Skocz do zawartości

"Awardsy" itd...


Farkraj

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż widząc ostatnio chęć użytkowników na tzw. "Awardsy", "Tymonsy" itd... Mam pomysł aby rozwinąć Tymony a co miesiąć robić plebiscyt na grę/program/użytkownika/itp miesiąca. Były by tylko 2 rodzaje "Awardsów" i myślę że było by to praktyczne. Tymony według mnie też były źle przemyślane, myślę że dlatego bo były pierwszy raz. Wymyśliłem sobie na wzór choćby "Oscarsów" że Tymony powinny mieć więcej kategorii, tak samo jakby to mogło by być przy "Awardsach" miesiąca. "Najlepsza gra roku" jest trochę "nieteges", powinna być najlepsza gra platformowa/strategiczna/logiczna itd. To samo z muzyką,grafiką,efektami... Ciężko jednoznacznie określić co może być najlepszą muzyką czy najlepszą grą, bo jak porównywać gierkę logiczną do ActionRPG. Nie chcę robić sondy ponieważ liczę na wasze komentarze i pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy te kategorie wypalą, głównie z powodu ilości dobrych gier.

 

Ja jestem jeszcze za czymś w rodzaju Złotych Malin, o ile wiek i duma wieku użytkowników nie doprowadzi do kłótni :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł. "Tymony" czy "Awardsy" mają być wyjątkowe. Gdyby odbywało się to co miesiąc było by to zbyt rutynowe i z czasem nudne. Raz na rok to dobry pomysł.

 

Dla porównania: wyobrażasz sobie mistrzostwa świata w piłce nożnej co pół roku? Po 2 latach spadłoby zainteresowanie. A dlatego, że odbywają się co 4 lata zaciekawienie raczej nie spada, może nawet wzrasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jednoznacznie określić co może być najlepszą muzyką
METAL KURDĘ LOL

 

TYMONY 2008 NIE TYMONSY, kurde FARKRAJSY :D
Normalnie pierwszy bym ci przyklasnął, ale:
Za wskaźnik interpunkcyjny ironii często (...) uznaje się cudzysłów

 

Nie powinno być więcej konkursów niż gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Okej, to ja ogłaszam własne nagrody!

 

PRAWDOPODOBNIE ZŁOTE KORODZIKI

Prawdopodobnie Złote Korodziki przyznawane są w następujących kategoriach:

1. Najlepsza gra stworzona przeze mnie

2. Najlepszy autor gier z literami I D Z O R K w nicku

3. Najlepsze nagrody na forum

 

Do wygrania: samochód sportowy, 10 wycieczek na Berdyczów i 100 aparatów (ortodontycznych). Nie wiem, po co jednemu facetowi 100 aparatów, ale to jego zmartwienie.

 

Wszelkie prawa zastrzelone. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy, członkowie ich rodzin, ich znajomi i nieznajomi, bliżsi i dalsi przyjaciele, ich imiennicy i wszyscy, z którymi mogli, mogą lub będą mogli kiedykolwiek się spotkać, usłyszeć, uwidzieć lub uwąchać. Organizator zastrzega sobie prawo do zrobienia was wszystkich w wała. Pij mleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...