Skocz do zawartości

Beyblades


hudy0070

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Beyblades

 

Gatunek: nie mam pojęcia

 

Opis: jeżeli oglądaliście Beyblade to wiecie mniej więcej o co chodzi. Gra polega głównie na pojedynkach ale nie koniecznie, mapa ( mam nadzieję ) będzie dosyć duża, żeby można było sobie powalczyć z różnymi przeciwnikami. Co do fabuły jeszcze nic nie wiem, gra jest dopiero w zalążku, sam system walk ale już niedługo postaram się włożyć demko/betę i zobaczycie co i jak. To co widzieliście we wcześniejszym demie... Nie ma już prawie nic wspólnego z tą grą poza nazwą i dyskami :P.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
ja

Fabuła:
ja

Grafika:
ja

Muzyka:

jeszcze nie ma

Screeny:

Screen 1

Screen 2

 

Nowe ( 11 marzec ):

 

Screen 3

Screen 4

 

 

Zdjęcia były zmniejszane dlatego wyglądają trochę źle, nie ma tam prawie nic poza tymi bączkami, na tym etapie w programowaniu jestem. Zrobię ten system walk a reszta to już z górki będzie. Jak czegoś będę potrzebował to napisze. Na teraz to ja bym już nawet grafika potrzebował :), z muzyką zobaczymy co i jak, jak sądzicie jakie klimaty by tu pasowały?

 

Nowe ( 18 kwiecień ):

 

Screen 5

Screen 6

Screen 7

 

Nowe screen, na jednym udało mi się nawet uchwycić efekt ^^, piszcie co o tym sądzicie.

 

Nowe ( 23 kwiecień ):

 

Screen 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest na podstawie tej bajki kocham cię

Bajka - krótki utwór literacki, wierszowany lub pisany prozą, żartobliwy, zawierający morał (pouczenie) >=O

 

Wracając do tematu, zripuj sobie grafikę z gry na GBA :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce żeby to wyglądało jak inne gry tego typu, to ma być coś nowego o czym się przekonacie :), może niedługo wstawię nowe screeny to się dowiecie o co mi chodzi.

CYTAT

jakby nie patrzeć to jest na podstawie bajki, fabuła raczej i bohaterowie chyba raczej też nie.

 

Rozwiń myśl.

 

A gra zapowiada się nudno.

Chodzi mi o to że pomysł na grę jest z ... kreskówki ? Fabułę i bohaterów sam będę musiał wymyślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za bajka?

ale żeś opisał temat. na obrazkach widze jakieś gwaizdy. to bedzie ta walka? na czym to ma polegać? z Twojego opisu gry nie wiem nic. opisz coś a nie że jak ktos ogladał bajke to wie. a reszta niech spada nie? albo ma sie domyslas? phy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urozmaiciłem rozgrywkę walki dysków dodając skile, gracz będzie miał prawdopodobnie 5 skili przez całą grę tylko zastanawiam się czy z możliwością rozwoju czy nie i czy będzie mógł je wybierać na początku gry czy będą z góry ustalone czy może też z przyrostem doświadczenia będzie sobie mógł wybierać. Komputerowy gracz będzie pewnie miał random skili przed każdą walką. Może walnę jakiegoś blura jeżeli dam rade. A i jeszcze bym zapomniał :P, dodałem fajny efekt graficzny ( jak dla mnie ), ale nie udało mi się go sfotografować za szybki skubaniec jest ;P. Jak macie jakieś pomysły, grafiki, muzykę itp to ja się wcale nie obrażę XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam prośbę do was, otóż potrzebuje kilkunastu nazw miejsc ( góry, rzeki, pustynie, itd, itd ), imion dla gracza lub NPC, nazwy paru miasteczek, i nazwy jakiś postaci fabularnych, jeżeli wam to pomoże ( raczej pomoże ) to niedługo wstawię jakąś betę mapki. Nazwy klimatyczne oczywiście, jeżeli ktoś bardzo pomoże to mógłbym nazwać jego nickiem któregoś NPC, klimat - średniowiecze ( niespodziewanka :P ), po jakieś informacje pytać, zaraz powinienem odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pamietam jak kiedys zrobilem planszowa wersje tej gry, rozgrywka nawet fajnie wygladala, do tego mam rozrysowane rozne plansze, areny, miasta, questy, byc moze przeniose to na PC :D

A co do tej gry to gralem w jakas gre na GameBoya, tez sie fajnie gralo, choc rozgrywka trwala krotko, mam nadzieje ze u Ciebie bedzie trwac dluzej, no i przede wszystkim dasz wysoki potencjal bestiom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem nowe screeny, aktualnie przepisuje grę żeby pozbyć się zbędnych kodów, potem nowy eq sie napisze i będę żebrał o grafikę do menu bo to co ja robię jest naprawdę cienkie, a może już teraz bym was poprosił o jakieś buttony i może jakiś background do menu ? Najlepiej Taki jakiś wielki średniowieczny zamek i pasujące do niego buttony ^^ albo nawet sam zamek a buttony sobie sam zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...