Skocz do zawartości

Almora 0.7.6B


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
sad, angry

 

Bo zrobienie poprawki zajeło mi 5 minut - ale błąd był tak poważny, że musiałem go poprawić. U mnie było aż zbyt płynnie jak na Almorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Kto spytał, ten spytał, ale co mnie podkusiło, żeby upewnić się na 100% zanim wam powiem ? Przecież gdybym nie zajrzał do pliku, nigdy bym tego nie odnalazł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem do tego swoich paranormalnych mocy :D Ale widzisz, przynajmniej zanim wyjdzie zero-ósemka więcej graczy będzie miało tą przyjemność pogrania sobie na full-fpsie :) Cieszmy się i radujmy.

Btw. Ogłaszasz to szerzej, niż na GMClanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może i ta karta jest zwalona, ale na pewno nie za mało pamięci - 512 MB.

I kolejny bug - nie da się "użyć" rośliny "Beautyfull Plant". Pisze, że slot dla tego przedmiotu jest już zajęty.

 

EDIT:

Bugi których uświadczyła siostra:

- podczas atakowania naraz Earth Worma, Wolfa i Snake'a wywaliło błąd:

ERROR in
action number 2
of  Step Event
for object Client:

Error in code at line 690:
   
      global.quest_monsters_cnt[_npc_quest_id]+=1;

at position 34: Array index >= 32000

- podczas gry okienko, że postać o tym nicku już istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Lolz. Sorka, ale muszę to napisać:

Twój post jest chamski i nie dlatego ze nie kontynuujecie tej wersji, ale dlatego, że napisałeś tak bez szczelnie, że nie interesują was bugi.

 

BO W WERSJI NAD KTÓRĄ PRACUJĘ ICH NIE MA. Proste. Nie może ich być, bo nawet nie napisałem 50% gry. Zresztą kod wymyślam i piszę na nowo, nie kopiuję nic ze starego, więc podawanie mi błędów GML z tej wersji nic mi nie da. Dla tego, nie interesują nas błędy z obecnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moglibyście jeszcze kogoś przydzielić do poprawiania tej. -1

no ale nie ma sensu poprawiania TEJ wersji skoro jest tworzona NOWA :D przecież jest wyraźnie o tym napisane. o tej wersji możecie zapomnieć w skrócie i szykować się na nową almorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Filar Społeczności

Pokazałem jednemu gościowi filmik z Almory

 

2011-09-24 17:46:41 :: ***

wow!

 

2011-09-24 17:46:55 :: ***

then thats the best gamemaker game ever!

 

2011-09-24 17:47:21 :: ***

I saw lots of gamemakers games 1 or 2 year ago, and there was nothing like this!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie słowa powinny dać Gnyskowi porządnego kopa zobaczymy jak na to zareaguje. ;P Ja też osobiście uważam że to najlepsza gra zrobiona w GM jaką kiedykolwiek widziałem a siedzę w tym programie od 3 lat. Można rzec że przez tę grę zacząłem interesować się bardziej Game Makerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie słowa powinny dać Gnyskowi porządnego kopa zobaczymy jak na to zareaguje. ;P Ja też osobiście uważam że to najlepsza gra zrobiona w GM jaką kiedykolwiek widziałem a siedzę w tym programie od 3 lat. Można rzec że przez tę grę zacząłem interesować się bardziej Game Makerem.

 

Takie słowa mi dają kopa, bo przecież to ja jestem twórcą Almory :) Gdybym nie miał projektu aliensów, to pewnie bym ciągną ten projekt, dlatego pozostawiam go gnyskowi i niech moc będzie z nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie słowa mi dają kopa, bo przecież to ja jestem twórcą Almory :) Gdybym nie miał projektu aliensów, to pewnie bym ciągną ten projekt, dlatego pozostawiam go gnyskowi i niech moc będzie z nimi :)

No tak ale z tego co wiem to za ostatnią wersje czyli 0.7.6 był odpowiedzialny Gnysek z reszto też mógłbyś wziąć się do roboty bo Aliensy same się nie zrobią, a mają potencjał na jeszcze lepszą grę niż Almora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast robić kilka projektów naraz zróbcie jeden i dopracujcie, a dopiero potem weźcie się za ten drugi? :)

 

Akutalnie w GMie ciężko robić projekty w kilka osób. Nie wiem jak w 5pice.

 

Jak gnysek pozwoli, to wstawię wykład z ZTG, gdzie pokazywał najnowszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akutalnie w GMie ciężko robić projekty w kilka osób. Nie wiem jak w 5pice.

 

Jak gnysek pozwoli, to wstawię wykład z ZTG, gdzie pokazywał najnowszą wersję.

To rzeczywiście jest problem o ile zespół można podzielić na grafika muzyka i programistę, tak już level designera w GM ciężko jest wprowadzić, gdyż GM ma wbudowany edytor poziomów w siebie więc praca programisty i level designera w jednym czasie jest niemal nie możliwa (niemal bo w większości gier na GMC to programista jest level designerem). Już nie mówiąc zupełnie o pracy dwóch programistów w jednym momencie. Oczywiście można pracować nad innymi obiektami ale ta praca raczej nie jest komfortowa potem jeden programista musi to wszystko zlepić w jeden plik. I nie wiadomo czy wszystko będzie się kleiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
z reszto też mógłbyś wziąć się do roboty bo Aliensy same się nie zrobią, a mają potencjał na jeszcze lepszą grę niż Almora.

Borek cały czas coś robi przecież...

 

Po drugie nie sądzę, żeby oni pracowali codziennie po kilka h, więc raczej nie byłoby z tym problemu, ale podejrzewam, że inny jest powód braku współpracy.

 

@Huder +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...