Skocz do zawartości

Patriotyzm w nas


LolikZabijaka

Co myślisz o Polsce  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz

    • Kocham swoją ojczyznę
      25
    • Nienawidzę Polski i Polaków
      11
    • Nie lubię polski, bo kretyni w rządzie
      9
    • Nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Matka może urodzić kilka kolejnych dzieci, więcej potencjalnych podatników =D

A nie prawda, bo wiele kobiet po aborcji ma problem z zajściem w ciążę. Ja jestem przeciwny legalizacji aborcji, to jest najzwyczajniejsze zabijanie ;p . (chyba że w wyżej wspomnianych przez autsajdera przypadkach)

A porównywanie aborcji do masturbacji jest durne (co do postu flaka). Podczas wytrysku nie wyrzucasz na zewnątrz płodów, tylko komórki własnego ciała. Tą drogą, aborcją mógłbyś nawet nazwać odcięcie sobie kawałka skóry. Dopóki plemnik nie połączy się z komórką jajową nie dochodzi do powstania nowego życia, więc plemnik jest tylko i wyłącznie komórką. Aborcja to co innego bo zabijasz płód, czyli nowe życie. Proste.

Co do tematu aborcji:

(:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musze się przyznać, że nie czytałem ostatnich 6 stron tematu tylko luknąłem na post Mamrota (dla mnie to ty zawsze Mamrot będziesz a nie Marmot xD ) ale chcę napisać cuś co sądzę na ten temat który został poruszony.

 

Moim zdanie aborcja powinna być dozwolona jedynie w przypadku zagrożenia życia albo zdrowia matki.

Tj. nie tylko gdy wiadomo, że matka umrze przy porodzie, ale także w przypadkach gdy są jakieś PRZYPUSZCZENIA, że może umrzeć, stracić wzrok lub inne zagrożenia zdrowia.

Był taki przypadek, że było wiadomo, że kobita straci wzrok jak urodzi, ale nie pozwolono jej na aborcje, urodziła i rzeczywiście straciła ten wzrok. W takich przypadkach moim zdaniem aborcja powinna być jak najbardziej legalna.

 

Tyle ode mnie na ten temat. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: A jak wiadomo, że matka umrze, a dziecko i tak urodzi się martwe?

Przecież napisałem:

(chyba że w wyżej wspomnianych przez autsajdera przypadkach)

co odnosiło się do:

aborcja dozwolona w przypadku gwałtu, narażenia życiu matki i czegoś tam płodu

co uważam, że powinno zostać i tak być, i tylko w takim przypadku dozwolona ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy człowiek ma wolną wolę. aborcja powinna byc legalna. wszystko dla ludzi. jak człowiek dany chce tak zrobic, to niech robi. ile jest cierpiacych bledy mlodosci kobiet a jeszcze bardziej dzieci... to przykre. problem kto to to bedzie chciał zrobć bez urazy na sumieniu? lekarze niechetnie wykonywaliby w polsce aborcje bez powaznego powodu. zachod i tu nas prześciga o 100 lat.. zachod.... generalizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy człowiek ma wolną wolę. aborcja powinna byc legalna. wszystko dla ludzi. jak człowiek dany chce tak zrobic, to niech robi. ile jest cierpiacych bledy mlodosci kobiet a jeszcze bardziej dzieci... to przykre. problem kto to to bedzie chciał zrobć bez urazy na sumieniu? lekarze niechetnie wykonywaliby w polsce aborcje bez powaznego powodu. zachod i tu nas prześciga o 100 lat.. zachod.... generalizuje

 

Boże jakbyś miał te 20 lat co w profilu to byś pomyślał,pier...icie tak bez sensu,każdy ma wolną wolę,to nie narodzone dziecko też ma wolną wolę i prawo do życia,dla Was aborcja to jakieś jeb..e wyciśnięcie syfa na ryju przed lustrem a to całkiem inna sprawa,cały ten przebieg,myślicie że jak odbywa się mechanicznie to ten płód nie czuje bólu,ale wy krótko myślicie a chcecie się dorośle wypowiadać.Ten post tyczy się każdego a nie tylko eltixa bajkopisarza,który ma nie więcej niż 13 lat.

 

Edit:Błędy młodości kobiet... to trzeba trzymać piździcho na kłódę a nie lamętować po fakcie jak się nie potrafi zabezpieczyć.

