanawiają zaatakować Polskę. Wtedy USA które jest sojusznikiem polski rusza na odsiecz. Rosja która jest nieoficialnym wrogiem USA postanawia zrzucić bombę na USA, a wtedy USA na Rosje itd. Po 2 latach budzisz się ty ze śpiączki no i dołączasz do jednej z tamtejszych osad, której celej jest przetrwać. Następnie dowiadujesz się o tym że zanim wybuchła wojna Rosja z powodzeniem testowała swój wehikuł czasu i ty postanawiasz się dostać do tych laboratoriów w Rosji. Jak już tam dojdzież to wtedy cofasz się w czasie i masz za zadanie odwórcić bieg wydarzeń, o :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ściągnąłem, oglądnąłem, zemdlałem, wyśmiałem. Trainer jest do dupy "żygi" tworzą się na postaci(naucz się obsługiwać lengthdiry). Gdy myszkę miałeś na postaci to "żygi" leciały wszędzie. Ten trainer mało pokazuje nawet nie ma roślin a wrogowie mają ai takie aby se chodziły i paczyły jak "żygi" lecą sobie i zabijają jednym ciosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

 

  • Zmieniłem już się nie tworzą na postaci. :)
  • Z tym że wszedzie leca właśnie jedynie naprawić nie umiem. :( Musze pokombinować.
  • O roślinkach zapomniałem  :blink:
  • Te boty tylko do testowania są. Potem będą chodzić. (i strzelać podkładać bomby, odbijać zakładników kłaść miny...)
  • Jakby wszyscy mieli z 1000 hp i ap to by troche mniej dynamicznie było. Teraz trzeba uważać na pociski.  :sp_ike:
Z resztą teraz robie balans i menu.  :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra zapowiada się całkiem nieźle. Screeny są śmieszne (żygi, hehe) a grafa jest ogólnie do bani, ale to dopiero zapowiedź. Mógłbyś dać elementy RPG. Wiesz, umiejętności, statystyki, forsa i inne takie.

Skończyłeś menu? Jeśli nie, to chętnie bym ci pomógł. Umiem robić ładne przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...