Skocz do zawartości

gry skradankowe


drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

kto chce zrobić ze mną skradanke,ja będę kodzić a ktoś grafę
Zrób system skradania+dobre AI, po czym tu wróć.

Na pewno się ktoś znajdzie... :)

 

Ja polecam pierwsze 3 czesci Commandosow smile2.gif Szczegolnie jedynke!
Heh, wujek kiedyś polecał mi Comandosów, ale wszystkie oprócz jedynki, bo twierdził, że jedynka głupia była xP

Chyba, że coś przekręciłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób system skradania+dobre AI, po czym tu wróć.

Na pewno się ktoś znajdzie... :)

 

Boże,czytaj ze zrozumieniem,jak mam zrobić system skradania i AI jak nie mam grafiki.Napisałem,że będe kodzić a ktoś grafikę...

 

W comandosów dawno grałem jakiś,co się most wysadzało,nie lubię tego typu gier,nie mówię,że jest zła ale lubię gry 'kamera zza pleców'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże,czytaj ze zrozumieniem,jak mam zrobić system skradania i AI jak nie mam grafiki.Napisałem,że będe kodzić a ktoś grafikę...

 

W comandosów dawno grałem jakiś,co się most wysadzało,nie lubię tego typu gier,nie mówię,że jest zła ale lubię gry 'kamera zza pleców'

Po kiego Ci grafika do enine'a? Nie możesz użyć jednokolorowych kloców? o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko MGS 1 na PC, kolejne były tylko na PS2 ;p .

o jaki zbieg okolicznosci ze mam gdzies przypadkiem orginalna plytke dvd z mgs2 pc :P tez przeszedlem ale sterowanie woła o pomste gdziekolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież najpierw sie robi engine na zastępczej grafice a potem dodaje grafike zaplanowaną -.-

 

Boże jak dam klocka to nie będe widzieć jak chodzi a jak jade na animacjach to od opcji co innego będzie robić,catch the cwela możesz robić na zastępczym klocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak dam klocka to nie będe widzieć jak chodzi a jak jade na animacjach to od opcji co innego będzie robić,catch the cwela możesz robić na zastępczym klocku.

Ja pierdnicze, Ty sie po prostu nie znasz o_O

Masz problem na klocku narysować strzałkę w którą strone jest odwrócony? o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdnicze, Ty sie po prostu nie znasz o_O

Masz problem na klocku narysować strzałkę w którą strone jest odwrócony? o_O

 

Dla mnie bez sens takie robienie na jakiś szajsach,żałosne podejście i tyle... tak nie znam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sens takie robienie na jakiś szajsach,żałosne podejście i tyle... tak nie znam się.

Robi sie najpierw na szajsach a potem jak coś z tego wyjdzie daje sie normalna grafike bo szkoda marnowac grafike i czas grafików jak Ci engine nie wyjdzie... -.- KPW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie najpierw na szajsach a potem jak coś z tego wyjdzie daje sie normalna grafike bo szkoda marnowac grafike i czas grafików jak Ci engine nie wyjdzie... -.- KPW?

 

Weź z takim podejściem,że mi nie wyjdzie to idź się powieś,może Ci nie wyjdzie bo się sznur urwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z Tobą nie ma sensu.

 

Zgasiłem cie i tyle,bo jak coś robię to wiem na czym stoję i nie muszę kaleczyć i pajacować,że mi nie wyjdzie,bo to trochę śmieszne. :sp_ike:

 

WRACAĆ DO TEMACIOKA O SKRADANKACH BO G..... JEDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...