Tak w ogóle gdyby aborcja była legalna to już widzę jak wzrasta % kur..szonów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mówisz za siebie :)

 

Zauważ, iż nie jestem Polakiem bo nie w Polsce się urodziłem :sp_ike:

Dlatego też jak mogę być patriotą Polskim? Do tego, bycie patriotą to idiotyzm. A zdychaj se za swój kraj.

Idc gdzie się urodziłeś, to tylko terytorium ze swymi obyczajami, kulturą i ew. językiem.

JESTEŚ CZŁOWIEKIEM.

I'm outta here...

 

"Przeinaczał słowa hymnu, chwilę potem przyjął pięść w zęby".

Świadczy to o prostactwu polaka, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdole ten temat mnie dobił spierdalam stad.

 

 

Poza tym Lolik jestes ciulem smile.gif

szkoda mi Ciebie Yoho, mamusia nie dawała Ci dość miłości? Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Znajdź se inną osobę, bo ja się nie dam komuś takiemu. Sugestia do adminów, zbanujcie tego buraka, bo ostatnio tylko tu przeklina i obraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi Ciebie Yoho, mamusia nie dawała Ci dość miłości? Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Znajdź se inną osobę, bo ja się nie dam komuś takiemu. Sugestia do adminów, zbanujcie tego buraka, bo ostatnio tylko tu przeklina i obraża.

 

Mhm...

Ogólnie ten temat wydaje mi się prowokacją.

Czy miał na celu on skłócić patriotów i "nie-patriotów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokacją? chodziło mi o to, abyśmy wiedzieli jakie zdanie o swoim kraju mają młodzi ludzie. TYLE a co do Yoho, to tak jest to prowokacja, żałosna zresztą.

 

Tak czy siak, wywołałeś kłótnię między dwoma "gatunkami" ludzi.

Śmierdzi mi to rasizmem, bo większość "patriotów" poniża ludzi, którzy sikają na swój kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na GMCLAN od niepamiętnych czasów wywiązała się dyskusja na wysokim poziomie, a jak zawsze ktoś musi narzekać. A jak uważasz się za inny gatunek to pozdro (: . To, że ktoś ma inne poglądy to nie znaczy, że jest innym gatunkiem, a cały temat miał się raczej opierać na wymianie zdań i takowa też jest, poniżania raczej nie ma więc wtf? A zawsze mniejszość ma nagorzej, bo więcej osób na nich atakuje i musisz się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wytrysku nie wyrzucasz na zewnątrz płodów, tylko komórki własnego ciała.
Komórki już nie są życiem? Czym jest płód albo nawet człowiek, jak nie zestawem współgrających komórek? Największy problem z tematem aborcji jest w tym, że gdzieś trzeba wyznaczyć granicę, a nie istnieją uniwersalne zasady etyki. Możemy uznać, że trzeba szanować ludzkie życie w jakiejkolwiek postaci i zakazać aborcji oraz seksu (toż waginy są mordercami plemników!) albo uznać, że człowieka określa samoświadomość, więc aborcja i mordowanie dzieci do lat dwóch jest spoko. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlog mnie aborcja nie jest dobrym pomyslem. Na poczatku bylo jak prawie ze wszystkim, papierosami, i innymi. Na poczatku mialo to pomoc kobietom ktore zostaly zgwalcone i nie chca miec dzieci, tak jak na poczatku papierosy byly medycyna, aby uspokajac ludzi. Teraz to zostalo naduzyte i papierosy uzalezniaja i zabijaja, jak i aborcja jest uzywana prawie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było ^^

Popieram gibona w 100%.

Polska to kraj buraków i prostaków.

Nie poniżaj sie. W co drugim temacie piszesz o jaki ty pokrzywdzony i jak ktos Cie obrazil, i w ogole jeja jeja jaki to ja smutny, a teraz wyskakujesz ze polska to kraj burakow i prostakow jezdzac po calym kraju. Mysl sobie co chcesz myslec ale znam wielu polaków którymi burakami i prostakami nie są wiec wara od takich haseł i śmierdzących generalizacji.

"Przeinaczał słowa hymnu, chwilę potem przyjął pięść w zęby".

Świadczy to o prostactwu polaka, nieprawdaż?

