Skocz do zawartości

Zablokowane Polscy Wojacy - Serwer Almory


sinico

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer "Polscy Wojacy"

SERWER ZAMKNIĘTY!!!

 

Przenoszę Server na Almore 0.7.6

Wszystkie stare konta przeniesione ;P

Witam wszystkich mam zamiar założyć nowy serwer Almory "Polscy Wojacy".

 

Serwer hostuje ja.

 

IP: 78.88.220.33 Jeżeli SERWER Będzie ONLINE to pisało w statusie mojego GG (9436950)

Port taki jak zawsze :P

 

Statusy także tutaj: http://almora.gnysek.pl/

 

Na pewno będę robił wiele Eventów różnego rodzaju.

 

Eventy: ( Będę powoli uzupełniał ;) )

 

Gracz trafia na Battle Arene gdzie będą nasyłane różnego typu Potworki.

Jeżeli gracz ma 1 do 5 lvl będą to bugi. Jeżeli 5-10 wolfy... i tak dalej dalej i tak dalej...

Po przejściu Eventu gracz dostanie pieniądze albo item.Oczywiście jeżeli będzie rozwalał Bugi nie dostanie

zbyt wiele... to logiczne.

 

Np. w jakieś tam święto itp. Exp będzie podniesiony do x3.

 

Zabawa w chowanego... GM się chowa gdzieś w lesie... a gracze go szukają.

Jeżeli gracz odnajdzie GM ma do wyboru kasę albo item.

 

Gracze którzy dopiero (1lvl) zaczęli mogą wypełnić questa "pomocniczego" .

Nie będzie to trudne. Po prostu będzie trzeba zabić kilka bugów na Battle Arenie.

W nagrodę dostaniemy 5k plus do wyboru łuk i strzały , miecz i tarcza lub różdżka i pierwszy czar.

 

Potwory atakują Miasto! Jeden gracz który jest na tyle odważny aby je obronić staje do bitwy!!!

Ten Event jest dostępny dla gracza z poziomem 35-40,40-55,55-65 , taki jest przedział poziomów.

Zadanie te są podzielone na 3 punkty.

1.Mała fala potworków na miasto (czyli łatwo).

2.Większa fala potworków na miasto ( No już nie tak za fajnie ;]).

3.Boss plus kilka potworków wokół niego(Hardcore).

 

Na razie tyle jak napisałem na górzę będe uzupełniał ;)

 

Zapraszam Sinico :thumbsup:

 

<Przez pierwszy tydzień exp x4 !!!>

 

@Edit

Ok... napiszę coś dokładniej o servie.

Serwer będzie stał od 15:00 do 21:00.Właściwie to zależy a tak powinno być, bo serwer mogę też czasem otworzyć o 13 lub 14...

 

Co szykuje??? No nie wiem jak mam dokładnie odpowiedzieć na to pytanie ale szykuje dużo dobrej zabawy ;)

 

 

No i napiszę jeszcze na jakim kompie stoi serv:

 

Intel?

Pentium? 4CPU 3.06Ghz

3.06 GHz 1,50 GB RAM

Karta Graficzna: Nivida GeForce 7300 LE''

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce mi sie nabijac poziomu od nowa :/ nabilem juz 3 postacie do lvl chyba 50 na 3 roznych serwerach jak i moim.

CZEKAJCIE NA NOWA ALMORE!!!

 

Nie musisz... możesz poprosić GM serverów na których grałeś o plik z kontem i wtedy ja wrzucę go na mój serv i wtedy grasz na moim servie starą postacią ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz proszę swój serwer. To znaczy : Co szykujesz, jakie eventy będą, czy serwer będzie stał długo, czy będzie 24h/dobę, co możesz zaoferować ? Opowiedz na wszystkie pytania szczegółowo, to ocenimy, czy będzie Ci można zaufać co do serwera. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz... możesz poprosić GM serverów na których grałeś o plik z kontem i wtedy ja wrzucę go na mój serv i wtedy grasz na moim servie starą postacią ^^

No to już to olewam, bo każdy głupi może wstawić zmodowaną postać. A i tydzień exp 4x= w tydzień każdy lvl 55+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia uczciwości gracza i inteligencji administratora.

 

Racja, ja nie moge sprawdzić czy konto jest zmodowane czy nie...?

Przyjmę konto od gracza jeżeli grał na innym Serwerze lub na swoim... <_<

Mam nadzieję że nie będzie zbyt dużo oszustów... co do exp x4 ... jeżeli nie chcecie to nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gnysek, może zrób tak, że każdy serwer wysyła informację, a stronka sprawdza ogólny uptime, i gdy jest większy niż np. kilka godzin i działał w ciągu ostatnich 2 dni, wtedy wyświetla serwer na liście

EDIT: No tak zapomniałem o zmiennym IP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dla testów działa już: http://almora.gnysek.pl/ - status odświeży się przy wejściu na stronę, jeżeli nie był odświeżany od 5 minut. To jest na razie testowa wersja skryptu, bo z C# przeniosłem go na PHP, ale wygląda na to że działa (chociaż na razie nie sprawdza statusu w tle, tylko jak ktoś wywoła stronę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ładnie to wygląda... może teraz nie będę musiał się bawić w statusy Serva na GG xD

można by też użyć tego : http://status.blackout-gaming.net/ ostatnio na necie znalazłem :P Służy do pokazywania czy serv jest ON Czyli to co zrobił Gnysek w innej wersji :D. To działa na takich programach jak Elisium Diamond albo Eclipse Evolution ... niewiem czy będzie na Almorze działało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...