Skocz do zawartości

gry skradankowe


drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sobie temat założyłem,bo przechodzę wszystkie skradanki,może o jakiejś nie wiem więc piszcie tutaj nazwę gry i kilka argumentów,które was przyciągnęły żeby zagrać.Można podawać gry 2d także,top downy,ogólnie wszystko co ma elementy skradanki,chciałbym większość przejść kiedyś.

 

Gram w thiefa akurat,jest mroczna z klimatem,oprawa dźwiękowa ryje psychikę,dużo broni,dobre misje,zaawansowane AI,mnóstwo dialogów,dobry system skradania.He he grę mi polecił propa,jak ją ściągnąłem to leżała z tydzień,bo jakoś myślałem,że mi nie podejdzie klimat starych czasów,ale po treningu mnie wciągnęła,jest naprawdę dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Death to Spies, łazisz radzieckim agentem w czasie II wojny światowej... parę miesięcy temu do Clicka dołączone było. Bardzo mi się to spodobało.

 

Gra ta jest bardzo podobna do Hitmana 2 i 3, zarówno pod względem interfejsu, jak i przebiegu rozgrywki. Co prawda chwilami jest sztucznie (np. strażnik nieróżniący się od innych, który jednak w odróżnieniu od innych rozpoznaje cię mimo przebrania) ale rozgrywka jest fajna i satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death to Spies, łazisz radzieckim agentem w czasie II wojny światowej... parę miesięcy temu do Clicka dołączone było. Bardzo mi się to spodobało.

 

Gra ta jest bardzo podobna do Hitmana 2 i 3, zarówno pod względem interfejsu, jak i przebiegu rozgrywki. Co prawda chwilami jest sztucznie (np. strażnik nieróżniący się od innych, który jednak w odróżnieniu od innych rozpoznaje cię mimo przebrania) ale rozgrywka jest fajna i satysfakcjonująca.

 

dzięki chyba to sprawdzę,może napiszę gry z elementami skradanki które testowałem

 

splinter cell

manhunt

hitman

marc ecko

 

edit:jeszcze prisoner of war

 

jak ktoś coś zna to niech podaje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wymieniono Splinter Celle i Gorky, to może seria Metal Gear Solid? Jak dobrze pamiętam, to pierwsza część była wydana na PC. Co prawda średnio pamiętam tą grę, bo grałem dawno temu, ale dość dobre wrażenie na mnie wywarła. Ze skradanek za to, najlepiej wspominam Splinter Cell Pandora Tommorow oraz Gorky 02, ale te były już wymienione :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gra Penumbra mi sie przypomniala. Moze nie do konca skradanka ale gra logiczna ze wspaniala fizyka w ktorej trza sie chowac przed stworami. Mniej wiecej skradanka.

 

no w sumie miałem to ale mało grałem,nawet dobre to otwieranie drzwi,podnoszenie przedmiotów,może sprawdzę kiedyś to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thief seria przede wszystkim, hitman seria zaraz po nim, a oprocz tego chronicles of riddick, splintery ale juz jakies przejedzone są, mgs teoretycznie tez ale w praktyce trzeba mieć sonke, no i fakt faktem nie każdy umie zdzierżyć półtoragodzinne przerywniki co 10 minut :D A i manhunt, szkoda że dwójki nie zrobili na kompa bo na psp bardzo milo sie rozwalało pajaców. A no i beyond good and evil, moze nie do konca skradanka ale duzo elementow jest a klimat bajeczny doslownie i w przenośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była na pecety, o czym zresztą wspomniałem w swoim poście, który był o wiele wyżej, niż post Shyliosa w którym mówi o tym samym zresztą :/ .

poprawka, druga część jest na PCty pierwsza o ile wiem nie. co nie zmienia faktu ze nie da sie w to na pc komfrtowo grac, pada nie da sie sensownie skonfigorowac (nie wiadomo czemu) a celowanie strzałkami to morderstwo z premedytacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka, druga część jest na PCty pierwsza o ile wiem nie. co nie zmienia faktu ze nie da sie w to na pc komfrtowo grac, pada nie da sie sensownie skonfigorowac (nie wiadomo czemu) a celowanie strzałkami to morderstwo z premedytacją
Pad na usb nawet za 15zl sie klania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...