 

bardziej o twoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no drobiu nie smieszysz mnie juz. żal mi cie. naprawde. ale nie martw sie. w koncu zycie ci sie ulozy. bedzie lepiej. usmiechnij sie bo widze ze czeka cie psychiatryk :)

drob. fajnie wyraza poglady, mile slowka. super. ale naprawde nie martw sie. wszystko ci sie jakos ulozy. wystarczy troche popracowac nad soba :) aa no i troche kultury by ci sie tez przydalo. naprawde. nie gniewaj sie tylko sie usmiechnij :)

aa tak w ogole mam gdzies czy wierzysz czy nie ile ma kto lat. hehe smiech na sali z ciebie.z tego co mi pisza userzy to jestes niepełnosprytny trochę, ale to nie moja opinia. znaczy moja tez, ale ktos inny cie tak nazwal, i nie moglm sie powstrzymac zeby nie napisac... ale ot co ja na ciebie nie bede pisal złych rzeczy, gdyż przecież nienawiść rodzi nienawiść. a spróbuj troche zmienić swoje zachowanie, to moze ktos cie polubi. i włącz szare komórki. myśl. warto kiedyś zacząć. nigdy nie jest za pozno...

 

a co do tematu to temat na wysokim poziomie, hmmm nazwa moze i tak, ale tresci nie wszystkie. ciekawe i różne. warto wiedziec co sądzą inni. nie oceniajmy tych co sądzą inaczej niż my. tyle jest poglądów ile ludzi.

 

był patriotyzm, była aborcja, była trawka, a teraz czas na kolejny aspekt życia, skrócenie męk a tym samym życia umierającemu, cierpiącemu człowiekowi, mianowicie eutanazja... i teraz znów jak w przypadku aborcji. Jesteś ZA czy PRZECIW? i oczywiście: "leo, why?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poniżaj sie. W co drugim temacie piszesz o jaki ty pokrzywdzony i jak ktos Cie obrazil, i w ogole jeja jeja jaki to ja smutny, a teraz wyskakujesz ze polska to kraj burakow i prostakow jezdzac po calym kraju. Mysl sobie co chcesz myslec ale znam wielu polaków którymi burakami i prostakami nie są wiec wara od takich haseł i śmierdzących generalizacji.

 

 

bardziej o twoim

 

 

Hola hola, powoli.

Jeśli twierdzisz iż bijatyki są czymś pięknym, i jest to dla Ciebie jedyne rozwiązanie... Jesteś burakiem i prostakiem.

Ja na miejscu tego "co uderzył za coś", zamiast bić poprosił bym go na słówko i sobie z nim porozmawiał.

Subtelniejsze, prostsze i milsze? Nieprawdaż?

Ah no i skoro, zabójstwa są w Polsce karane... A co jak go za mocno uderzysz? Eh?

Pieprzony gatunek męskich zawszonych *******... (Mozliwe, iż przesadzam. Ale tacy ludzie, co mają więcej w mięśniach niż we łbie mnie wkurzają.)

 

Dziękuję. Jeśli macie napisać coś głupiego, wstrzymajcie się.

Rozmowa na poziomie? Wolne żarty.

 

PS. Jestem babowaty i g*wno Ci do tego propa. Będę dalej pisał jaki to ja pokrzywdzony jestem bo mogę i chcę.

@Kofel: Nie obchodzi mnie Twoja szkoła. Mam gdzieś Twoje życie prywatne, oraz to jak u Ciebie w szkole jest.

Wiele ludzi wie, że jestem np. ateistą oraz wrogiem Polski. Tak czy siak, szanują mnie bo nie rzucam się do ataku z pięściami tylko dużo gadam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eltix: Wiesz co jest sensem tego wszystkiego? Dlaczego ludzie ciągle pozwalają sobie w takich rzeczach na więcej? Mi nasuwa się tylko jeden wniosek: EWIDENTNA UCIECZKA PRZED CIERPIENIEM. Człowiek współczesny tak boi się cierpienia, że ucieka przed nim całe swoje życie. Po prostu nie potrafi się z nim zmierzyć. Tak na przykład: przeszkadza ci twój płód- zabij go :) w końcu to ty decydujesz;. Jest tylko jeden problem: przed cierpieniem nie uciekniesz i choćbyś się bardzo starał to i tak przyjdą problemy, a taka ucieczka zawsze kończy się porażką. Każdy z nas tego kiedyś doświadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...