Skocz do zawartości

Adres z przeglądarki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odświeżam, bo mam dziwny problem...

Zlokalizowałem adres w pamięci od paska adresu, wpisałem żeby wyłączało ie jak się wpisze słowo google. I kiedy wpiszę "www.google.pl" to blokuje, a jak samo "google.pl" to już nie blokuje, tak jakby string bez www był pod innym adresem, ale nie mogę go zlokalizować... Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak twój art Pieter mi się nie przyda, bo xtend.dll zwraca tylko uchwyt okna, a tu potrzebny by był uchwyt comboboxa. A z tymi adresami w pamięci to za każdym razem są one inne. Chyba będę musiał sobie odpuścić napisanie tego blokera... dopóki nie naucze się Delphi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak twój art Pieter mi się nie przyda, bo xtend.dll zwraca tylko uchwyt okna, a tu potrzebny by był uchwyt comboboxa. A z tymi adresami w pamięci to za każdym razem są one inne. Chyba będę musiał sobie odpuścić napisanie tego blokera... dopóki nie naucze się Delphi.

od tego masz findwindowex ;///// MONDRY pANIE :(

 

# window_find - Szuka okna poprzez podana nazwe klasy i/lub okna i zwraca jego uchwyt.

# window_find_ex - Szuka potomnego okna poprzez podana nazwę klasy i/lub nazwę okna w podanym oknie i zwraca jego uchwyt.

 

nauka delphi Ci nie pomoże, zacznij się uczyć ASM jeżeli chcesz działać na adresach albo WinApi jeżeli chcesz działać na np. okienkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik na 0 element tablicy bufffer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mówie: @ oznacza wskaźnik. mógłbyś napisać samo buffer zamiast @buffer[0] bo buffer sam w sobie jest wskaźnikiem na 0 element tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dll'a który po prostu pobierze Ci z okna IE adres... i tyle... wrzucam.

 

https://gmclan.org/up44_3_pobieranieurl.html proszę... nawet źródło dll'a dałem. To zakomentowane jest moje, to co jest normalnie jest z 4programmers.net ale powinno działać (NIE TESTOWALEM IE MI NAWALA WIEC NIE MOGE WLACZYC) jak by co to pisz tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Niestety to nie działa, zwraca pusty string. Myślałem że to wina tego że jestem offline ale po podłączeniu neta dalej jest to samo. Dziękuję ci Pieter za pracę, jesteś dobrym kumplem. Trzeba będzie się wziąść za jakieś normalne programowanie.

Dzięki wszystkim za pomoc, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...