Skocz do zawartości

Jaką gre mam zrobić?


drobiu

Gra którą radzicie mi zrobić w przyszłości w gm:  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. typ gry do wyboru

    • 1.skradanka
      10
    • 2.życiówka
      11
    • 3.filmowa
      1
    • 4.masakra
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Yo to ja drobiu! Chcę zrobić grę w gm ale nie wiem jaką tzn jak wybiorę to będę pisać w zeszycie scenariusz.Macie ankietę w tym temacie więc mi pomóżcie.Nie wiem czy dobrze zrobiłem ankietę.Nie dawałem opcji-nie zrobię,bo nie ma takiej opcji a teraz wyjaśnienie co do gier:

 

1.skradanka

-chodzisz/skradasz się po obcym terenie i zbierasz informacje,coś ala splinter cell,nie będzie tutaj przemocy,tzn jak ktoś cię zauważy to koniec misji

-chodzisz/skradasz się po obcym terenie,robisz coś co masz wskazane w misji,coś jak getting up,jak ktoś cię zobaczy będziesz walczyć,misja nie będzie skończona

 

2.życiówka

-czyli normalne życie jesteś tam jakimś typem i toczy się życie ale nie jak w simsach,normalnie chodzisz,rozmawiasz z ludźmi,rozwiązujesz problemy,możesz różnie skończyć,gra nie liniowa

-coś w stylu reinkarnacji,po prostu też żyjesz a zależnie od tego jak pokierujesz swoim życiem,będzie się kończyć,potem będziesz kimś innym

 

3.filmowa

-coś w stylu fahrenheita,jest fabuła,gra nie liniowa,czasem się będzie zbiegać,w grze będzie dużo mini-gierek

 

4.masakra czyli gra w której myślenie jest na ostatnim miejscu,idziesz robisz bałagan jak w blood rayne

 

Opisałem powyżej pomysły na gry,nie piszcie postów w stylu 'żadnej nie zrobisz',bo one do niczego nie doprowadzą,zagłosujcie jak możecie i uargumentujcie swoje wypowiedzi. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.życiówka

-czyli normalne życie jesteś tam jakimś typem i toczy się życie ale nie jak w simsach,normalnie chodzisz,rozmawiasz z ludźmi,rozwiązujesz problemy,możesz różnie skończyć,gra nie liniowa

-coś w stylu reinkarnacji,po prostu też żyjesz a zależnie od tego jak pokierujesz swoim życiem,będzie się kończyć,potem będziesz kimś innym

Reinkaracja i karma to jest to.

Skłaniałem się też do masakry,ale w taką życiówke chętnie bym zagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaGM:"Nie rób gry - najlepsze rozwiązanie" - zgadzam się ;] najlepsza opcja

 

Czy gdzieś widzieliście 'tą opcje',ja zamieściłem tylko 4 opcje a o tej pisałem,że nie dopuszczam ale widać,że macie problemy z rozumowaniem albo czytaniem ze zrozumieniem. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja. w sumie lepsze bo polskie heh. widzisz masz tutaj przyjaciol ktorzy ci służą pomocą, nawet nazwę podpowiedzieli. dobra, szkoda zasmiecac forum. im mniej drob pisze tym lepiej dla forum. i powtarzam sie raz jeszcze, za tego "chłopaka do śmiechu" to się rozliczę z tobą. ale jak masz juz cos robic niestety to masakre. np. jak na pegazusa sobie grasz z pistoletem i strzelasz do kaczek i jak trafisz to one spadaja i pies je łapie. tylko zamien zwierzeta i gra jak talala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak masz racje. ps: nie pisze sie "tą opcję" tylko "tę opcję". kto tu ma problemy z j. polskim czy też rozumieniem? hę? a tytuł dla masakry to kill the chicken

Jak narazie to widzę że to Ty masz kłopoty z j.polskim i interpunkcją.

I przestań pieprzyć o zaśmiecaniu forum bo sam zaśmieciłeś drobikowi temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej masakry to pewnie byłaby gra o kibolach,bo mam kumpli kiboli,niektórzy z kryminału :angry: dopiero wyszli,ale zawsze jest świeży materiał z opowieści takich osób,więc mógłbym zrobić,że się idzie kibolem po ulicy i leje wszystko co się rusza,coś w stylu franko ale skłaniam się ku skradance,czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem masakrę. Najlepiej, żeby miała "mhrooczny" klimat i polegała na ubijaniu łopatą kurczaków-zombie na cmentarzu. A tak na serio to dawno nie grałem w jakąś "masakrę". Ach, ja jeszcze dzisiaj potrafię grać w Doom I-II (gdzie ta płytka od Dooma III :P ) itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...