Skocz do zawartości

Patriotyzm w nas


LolikZabijaka

Co myślisz o Polsce  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz

    • Kocham swoją ojczyznę
      25
    • Nienawidzę Polski i Polaków
      11
    • Nie lubię polski, bo kretyni w rządzie
      9
    • Nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest nieuleczalny, to po pierwsze, podobają cI się osoby tej samej płci, i żyjesz z tym do końca życia. Może to nie żaden dowód, ale jak podaje większość źródeł, to mam rację.

 

Teraz tY podaj dowód na to, że to choroba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie musisz żyć z tym do końca życia, bo istnieją miejsca gdzie się to leczy. Nawet jeśli nie chcecie określać tego mianem choroby.

 

ale jak podaje większość źródeł, to mam rację.

 

Większość mediów podporządkowuje się zachodowi, więc nie chodzi tu o ilość a jakość źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz żyć z tym do końca życia, bo istnieją miejsca gdzie się to leczy. Nawet jeśli nie chcecie określać tego mianem choroby.

Proszę o konkretne informacje na temat takich ośrodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O matko, na jutro może wam znajdę.

 

Dobra,

powszechnie wiadomo, że Holandia jest pionierem w nadawaniu homoseksualistom przywilejów społecznych - mogą oni tam zawierać "małżeństwa", a nawet adoptować dzieci. Stolica kraju, Amsterdam z ok. 100 działającymi tam klubami gejowskimi uznawana jest za homoseksualne centrum Europy.

 

Natomiast niewiele wiadomo - mówi KAI Górny - że Holandia przoduje także w leczeniu z homoseksualizmu. Najbardziej znany i działający najdłużej psychoterapeuta prof. Gerard van den Aardweg w ciągu 30 lat pracy wyprowadził z homoseksualizmu kilkaset osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to co nagle wszyscy zaczęli gejów bronić? Gej to gej, widzę, że pan Woock stał się ostatnio bardzo tolerancyjny i broni gejów, emo i różnych takich dziwnych klawiaturą. Zacznij tolerować osoby z własnym zdaniem. Niektórych po prostu brzydzi to, jak facet idzie ulicą przytulony do drugiego faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to co nagle wszyscy zaczęli gejów bronić? Gej to gej, widzę, że pan Woock stał się ostatnio bardzo tolerancyjny i broni gejów, emo i różnych takich dziwnych klawiaturą. Zacznij tolerować osoby z własnym zdaniem. Niektórych po prostu brzydzi to, jak facet idzie ulicą przytulony do drugiego faceta.

A mnie brzydzą setki wylizujących sobie wzajemnie uzębienie par heteroseksualnych, które widzę codziennie podróżując na uczelnię i spowrotem. Dlaczego nie zabronimy wszelkich form publicznego okazywania uczuć? Albo obciążmy tego typu zakazami jedynie mniejszości (ponieważ człowiek statystycznie przeciętny to człowiek jedyny istnienia godny) - nie chcemy przecież widywać publicznie murzynów, żydów, albinosów i leworęcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Punktem wyjścia w terapii jest założenie, że pociąg do własnej płci nie jest - jak to przedstawiają działacze ruchu gejowskiego - wrodzony, uwarunkowany genetycznie lub hormonalnie. Nowojorski psychiatra Lawrence Hatterer uważa takie teorie za "dziewiętnastowieczne". Jak dotąd nie powiodła się żadna z licznych prób odnalezienia "genu homoseksualizmu" ani ośrodka w mózgu odpowiadającego za pociąg do własnej płci. Nawet wielu bardzo życzliwych gejom seksuologów uważa, że źródłem homoseksualizmu są "nabyte preferencje".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Założyć to ja mogę, że jutro zobaczę nagiego Pudziana w playboyu.

 

 

Dobra, pierwsze zdanie jest wyrwane z kontekstu i tez bym się z nim nie zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woock, nie przeszkadzają ci geje ale przeszkadzają heteroseksualiści? Opowiedz nam o tym :)

Nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że w równym stopniu przeszkadzają mi wszystkie publicznie miziające się pary, niezależnie od konfiguracji płci.

 

Poza tym dlaczego wszyscy krzyczą, że geje są źli, ale lesbijki już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meżczyzna powie:

Geja trzeba zaj**ać,z Lezbijką można się przyjażnić.

Kobieta odpowie:

Mam koleżanke lezbijkę,ale chciałabym też mieć kolegę geja.

 

Teraz tak,nigdy jeszcze nie widziałem jak geje publicznie ukazują sobie 'uczucia',i nie chce zobaczyć.Ale też nigdy bym nie chciał takiemu zrobić krzywdy,bo niby czemu?Lezbijkę(które wdg,was są wkońcu wporządku,czemu?),też byście pobili?

A co powiecie na temat biseksualistów?

 

Ktoś tam pisał o Holandii,że stolica geji.

Może i prawda,ale gdzie nam tam do Holadnii.Społeczeństwo u nas jest na tyle zacofane,że nie zgadza się na takie rzeczy jak legalizacja marihuany czy legalne związki homoseksualne.

Przykro mi,ale z czasem takie związki staną się czymś normalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Społeczeństwo u nas jest na tyle zacofane,że nie zgadza się na takie rzeczy jak legalizacja marihuany czy legalne związki homoseksualne.

 

Cofać to się dopiero cofamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie brzydzą setki wylizujących sobie wzajemnie uzębienie par heteroseksualnych, które widzę codziennie podróżując na uczelnię i spowrotem.

oj nie ładnie mnie karciłeś za to że brzydzą mnie emo a sam sie czepiasz jednej z bardziej przyjemnych (aczkolwiek nie naj) czynności które można robić z kobietami? rozumiem miejsce publiczne i te sprawy, ale jak widzisz ze dziewczyna robi oczka jak świeczki i skubie dolną warge to nie idzie sie powstrzymać, to wbrew biologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driger:

 

*Co na granat byś się rzucił własnym ciałem...

 

I jaki niby byłby w tym sens ? Bo ja nie widzę żadnego.

 

Driger:

 

*Wkońcu za coś trzeba żyć.

 

Może tak na spokojnie byś przeczytał co napisałem a nie od razu rzucał się do odpisywania. Niby jak im się dobrze układało bo dolar był po 3,5 zł spadł do tego 2,5 zł to niby od razu nie mieli za co żyć ?

 

Nie tępić ludzi, tylko chorobę.

 

Zabrzmiało tak, że powinno się ludzi chorych tępić.

 

Co do homoseksualizmu, jednym się podobają osobniki innej płci, drugim tej samej. No i po co mamy ingerować w ich życie?

 

Dlaczego nie zabronimy wszelkich form publicznego okazywania uczuć?

 

Aż mi się przypomniało co ostatnio w TV widziałem o miejscach ze znakami gdzie można się całować a gdzie jest na to zakaz. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...